Dzień Dziecka z Volvo w Parku Śląskim

W dniu 10 czerwca z myślą o najmłodszych fanach Volvo, zorganizowaliśmy Dzień Dziecka w Wesołym Miasteczku Legendia w Chorzowie.

Imprezę poprowadził Samuel Felipe Rodriguez Pereira, znany z programów „MISSION POSSIBLE” czy serialu „DETEKTYWI”, który poprowadził szereg animacji dla dzieci i dorosłych. Nie zabrakło dużej dawki śmiechu i emocji podczas nauki Tańca Latino dla najbardziej opornych, a dla rozśpiewanych gości było karaoke na scenie.

Przez cały dzień był dostępny kącik animacyjny dla najmłodszych, zabawy integracyjne dla dzieci i dorosłych, takie jak- konkurs na najlepszą kolorowankę, malowanie buziek, modelowanie zwierzątek z baloników, zgadywanie największych hitów muzyki filmowej, spacer z kulami i wiele innych. Ponadto nasi goście mogli korzystać ze wszystkich karuzel dostępnych w Śląskim Wesołym Miasteczku „Legendia”!

Podczas eventu zaprezentowaliśmy nowe Volvo XC60, które cieszyło się ogromnym zainteresowaniem. Ponadto można było obejrzeć samochód Volvo S90 oraz Volvo XC90.

Cały dzień świetnej zabawy zakończyliśmy koncertem Zespołu Radio Rock, którzy zagrali największe covery, znane i lubiane utwory.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również