Volvo EX30 już od 112 000 zł netto

Odkryj na nowo, ile przyjemności daje i jazda po mieście, i weekendowe wypady! Poznaj nowe Volvo EX30, które może być Twoje już od 112 000 zł netto.

Nasz najmniejszy, w pełni elektryczny SUV Volvo EX30 oferuje wszystko to, co duży samochód: wysoką pozycję za kierownicą, wysmakowane wnętrze, praktyczne schowki, wbudowane usługi Google oraz technologie bezpieczeństwa, jakich oczekujesz od Volvo.

Nowe Volvo EX30 wprowadzi Cię na wyższy poziom komfortu jazdy, dzięki zaawansowanym systemom wsparcia kierowcy, zasięgowi wynoszącemu nawet 480 km na jednym ładowaniu (z akumulatorem 69 kWh) i szybkiemu ładowaniu prądem stałym (DC) od 10% do 80% w nieco ponad 25 minut.

Tylko teraz w pełni elektryczne, kompaktowe i przestronne Volvo EX30 możesz mieć od 112 000 zł netto. Zapytaj doradcę, czym jeszcze może Cię ono zaskoczyć.

Elegancja spotyka elektryfikację

Volvo EX30 to nasz najnowszy kompaktowy SUV, który łączy charakterystyczny dla marki design z zaawansowaną technologią. W pełni elektryczny, zeroemisyjny i wyjątkowo wydajny Volvo EX30 to twoja przepustka do przyszłości mobilności.

Zrównoważone innowacje

Tworząc Volvo EX30, zadbaliśmy o to, by minimalizować jego ślad węglowy. Skandynawskie zasady projektowania spotykają się tu z wykorzystaniem materiałów pochodzących z recyklingu i naturalnych. W efekcie powstał samochód, który jest tak dobry i dla Ciebie, i dla naszej planety.

Volvo EX30 - Rodzaje napędu
Napęd
Single Motor
Single motor extended
Twin motor
Zasięg
344 km
480 km
460 km
Bateria
51 kWh
69 kWh
69 kWh
Moc
272 KM
272 KM
428 KM
Ładowanie 10-80%
27minut
26 minut
26 minut
Moc ładowarki
do 130 Kw
do 153 kW
do 153 kW
Przyśpieszenie
5,7 s
5,3 s
3,6s

Oto Volvo EX30 – nowość na rynku SUV-ów. W pełni elektryczny samochód z rocznika 2023. Jego znaki rozpoznawcze to kompaktowe rozmiary, niski ślad węglowy, materiały pochodzące z recyklingu i silniki zapierające dech. Sprawdź koniecznie!

Dane techniczne: silniki, zasięg

Nowy elektryk od Volvo oferuje trzy wersje silnikowe, a każda z nich zapewnia dynamiczne przyspieszenie i płynną jazdę.

Single Motor

 • zasięg:  około 344 km na jednym ładowaniu w cyklu mieszanym
 • moc silnika: 272 KM
 • dla osób, które poruszają się po mieście i okolicy
 • czas ładowania od 10% do 80% baterii: 27 min
 • przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie około 5,7 sekundy

Single Motor Extended Range

 • zasięg:  około 480 km na pojedynczym ładowaniu w cyklu mieszanym
 • moc silnika: 272 KM
 • dla osób, które podróżują na dłuższych trasach
 • czas ładowania od 10% do 80% baterii: 26 min
 • przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie około 5,3 sekundy

Twin Motor Performance

 • zasięg:  około 460 km na pojedynczym ładowaniu w cyklu mieszanym
 • moc silnika: 428 KM
 • dla osób, które kochają dynamiczną jazdę
 • czas ładowania od 10% do 80% baterii: 26 min
 • przyspieszenie od 0 do 100 km/h w czasie około 3,6 sekundy

Podsumowując, Volvo EX30 oferuje trzy wersje silnikowe z różnymi poziomami mocy i zasięgu. Zastosowanie zaawansowanej technologii elektrycznej pozwala na osiągnięcie imponującego zasięgu około 400 kilometrów na jednym ładowaniu. Różne warianty napędu i szybkie czasy ładowania sprawiają, że Volvo EX30 jest atrakcyjnym wyborem dla osób szukających elektrycznego SUV-a o wysokich osiągach i funkcjonalności.

Wersje wyposażenia Volvo EX30

Nowe Volvo EX30 oferuje bogate wyposażenie zarówno w zakresie komfortu, jak i technologii. Wnętrze jest przestronne i zaprojektowane z myślą o wygodzie pasażerów. Znajdziemy tam wysokiej jakości materiały, ergonomiczne fotele oraz zaawansowane systemy multimedialne i bezpieczeństwa.

Wnętrze Volvo EX30 zachwyca wysoką jakością wykonania i dbałością o detale. Wykorzystane materiały są trwałe i przyjemne w dotyku, tworząc przyjemną atmosferę podczas podróży. Ergonomiczne fotele zapewniają komfortową pozycję siedzenia, a ich regulacja umożliwia znalezienie optymalnej pozycji dla każdego pasażera.

Ważnym elementem wyposażenia są również zaawansowane systemy multimedialne. Volvo EX30 posiada zaawansowany system multimedialny z dotykowym ekranem, który umożliwia łatwe korzystanie z różnych funkcji, takich jak nawigacja, odtwarzanie muzyki, połączenia telefoniczne i wiele innych. System ten jest również kompatybilny z aplikacjami mobilnymi, co pozwala na integrację smartfona z systemem pojazdu.

Dodatkowo, Volvo EX30 może być wyposażone w wiele innych funkcji ułatwiających codzienną jazdę. Należą do nich m.in. adaptacyjny tempomat, system rozpoznawania znaków drogowych, asystent parkowania, system monitorowania zmęczenia kierowcy oraz wiele innych rozwiązań mających na celu zapewnienie wygody i bezpieczeństwa podczas podróży.

Do wyboru dostajemy trzy wersje wyposażenia: Core, Plus i Ultra.

Technologie i bezpieczeństwo

Innowacyjność na każdym kroku

Volvo EX30 wprowadza i udoskonala innowacyjne systemy bezpieczeństwa, które pomagają chronić kierowcę i pasażerów. Wśród nich znajdują się zaawansowane systemy wspomagania kierowcy, takie jak system automatycznego hamowania w przypadku wykrycia pieszych i rowerzystów, system ostrzegania o martwym polu widzenia oraz system monitorowania pasa ruchu. Dzięki tym zaawansowanym technologiom, Volvo EX30 zapewnia dodatkową ochronę i zwiększa bezpieczeństwo podczas jazdy.

System automatycznego hamowania w przypadku wykrycia pieszych i rowerzystów reaguje na sygnały z czujników i kamery, i w razie potrzeby automatycznie zastosuje hamowanie awaryjne, aby uniknąć kolizji lub zminimalizować jej skutki. To szczególnie przydatne w sytuacjach, gdy niezauważone piesze lub rowerzysty mogą pojawić się niespodziewanie na drodze.

System ostrzegania o martwym polu widzenia monitoruje obszary, które są trudne do zobaczenia z pozycji kierowcy, na przykład obszary za samochodem lub obok bocznych luster. Jeśli wykryje pojazd lub inną przeszkodę w martwym polu widzenia, system wyświetla ostrzeżenie, aby kierowca był świadomy zagrożenia i mógł odpowiednio zareagować.

System monitorowania pasa ruchu to kolejna zaawansowana funkcja, która pomaga utrzymać pojazd na właściwym pasie ruchu. Dzięki kamerom i czujnikom system rozpoznaje linie na drodze i w przypadku niezamierzonego zjechania z pasa, informuje kierowcę za pomocą ostrzeżenia dźwiękowego lub wizualnego, a w niektórych przypadkach może nawet delikatnie skorygować kierunek jazdy.

Cennik i dostępność Volvo EX30 u dealera Volvo Cars AUTO-BOSS

Volvo EX30 dostępny będzie w cenie już od 112 000 zł netto i w leasingu 105%. Serdecznie zapraszamy do naszego Salonu Volvo w Chorzowie, gdzie z ogromną przyjemnością przedstawimy korzyści z posiadania najmniejszego SUV-a szwedzkiej marki, a także najdogodniejsze opcje finansowania, dopasowane do każdego klienta. Odwiedź nas już dziś!

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.