Auto-Boss salon Volvo w Chorzowie

Lokalizacja: Chorzów

Nasz salon Volvo znajduje się w Chorzowie, przy Drogowej Trasie Średnicowej 51. To idealna lokalizacja – możesz do nas dojechać szybko i wygodnie z każdej miejscowości województwa śląskiego. Na miejscu czekają na Ciebie wyjątkowe wrażenia!

Wyjątkowe wnętrza

Nowoczesne wnętrze naszego salonu zaprojektowaliśmy w stylu skandynawskim, aby odwiedzający już od progu czuli powiązanie z marką rodem ze Szwecji. Modele Volvo dostępne od ręki prezentujemy w taki sposób, aby potencjalny nabywca mógł zobaczyć je niemal z każdej strony. Zastosowaliśmy do tego wyjątkową konstrukcję ze szkła – możesz sprawdzić jak wygląda wybrany model nawet od spodu.

Oferta godna uwagi

Zapraszamy do nas, jeśli szukasz auta o ugruntowanej opinii solidnego, pewnego i bezpiecznego samochodu klasy premium. Takie właśnie jest Volvo! W naszej ofercie znajdziesz m.in.:

  • nowe Volvo dostępne od ręki – to modele, które posiadamy aktualnie na stanie i które są dostępne dla Ciebie od razu. Możesz je przetestować na jeździe próbnej, możesz je kupić na miejscu i wybrać najlepszą ofertę finansowania.

VOLVO DOSTĘPNE OD RĘKI W CHORZOWIE

  • nowe Volvo dostępne jeszcze w tym roku – to specjalna oferta modeli Volvo. Zobacz szczegóły i zarezerwuj model dla siebie!

NOWE SAMOCHODY VOLVO

  • nowe Volvo dopasowane do kierowcy – to modele, które możesz zamówić korzystając z naszego konfiguratora. Na realizację będzie trzeba poczekać, ale za to ten egzemplarz będzie dopasowany do Ciebie i Twoich potrzeb w 100%!

KONFIGURATOR VOLVO

  • Volvo używane – program Volvo Selekt dedykowany dla tych, którzy szukają aut w idealnym stanie i w doskonałej cenie. Oferujemy tylko sprawdzone samochody, z gwarancją producenta (dla modeli nie starszych niż 5 lat). Zobacz szczegóły!

UŻYWANE VOLVO SELEKT

Auto-Boss to także ASO

Zgadza się – przy naszym salonie prężnie działa również Autoryzowany Serwis Volvo, który zbiera bardzo dobre opinie wśród klientów. Dbamy o najwyższe standardy obsługi oraz wykonywanych prac. Ciągle szkolimy nasz zespół mechaników, co przekłada się na ogromną wiedzę i doświadczenie w naprawach pojazdów tej marki. Jeśli potrzebujesz przeglądu gwarancyjnego / pogwarancyjnego lub szybkiej naprawy awarii – skontaktuj się z nami!

UMÓW ONLINE WIZYTĘ W SERWISIE

Odwiedź nas w Chorzowie!

Czekamy na Ciebie w naszym salonie w Chorzowie. Zarezerwuj jazdę testową wybranym modelem, a gwarantujemy, że o wybranej porze będzie na Ciebie czekał gotowy do jazdy.

UMÓW JAZDĘ TESTOWĄ

Z kart naszej historii

Dowiedz się więcej o wydarzeniach, które odbyły się przy udziale Auto-Boss.

 

Premiera Volvo EX30 i Volvo EX90

W dniach 13-14.07.23r. zespół Auto-Boss brał udział w polskiej premierze modeli Volvo EX30 i Volvo EX90. Samochody zostały zaprezentowane na warszawskim Torze Wyścigów Konnych na Służewcu. Ponad 3000 gości zgromadziło się by obejrzeć je przy dźwiękach koncertu rockowego. To wydarzenie zyskało miano początku nowej ery.

Premiera Volvo EX30 i Volvo EX90

Ekologia w dobrym stylu!

Z myślą o środowisku stworzyliśmy unikatowe produkty uszyte z używanych banerów reklamowych, które na co dzień możecie zobaczyć w naszych salonach. Każdy z nich powstał z innego kawałka tkaniny, co sprawia, że jest jeszcze bardziej wyjątkowy.

Ekologia w dobrym stylu

Szkolenia dla Straży Pożarnej

W ślad za coraz większym udziałem samochodów BEV na drogach w ostatnim czasie firma Auto-Boss przeprowadziła szereg szkoleń dla pracowników Państwowej Straży Pożarnej dotyczących budowy oraz instalacji aut elektrycznych i hybrydowych.

Szkolenia dla Straży Pożarnej

Bezpieczeństwo z Volvo Auto-Boss

W Volvo Auto-Boss dbamy o bezpieczeństwo pracowników i klientów organizując eventy edukacyjne. Zapraszamy wszystkich zainteresowanych na nasze regularne szkolenia z pierwszej pomocy.

Bezpieczeństwo z Volvo Auto-Boss

Lato w Volvo Auto-Boss

W gorący dzień lata zaprosiliśmy klientów z rodzinami na specjalny event, podczas którego przedstawialiśmy nowe, orzeźwiające oferty, częstowaliśmy kawą i lodami, a wszystkim dzieciom gwarantowaliśmy moc atrakcji w strefie zabaw.

Gorący dzień lata w Volvo Auto-Boss
Volvo Rekord Guinnessa

Rekord Guinessa

Do udziału w „Paradzie Volvo” na trasie Chorzów – Katowice zgłosiło się 812 właścicieli i użytkowników samochodów Volvo.

POBITY REKORD GUINNESSA
Volvo Maseczki dla szpitali

Maseczki dla szpitali

Czas stanu epidemii jest dotkliwy dla wszystkich. Sposób funkcjonowania, który uznawaliśmy za codzienność i normalność, w pewien sposób został wstrzymany.

PRZEKAZANIE MASECZEK
Volvo w galopie

Volvo w galopie

Po raz kolejny mieliśmy przyjemność być częścią tak pięknego wydarzenia jakim są zawody jeździeckie. W KJK Romico zostały rozegrane Jubileuszowe 40 Mistrzostwa Polski Południowej.

ZAWODY JEŹDZIECKIE
Volvo Szczyrk Mountain Resort

Szczyrk Mountain Resort

Autoryzowany Dealer Volvo Auto-Boss był Partnerem największego, zmodernizowanego ośrodka narciarskiego w Polsce – Szczyrk Mountain Resort.

AKTYWNOŚCI NA STOKU

Premiera Volvo C40

Dnia 04.02.2022 w salonie Volvo Auto-Boss w Bielsku-Białej odbyła się premiera nowego w pełni elektrycznego modelu Volvo C40 Recharge.

CZYTAJ DALEJ

Jesteśmy ambitni

Chcemy zrewolucjonizować branżę motoryzacyjną i być liderem w dziedzinie bezpieczeństwa, zrównoważonego rozwoju i działalności biznesowej prowadzonej online, jak też ustanowić nowy globalny standard dla ludzi. Nasze zamierzenia sięgające połowy dekady wyraźnie wyznaczają nam sposób, w jaki chcemy wychodzić naprzeciw wyzwaniom własnym i społeczeństwa. Obejrzyj video i dowiedz się więcej na temat wizji marki Volvo.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.