Wypróbuj Volvo na jeździe testowej

Marka szwedzkich aut Volvo

Jazda Testowa Volvo – czeka na Ciebie

 

Zakup auta to poważna decyzja, dlatego warto ją dokładnie przemyśleć. Często z pomocą przychodzi jazda testowa, która rozwiewa wszelkie wątpliwości! Okazja przetestowania wszystkich możliwości wybranego przez Ciebie modelu Volvo w różnych warunkach jezdnych to przywilej, z którego należy skorzystać! Pamiętaj, że jazda testowa jest całkowicie bezpłatna i zupełnie niezobowiązująca.

 

Jazda testowa odbywa się w towarzystwie pracownika obsługi klienta, jednak to Ty w pełni przejmujesz stery. Na jazdę testową możesz zabrać ze sobą osobę towarzyszącą, w tym również dzieci. Podczas jazdy próbnej nie bój się zadawać nawet najbardziej błahych pytań. Nasz pracownik wyczerpująco udzieli odpowiedzi na każde pytanie. Śmiało sprawdzaj osiągi, przyspieszenia, drogę hamowania, czy zachowanie pojazdu na drodze. Daj się zachwycić Volvo podczas jazdy próbnej!

 

Auta Volvo
Samochody Volvo

Jazda próbna Volvo – Salon Auto-Boss

 

Salon Auto-Boss Volvo w Chorzowie oferuje możliwość jazdy testowej wszystkich dostępnych modeli w ofercie. Możesz wybrać się na znakomitą przejażdżkę jednym z fantastycznych SUV-ów Volvo  (XC40, XC60 lub XC90). Wolisz nadwozie typu kombi? Usiądź za kierownicą rewelacyjnych modeli Volvo V60 lub V90. Chciałbyś przetestować auto i miejskie i terenowe zarazem? Wybierz Volvo V60 lub V90 w wersji Cross Country! Marzysz o luksusie i poczuciu najwyższej przyjemności z jazdy? Musisz wsiąść do Volvo S60 lub niesamowitego Volvo S90!

 

 

Twoja jazda testowa Volvo

 

Co należy zrobić, aby wybrać się na jazdę testową nowym Volvo? Wystarczy wybrać model, który Cię interesuje z listy poniżej oraz wypełnić formularz kontaktowy. W najkrótszym możliwym czasie nasz pracownik obsługi klienta skontaktuje się z Tobą i ustali wszystkie szczegóły. Gotowy?

 

Zapraszamy na jazdę próbną z Volvo!

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również