PREMIERA NOWEGO VOLVO XC90

18 czerwca w Chorzowie odbyła się premiera długo oczekiwanego nowego Volvo XC90. Uroczystość miała miejsce na salonach Volvo Auto-Boss. Premiery samochodów zostały specjalnie przygotowane dla klientów firmy.

Już na wejściu dało się odczuć podniosłą atmosferę wydarzenia. Gwarny i zapracowany na co dzień salon Volvo, tego wieczoru zamienił się w klimatyczne miejsce, w którym uwaga wszystkich gości była skupiona na samochodach ukrytych pod połyskującym suknem. Sceneria była iście magiczna – suto zastawione stoły, wino mieniące się dłoniach przybyłych gości, oraz muzyka, która wprowadzała w odpowiedni nastrój.

Wszystkie te wspaniałości nie odwróciły jednak uwagi od gwiazdy tego wieczoru – nowego Volvo XC90. Spotkanie otworzył Pan Artur Szulc, a atuty nowego modelu przybliżył Andrzej Moczała – Doradca handlowy Volvo Auto-Boss. Niepodważalnie nowe XC90 to najbezpieczniejszy samochód w swojej klasie, który został wyposażony w całą gamę funkcji związanych z bezpieczeństwem. Zastosowano również szereg funkcji zwiększających bezpieczeństwo bierne takie jak: poduszka powietrzna kolanowa dla kierowcy oraz elektrycznie, dwuetapowo napinane wstępnie pasy bezpieczeństwa. Podkreślił on również, że samochód został w całości zaprojektowany biorąc potrzeby i oczekiwania klientów oraz jest on produkowany w całości w Szwecji.

Wraz z nowym modelem wprowadzono nowy wizerunek emblematu marki Volvo. Teraz strzałka jest ustawiona równo z liniami biegnącymi na ukos przez kratę wlotu powietrza, a tradycyjne niebieskie tło napisu zastąpiono tłem czarnym.

W trakcie krótkiego przemówienia nastąpił moment odsłony nowego Volvo XC90, a oczom zebranym ukazał się samochód jedyny w swojej klasie, nagrodzony wielkimi brawami. Goście byli pod wielkim wrażeniem – ciężko było odwrócić ich uwagę od samochodu, nikt nie oparł się również możliwości znalezienia się za kierownicą pojazdu. Jednym słowem, nowy model Volvo został przyjęty bardzo gorąco. Wieczór z pewnością można zaliczyć do udanych.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również