Serwis Blacharsko-Lakierniczy

Blacharnia i Lakiernia

Centrum Likwidacji Szkód w Chorzowie

Autoryzowany Serwis Blacharsko-Lakierniczy Volvo Auto Boss

Volvo Auto Boss oferuje świetnie wyposażone, nowoczesne, ponadczasowo piękne i bezpieczne samochody Volvo. W naszej ofercie znajdują się świetne limuzyny i SUV-y dla klientów indywidualnych, firm oraz dla klientów flotowych, na przykład dla kadry management. Sprzedaż samochodów to tylko jedna z oferowanych przez nas usług.

W skład naszej firmy wchodzi także Autoryzowana Stacja Obsługi. Poza standardową obsługą gwarancyjną i pogwarancyjną, a także naprawami mechanicznymi, nasze ASO oferuje Państwu profesjonalne naprawy blacharsko lakiernicze samochodów marki Volvo.

CERTYFIKAT

Wszystkie naprawy, które wykonujemy, są wykonywane z pełnym poszanowaniem najnowszych, rygorystycznych standardów Volvo. Nasz priorytet to zapewnienie klientom najwyższej jakości usług, dlatego używamy tylko oryginalnych części i stosujemy innowacyjne metody naprawy. Nasza wiedza i doświadczenie są potwierdzone odpowiednimi Certyfikatami Volvo Car Poland, co świadczy o naszej profesjonalności i zaangażowaniu w branży. Jako jeden z nielicznych serwisów w Polsce posiadających ten prestiżowy certyfikat, jesteśmy godnym zaufania partnerem, który podejdzie do Twojego samochodu z pełnym profesjonalizmem i dbałością o najdrobniejsze szczegóły. Niezależnie od rodzaju naprawy czy konserwacji, warto skorzystać z naszych usług, aby mieć pewność, że Twój samochód jest w najlepszych rękach.

Centrum Likwidacji Szkód Komunikacyjnych

Kiedy Twoje Volvo potrzebuje pomocy serwisu blacharsko-lakierniczego?

Samochody Volvo są uznawane za wyjątkowo bezpieczne. Legendarna jest także ich trwałość. Jednak może się zdarzyć, że Twoje auto zostanie uszkodzone w wypadku, kolizji, albo na skutek lekkiego zarysowania z własnej winy lub udziału osób trzecich. Kiedy warto przyprowadzić Twoje Volvo do naszego Zakładu Napraw Nadwozi? Oto lista sygnałów, które mogą wskazywać na potrzebę pomocy serwisu blacharsko-lakierniczego dla Twojego Volvo:

  • Uszkodzenia mechaniczne karoserii, takie jak wgniecenia, zarysowania, wyrwy lub dziury.
  • Korozja lub rdza na karoserii, która może być widoczna w postaci plam, pęknięć, wykwitów lub ubytków powłoki lakierniczej.
  • Uszkodzenia elementów lakierniczych, takie jak odpryski, spękania, pęknięcia, matowienie lub odbarwienia powłoki.
  • Zabrudzenia i zanieczyszczenia powierzchni lakierniczej, takie jak kleje, farby, smoła, owady lub ptasie odchody.
  • Konieczność naprawy lub wymiany elementów karoserii, takich jak drzwi, maska, zderzak, błotnik lub dach.
  • Przeprowadzenie prac kosmetycznych, takich jak polerowanie, woskowanie, mycie czy renowacja wnętrza pojazdu.

Dlaczego prace blacharsko lakiernicze trzeba powierzyć specjalistom z Volvo?

Samochody Volvo produkowane są przy użyciu najwyższej jakości materiałów i zaawansowanej technologii, a ich naprawa jest skomplikowana! Aby usunąć uszkodzenia nadwozia Autoryzowany Serwis Blacharsko Lakierniczy jest na to przygotowany – doświadczeni pracownicy i profesjonale wyposażenie warsztatu to zapewniają.

Wykonujemy wszelkie naprawy blacharskie wielomateriałowych nadwozi Volvo usuwając uszkodzenia na elementach wykonanych ze stali o podwyższonej wytrzymałości, panelach aluminiowych czy elementach z tworzyw sztucznych. Stosujemy innowacyjne metody klejenia blach, cynowania, zgrzewania przy pomocy profesjonalnych zgrzewarek czy prostowania na ramach naprawczych. Wykonujemy również naprawy bezinwazyjne SMART oraz miejscowe SPOT. Stosujemy tylko oryginalne części zamienne.

Naprawy lakiernicze wykonują nasi utalentowani lakiernicy z wieloletnim doświadczeniem, stosując materiały lakiernicze firmy Standox. W perfekcyjnym doborze odpowiedniej barwy lakieru z szerokiej palety kolorystycznej nadwozi samochodów Volvo, pomaga nam spektrofotometr Genius. Wieloetapowe przygotowanie do lakierowania odbywa się w strefach przygotowawczych a lakierowanie w nowoczesnych kabinach lakierniczych Usi Italia i Blowtherm. W trosce o środowisko naturalne stosujemy lakiery wodorozcieńczalne.

Kompleksowa likwidacja szkód komunikacyjnych przeprowadzana przez nasz zakład to pewność solidnej naprawy, bezpieczeństwo  i gwarancja na przyszłość. W naszym warsztacie blacharsko-lakierniczym zajmujemy się także bezgotówkową naprawą w ramach ubezpieczenia OC lub AC – w takim wypadku zgłoś się do bezpośrednio do nas (procesujemy szkody od początku do końca).

Warto zwrócić uwagę, że nasz zespół kompleksowo zajmuje się likwidacją szkody – pomagamy w zgłoszeniu szkody, wykonujemy wycenę, oferujemy samochód zastępczy oraz przeprowadzamy naprawę. Dzięki temu, Klient nie musi się martwić o żaden etap procesu i może z pełnym spokojem oddać swój pojazd w nasze ręce.

Czas naprawy pojazdu w naszej stacji blacharsko-lakierniczej zależeć będzie od wielu czynników, jak wielkość szkody czy dostępność części zamiennych, dlatego będziemy mogli zaoferować Ci samochód zastępczy.

Serwis blacharsko lakierniczy dla flot

Wiele samochodów marki Volvo jest wykorzystywanych we flotach, przede wszystkim jako auta dla właścicieli firm i samochody dla kadry top management. Wygląd takich samochodów to wizytówka firmy.

Jeśli chcesz, żeby Volvo, z którego korzystasz w swojej firmie, wyglądało zawsze świetnie – serwisuj je w ASO Auto-Boss.

Pamiętaj, że głębsze rysy mogą prowadzić do zaawansowanej korozji. Warto temu zapobiec i usunąć je jak najszybciej, zmniejszając koszty naprawy.

Serwis blacharsko-lakierniczy samochodów elektrycznych i hybrydowych

Nasz salon oferuje Volvo w wersjach hybrydowych i stuprocentowo elektrycznych z serii Recharge. Nasze ASO jest w pełni przygotowane do prac serwisowych i naprawczych (w tym blacharsko-lakierniczych) prowadzonych przy tych pojazdach. Nasi specjaliści zajmą się Twoim samochodem w profesjonalny sposób. Zapraszamy do kontaktu.

NULL
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.