W dniach 8-14 maja podczas trwania Europejskiego Kongresu Gospodarczego Volvo Auto-Boss utworzyło Miasteczko Volvo. W trakcie tych kilku dni nie zabrakło ciekawych atrakcji na naszych stoiskach.

Kongres to najważniejsze wydarzenie gospodarcze w Europie Centralnej, w ciągu trzech dni, gromadzi wokół cyklu debat poświęconych nowym kierunkom myślenia o przyszłości gospodarczej Europy ponad 8 tysięcy gości z krajów europejskich, a także Azji i Afryki, średnio rok rocznie odbywa się ponad 120 debat z udziałem 700 prelegentów. Kongres ma długą tradycję organizowany jest od 2009 roku.

Na naszych stoisku zewnętrznym można było podziwiać samochody serii 90 , takie jak-  V90, S90, XC90. Firma Jura Poland serwowała dla naszych gości pyszną kawę, która idealnie pasowało do cateringu firmy Catering Arts. Wewnątrz można było wziąć udział w naszej loterii, w której były do wygrania atrakcyjne nagrody.

Gościem naszego stoiska była również Dagmara Kowalczyk-  dziennikarka telewizyjna, podróżniczka, kierowca rajdowy. Swoją przygodę z motorsportem rozpoczęła cztery lata temu, stając się pierwszą Europejką, która ukończyła dwa najtrudniejsze, przeprawowe rajdy 4×4 na świecie – „Rainforest Challenge” w Malezji i „Ładoga Trophy” w Rosji.

Mieliśmy przyjemność na naszym stoisku prezentować off roadowy samochód Dagmary Kowalczyk. Podczas jej krótkiego wystąpienia dla odwiedzających opowiedziała o swoich przygodach związanych z rajdami. Dzieląc się swoim doświadczeniem w jeździe samochodami, Pani Dagmara Kowalczyk doceniła samochody Volvo ze względu na bezpieczeństwo oraz duży komfort jazdy.

Z pewnością Miasteczko Volvo podczas Kongresu Gospodarczego cieszyło się dużym zainteresowaniem, możemy te kilka dni zaliczyć do bardzo udanych.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również