Maseczki dla szpitali i pogotowia od dealera Volvo Auto-Boss

Volvo Maseczki dla szpitali

Przekazaliśmy do szpitali na Śląsku 10 000 sztuk maseczek ochronnych

Czas stanu epidemii był dotkliwy dla wszystkich. Sposób funkcjonowania, który uznawaliśmy za codzienność i normalność, w pewien sposób został wstrzymany. Znaleźliśmy się w szczególnej sytuacji. Była to sytuacja, która wymagała od nas wszystkich szczególnej wrażliwości na potrzeby innych, świadomych działań, ale także powstrzymywania się od czynności niekoniecznych.

Volvo Maseczki dla szpitali

Volvo jako producent samochodów od dziesiątek lat stawia bezpieczeństwo ludzi jako absolutny priorytet. Nacisk na ochronę nie zostaje ograniczony jedynie do kierowcy i pasażerów, ale również pieszych. Volvo dba i troszczy się o wszystkich, zwłaszcza tych, którzy najbardziej narażeni są na niebezpieczeństwo. Działania Volvo są również nakierowane na ochronę środowiska i natury.

Volvo Maseczki dla szpitali

W sytuacji epidemii byli tacy, którzy w sposób szczególny pomagali najsłabszym i chorym – przedstawiciele służby zdrowia: lekarze, pielęgniarki i pielęgniarze, pracownicy pogotowia ratunkowego, personel medyczny i wolontariusze. Ci, którzy dla ochrony życia i zdrowia innych robili najwięcej, byli też najbardziej narażeni na niebezpieczeństwo zarażenia koronawirusem. Medycy doskonale wiedzieli, że chorzy potrzebowali pomocy. My doskonale wiedzieliśmy, że nasza pomoc dla pracowników służby zdrowia była naszą powinnością, od której nie zamierzaliśmy się uchylać.

To lokalna społeczność była pierwszym miejscem, gdzie szukaliśmy potrzebujących. Dbaliśmy o tych wokół nas, którzy tej pomocy potrzebowali, choć często o nią nie prosili.

Volvo Maseczki dla szpitali

W sąsiedztwie naszych salonów Volvo znajdują się placówki medyczne: Szpital Wojewódzki w Bielsku-Białej, Szpital zakaźny w Chorzowie, Beskidzkie Centrum Onkologii – Szpital Miejski im. Jana Pawła II, Szpital Kolejowy w Wilkowicach-Bystrej, Bielskie Pogotowie Ratunkowe oraz Chorzowskie Pogotowie Ratunkowe. Zdawaliśmy sobie sprawę z trudu i poświęcenia wszystkich pracowników służby zdrowia. To dzięki nim chorzy otrzymywali odpowiednią opiekę, która udzielana była im zawsze przez lekarzy, pielęgniarki, ratowników i wolontariuszy, często z narażeniem tych ludzi, których z tego miejsca chciałabym nazwać bohaterami – mówiła Karina Karwala, przedstawiciel Volvo Auto-Boss.

Volvo Maseczki dla szpitali

W związku z tym, że pracownicy służby zdrowia potrzebowali znacznych ilości środków ochronnych, których, niestety, brakowało, postanowiliśmy wspomóc wcześniej wymienione przeze mnie placówki, przekazując 10 000 maseczek ochronnych. Każdy ze wskazanych szpitali otrzymał od nas maseczki, natomiast dla Bielskiego oraz Chorzowskiego Pogotowia Ratunkowego przekazaliśmy dodatkowo foliowe pokrowce ochronne na siedzenia ambulansów, które, miały przyczynić się do bezpieczniejszego wykonywania codziennych zadań. Ten gest z naszej strony był wyrazem wsparcia oraz naszej wdzięczności za gotowość do niesienia pomocy chorym, bez względu na ryzyko, zmęczenie i inne trudności.

Maseczki zostały przekazane do wskazanych powyżej placówek medycznych w środę 08.04.2020 roku i natychmiast weszły do użycia.

Volvo Maseczki dla szpitali

Zdajemy sobie sprawę, że zużycie środków ochrony osobistej w placówkach takich, jak szpitale czy pogotowie, w czasie epidemii wzrosło wielokrotnie. Zapotrzebowanie na te absolutnie niezbędne środki przerosło możliwości szpitali i dotychczasowych dostawców, stąd też moim zdaniem, pomoc ze strony firm, takiej jak nasza, była czymś zupełnie oczywistym. Ciesząc się, że mogliśmy pomóc lokalnie, tym ludziom, których znaliśmy, którzy byli naszymi sąsiadami, byli nam najbliżsi nie tylko terytorialnie, zachęcaliśmy innych, dealerów samochodowych, ale nie tylko, by pomogli tym, którzy ratowali nasze życie. – powiedział Właściciel firmy Auto-Boss, Andrzej Karwala.

Volvo Maseczki dla szpitali

Pomoc szpitalom i placówkom medycznym była naszym gestem, jednak w salonach Volvo również dbaliśmy o naszych klientów i pracowników. Nasi klienci, którzy pojawiali się w naszych salonach w czasie epidemii mogli czuć się bezpieczni, ponieważ dokładaliśmy wszelkich starań, by zminimalizować jakiekolwiek zagrożenie. Klienci odwiedzający nas mogli liczyć na to, iż newralgiczne powierzchnie w naszych obiektach będą na bieżąco dezynfekowane. Przygotowaliśmy także 5 000 masek bawełnianych wielokrotnego użytku z wymiennymi filtrami, które oddaliśmy do dyspozycji Klientów salonów i serwisu.

volvo dla medyków

Volvo Auto-Boss przekazało maseczki dla służby zdrowia

W całej naszej historii, skupiamy się na trzech najważniejszych wartościach: bezpieczeństwie, jakości i trosce o środowisko. Również w tej sytuacji chcieliśmy pomóc w walce z koronawirusem, który zagrażał zdrowiu i życiu całego społeczeństwa.

zobacz film
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.