Aktualne oferty

Promocje volvo
serwis volvo

Najkorzystniejszy cenowo serwis

W serwisie Volvo Auto-Boss Chorzów skorzystacie Państwo z atrakcyjnych rabatów: nawet do 50% rabatu na robociznę i na oryginalny dedykowany olej w przeglądzie Twojego Volvo.

Zapoznaj się z ofertą
serwis volvo

Najlepsze Ceny Przeglądów w Volvo Auto-Boss

Przegląd okresowy to podstawowa czynność jaka powinna być wykonywana w samochodzie raz w roku lub po osiągnięciu limitu kilometrów.

Czytaj dalej
volvo katowice

Najlepsze Volvo – które wybrać?

W Volvo produkujemy tylko samochody, którymi sami chcielibyśmy jeździć. Oddajemy w ręce naszych klientów najlepsze możliwe rozwiązania, które powinny być dopasowane do ich stylu życia. Odwiedź Autoryzowany Salon Auto-Boss w Chorzowie i przekonaj się co szwedzka motoryzacja ma Ci do zaoferowania.

Sprawdź ofertę
volvo Pomożemy online

Pomożemy online

Jesteśmy do Waszej dyspozycji, zdalnie bez konieczności odwiedzin w salonie. Dla Waszej wygody poniżej podajemy sposoby kontaktu z nami. Jeżeli macie jakiekolwiek pytania, dzwońcie i piszcie. Służymy pomocą.

Czytaj dalej
Przedłużona gwarancja Volvo

Przedłużona gwarancja Volvo Cars

Każde nowe Volvo objęte jest fabryczną gwarancją, która przez pierwsze dwa lata chroni Cię przed nieprzewidzianymi wydatkami. Jeżeli chcesz, możemy przedłużyć gwarancję na kolejny rok, dwa lub trzy lata.

Sprawdź szczegóły
Standardy pracy serwisów i salonów Auto-Boss w związku z CoVid-19

Standardy pracy serwisów i salonów Auto-Boss w związku z CoVid-19

W Volvo najważniejsi są ludzie. Dlatego nasza misja – czyli dążenie do ułatwiania i polepszania życia ludzi oraz zwiększania ich bezpieczeństwa – jest dla nas czymś naturalnym. Dzisiaj, podobnie jak w całej naszej historii, skupiamy się na trzech najważniejszych wartościach: bezpieczeństwie, jakości i trosce o środowisko.

Czytaj dalej
Volvo Polestar

Strefa Mocy w Auto-Boss

Im dłużej jesteś związany ze swoim VOLVO, tym większa korzyść. Za każdy rok użytkowania otrzymasz więcej rabatu przy zakupie oprogramowania POLESTAR.

Zobacz ofertę
volvo śląsk

SUV'y Volvo w promocyjnych cenach

Volvo produkuje auta typu SUV, które zgarniają najważniejsze nagrody i wyróżnienia. Dowiedz się więcej o naszych modelach oraz poznaj aktualne promocje.

Sprawdź szczegóły oferty
Volvo Otomoto Chorzów

Volvo Otomoto Chorzów – znajdź nas

Szukasz samochodu nowego lub używanego na zewnętrznych serwisach internetowych?

Sprawdź
promocje volvo v60

Volvo V60 Promocja na ekskluzywne kombi

Poznaj lepiej to średniej wielkości kombi stworzone z myślą o naszej planecie. Samochód Volvo V60 dostępny jest w promocji, sprawdź ile możesz zyskać.

Zobacz ofertę
Suv xc60 volvo

Volvo XC60 Promocja

Przemierzaj drogi w iście królewskim stylu z Volvo XC60, jednym z najpopularniejszych samochodów w swoim segmencie.

Sprawdź ofertę
volvo chorzów

Zaparkuj u nas na stałe

Myślisz o sprzedaży swojego Volvo? Pomożemy Ci w tym! 15 000 zł w akcesoriach Volvo za 1 zł, na wybrane samochody.

Sprawdź
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (32) 349 49 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin