Akcesoria na lato do -35%

z Volvo Auto-Boss

Oferujemy szeroki zakres akcesoriów do samochodów Volvo, w tym półautomatyczne haki holownicze oraz różne modele bagażników rowerowych i bagażników dachowych (box). Nasze produkty są starannie zaprojektowane i przetestowane, aby zapewnić bezpieczeństwo i funkcjonalność.

Nasze akcesoria są dostępne w atrakcyjnych cenach, zapewniając wysoką jakość i komfort użytkowania. Dzięki nim podróżowanie samochodem Volvo staje się jeszcze bardziej wygodne i przyjemne.

hak holowniczy volvo

Półautomatyczny hak holowniczy

Wszystkie haki holownicze Volvo zostały zaprojektowane z myślą o samochodach Volvo. Stanowią integralną część nadwozia samochodu i zostały przetestowane w celu sprawdzenia, czy spełniają najostrzejsze wymagania bezpieczeństwa i funkcjonalne. Funkcja Trailer Stability Assist (TSA) przez cały czas monitoruje ruchy samochodu, w szczególności poprzeczna. W razie pojawienia się pierwszych oznak wężykowania, uruchamiane są indywidualnie hamulce, co pozwala ustabilizować tor jazdy samochodu z podłączoną przyczepą. Hak holowniczy, kiedy jest nieużywany możemy schować.

Cena katalogowa:
5 600 zł
Cena promocyjna:
4 650 zł
Bagażnik rowerowy na hak holowniczy

Składany bagażnik rowerowy na hak holowniczy, 2 rowery – FIX4BIKE

Łatwy w obsłudze bagażnik rowerowy na dwa rowery o najwyższej klasy wzornictwie i niewielkich rozmiarach ułatwiających przechowywanie po złożeniu. Bagażnik jest przygotowany do montażu na haku holowniczym z systemem „FIX4BIKE®”. Zaletą systemu „FIX4BIKE®” jest lepsze mocowanie i łatwiejszy montaż bagażnika na haku holowniczym.

Cena katalogowa
od 4590 zł
Cena promocyjna
od 3090 zł

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy, 2 rowery

Bezpieczny i nowoczesny system transportowy na dwa rowery, bardzo praktyczny i łatwy do użycia w samochodach z hakiem holowniczym. Bagażnik montuje się na haku holowniczym, a niska wysokość załadunkowa ułatwia umieszczenie na nim rowerów. Złącze haka holowniczego ma ergonomiczny uchwyt obsługiwany jedną ręką, wymagający niewielkiej siły do zamknięcia i zapewniający maksymalną stabilność. Bagażnik rowerowy ma funkcję przechylania umożliwiającą wygodny dostęp do przestrzeni bagażowej samochodu po zamocowaniu na nim rowerów. Możliwość obsługi stopą oznacza, że podczas przechylania bagażnika do podtrzymywania rowerów można używać obu rąk.

Cena katalogowa
od 4590 zł
Cena promocyjna
od 3090 zł
Bagażnik rowerowy na hak holowniczy

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy, 3–4 rowery – FIX4BIKE

Najnowocześniejszy bagażnik rowerowy na hak holowniczy, który został wyposażony w system „FIX4BIKE®”. Umożliwia przewożenie trzech rowerów, a z dodatkowym adapterem nawet czterech. Zaletą systemu „FIX4BIKE®” jest lepsze mocowanie i łatwiejszy montaż bagażnika na haku holowniczym. Bagażnik rowerowy nadaje się do przewożenia różnych typów rowerów, zarówno dużych, jak i małych. Ponieważ ładowność bagażnika wynosi aż 60 kg, można na nim przewozić rowery górskie i elektryczne. Pokryte gumą uchwyty do ramy i regulowane paski zaciskowe zapewniają maksymalną siłę zamocowania ram i kół rowerów. Uchwyty do ramy można łatwo zdjąć albo założyć na pałąk jednym ruchem. Bagażnik rowerowy z systemem „FIX4BIKE®” ma funkcję przechylania, dzięki czemu można łatwo uzyskać dostęp do przestrzeni bagażowej, nawet z rowerami zamocowanymi na bagażniku. Funkcja ta jest obsługiwana stopą, więc obie ręce są wolne i można nimi przytrzymać rowery przy przechylaniu bagażnika.

Cena katalogowa
od 4590 zł
Cena promocyjna
od 3090 zł
Bagażnik rowerowy na hak holowniczy

Bagażnik rowerowy na hak holowniczy, 3-4 rowery

Nowoczesny bagażnik rowerowy pozwala przewozić trzy rowery, ale może zostać uzupełniony o adapter do przewozu kolejnego roweru. Uchwyty do kół można przesuwać na boki, co umożliwia przewożenie rowerów o różnym rozstawie kół. Bagażnik rowerowy dla samochodów Volvo ma funkcję przechylania, która ułatwia dostęp do przestrzeni bagażowej nawet wtedy, gdy znajdują się na nim rowery.

Cena katalogowa
od 4590 zł
Cena promocyjna
od 3090 zł

Pojemnik dachowy Travel Premier 430

Zaprojektowany przez Volvo Cars pojemnik dachowy ma pojemność 430 litrów, dzięki czemu jest bardzo funkcjonalny. Aerodynamiczny kształt pojemnika został zoptymalizowany pod kątem minimalnego oporu powietrza i szumu powietrza, a czarny lakier o wysokim połysku podkreśla jego sportowy wygląd. Nowoczesny pojemnik jest wykonany z podwójnie powlekanego, formowanego podciśnieniowo tworzywa ABS, dzięki czemu jest stabilny i trwały oraz można go łatwo przenosić.

Kamera samochodowa

Kamera samochodowa pozwala uwieczniać miłe wspomnienia z podróży i rejestruje obszar przed i za samochodem niczym dodatkowa para oczu. Jeśli coś wydarzy się podczas jazdy, kamera może dostarczyć wiarygodną dokumentację na temat zdarzenia w formacie wideo. Za pomocą kamery można także robić zdjęcia, korzystając z funkcji sterowania głosowego. To praktyczny sposób dokumentowania ciekawych momentów podróży. Kamera samochodowa jest w górnej części przedniej szyby i może być uzupełniona o kamerę na tylnej szybie. Te dwie kamery nagrywają synchronicznie, zapewniając dobrą jakość obrazu nawet przy słabym oświetleniu. Można ustawić, aby kamera samochodowa włączała się automatycznie przy każdym uruchomieniu samochodu. Można nią również sterować za pomocą poleceń głosowych, aby móc robić zdjęcia, cały czas skupiając się na prowadzeniu.

OBEJRZYJ VIDEO

Masz pytania? Zadzwoń lub napisz!

Arkadiusz Lorek
Koordynator Działu Doposażeń
539 698 362
a.lorek@autoboss.dealervolvo.pl

Zachęcamy także do poznania oferty specjalnej na akcesoria dla dzieci, stylowe gadżety Volvo, czy zestawy przeciw zabrudzeniom wnętrza.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.