Salon i serwis Volvo blisko Katowic

Samochody Volvo

Salon Volvo blisko Katowic

 

Szukasz sprawdzonego Salonu Volvo w pobliżu Katowic?

Szykujesz się do kupna Volvo i chcesz otrzymać fachowe porady oraz najlepsze finansowanie? Potrzebujesz oddać swoje Volvo do Autoryzowanego Serwisu?

 

Wybierz Salon Samochodowy Volvo Auto-Boss, który mieści się w Chorzowie – niecałe 10 km od centralnych dzielnic Katowic. Chcesz nas odwiedzić? Wsiądź w samochód i wybierz Drogową Trasę Średnicową w kierunku Gliwic. Wolisz transport publiczny? Żaden problem ! Nasz salon znajduje się zaledwie 10 min pieszo ze stacji Chorzów-Batory!

Salon Volvo Auto-Boss w Chorzowie w branży motoryzacyjnej funkcjonuje już wiele lat. Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem Volvo Śląsk. W naszym Salonie Volvo świadczymy kompleksową obsługę związaną z zakupem, finansowaniem i ubezpieczeniem samochodów szwedzkiej marki, a także pełen zakres napraw mechanicznych i blacharsko-lakierniczych obsługiwanych w ASO Volvo.

 

Powierz swój samochód naszym mechanikom Volvo w trosce o ich długoletnią funkcjonalność i sprawność. W naszej ofercie znajdują się zarówno samochody nowe, jak i używane. W sprzedaży posiadamy także oryginalne części zamienne oraz unikatowe akcesoria samochodowe marki Volvo.

 

Samochody Volvo w Katowicach
Aso Volvo

Dealer Volvo w pobliżu Katowic jakiego potrzebujesz

 

W Salonie Auto-Boss stawiamy na funkcjonalność i nowoczesny wystrój wnętrz. Wszelkie formalności załatwisz w komfortowej atmosferze. Nasz salon samochodowy powstał w zgodzie z zasadami Volvo Retail Experience. Szwedzki styl charakteryzuje się przejrzystością oraz klarownością. Atrakcją naszego Salonu jest ekspozycja samochodu Volvo w unikatowej formie – dzięki umieszczeniu auta na celowo zaprojektowanej, szklanej płycie możliwe jest obejrzenie pojazdu od spodu.

 

Na miejscu czeka na Ciebie wykwalifikowana kadra obsługi klienta. Naszymi atutami jest pełny profesjonalizm oraz wysoki poziom obsługi. Jako dealer Volvo dbamy o najwyższe standardy, które są stale podnoszone dzięki fachowym szkoleniom. Kompleksowo zajmujemy się obsługą klientów indywidualnych oraz flotowych. Jesteśmy do Twojej dyspozycji na każdym etapie usług – przed, w trakcie i po sprzedaży auta. Naszą siłą jest elastyczność i dopasowanie naszej oferty do indywidualnych potrzeb klienta.

 

 

 

Serwis Volvo blisko Katowic – ASO

 

Nasza Autoryzowana Stacja Obsługi Volvo spełnia najwyższe, światowe standardy jakości. Nasz zespół serwisowy składa się ze specjalistów w zakresie obsługi mechanicznej oraz blacharsko-lakierniczej. Wiedza oraz umiejętności naszych mechaników są stale uaktualniane na specjalistycznych szkoleniach.

 

Nasza kadra została wyszkolona z najwyższymi standardami Volvo Competence Programme. ASO Auto-Boss to idealne rozwiązanie dla mieszkańców Katowic chcących zadbać o swoje auto. Jako Autoryzowany Serwis jesteśmy w stanie zaoferować Państwu oryginalne części w doskonałych cenach.

Serwis Volvo
Volvo XC60

Mechanik Volvo

Do naszych największych atutów należy rozbudowane zaplecze serwisowe, wyposażone w najnowocześniejszy sprzęt oraz specjalistyczne narzędzia Volvo. Posiadamy jedną z największych i najlepiej wyposażonych w kraju blacharni. Na wszystkie naprawy przeprowadzane przez naszych mechaników obowiązuje gwarancja. Oddając swoje auto do naszego Serwisu Volvo w Chorzowie blisko Katowic, masz pewność, że znajdzie się ono w dobrych rękach! Zapraszamy również wszystkie osoby z okolicznych miejscowości jak Dąbrowa Górnicza, Sosnowiec, Siemianowice czy Zabrze.

Używane Volvo Katowice

 

Nasz Salon to nie tylko nowe samochody, ale również używane Volvo sprawdzane dokładnie w naszym ASO. Jeżeli zależy Państwu na staniu się użytkownikiem samochodu marki Volvo, zapraszamy do kontaktu z naszymi handlowcami albo odwiedzenia salonu.

 

Oferta aut używanych ciągle ulega zmianie i zachęcamy do zapoznania się z nią na odpowiedniej podstronie.

VOLVO

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również