Szczyrk Mountain Resort

Volvo Szczyrk Mountain Resort

Autoryzowany Dealer Volvo Auto-Boss był Partnerem największego, zmodernizowanego ośrodka narciarskiego w Polsce – Szczyrk Mountain Resort.

Volvo Szczyrk Mountain Resort

Szczyrk Mountain Resort jest jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce. Zlokalizowany w Beskidzie Śląskim na zboczach szczytów Małe Skrzyczne 1211 m n.p.m. i Wierch Pośredni 1000 m n.p.m. Jest doskonałą propozycją dla turystów z aglomeracji Śląskiej i Małopolskiej, jak i południowych sąsiadów z Czech i Słowacji.

Ośrodek posiada przeszło 22 km zróżnicowanych tras zjazdowych (w tym 5 km oświetlonych) co sprawia, że każdy fan białego szaleństwa znajdzie tutaj coś dla siebie. Od sezonu 2017 dzięki współpracy z Centralnym Ośrodkiem Sportu i Beskid Sport Arena klienci ośrodków mogą korzystać ze wspólnego skipassu na 40 km tras.

Od 2018 roku mieliśmy przyjemność tworzyć część największego ośrodka narciarskiego w Polsce.

Jako główny Partner motoryzacyjny Szczyrk Mountain Resort w każdym sezonie narciarskim we współpracy ze Szczyrkiem organizowaliśmy liczne atrakcje dla gości ośrodka oraz naszych Klientów.

Za nami:

  • Volvo Car Ski Cup Edycja I, II i III
  • Premiera modelu Volvo XC40
  • Premiera modelu Volvo V60 Cross Country
  • Dzień Pełen SUV-ów
  • Festiwal SnowFest
  • Volvo Car Run
Volvo Szczyrk V60

Volvo Car Ski Cup Edycja I, II, III

Białe szaleństwo w Szczyrku, czyli Volvo Car Ski Cup! Mieliśmy przyjemność rozpocząć serię zawodów w narciarstwie alpejskim. Na starcie niemalże co roku stawało ponad 200 amatorów jak i profesjonalistów białego szaleństwa, zarówno dorosłych, jak i dzieci. To była bardzo miła i czysta rywalizacja. Zawody Volvo Car Ski Cup były przygotowywane z myślą o całych rodzinach, na stoku czekały trasy przygotowane dla dorosłych jak i dla dzieci. Do wygrania były wspaniałe nagrody począwszy od samochodu marki Volvo z pełnym bakiem na wybrany weekend kończąc na sprzęcie narciarskim oraz snowboardowym ufundowanym przez firmę Nobile.

Volvo XC40 Szczyrk Mountain Resort

Premiera modelu Volvo XC40 na stoku

Premierę nowego modelu Volvo XC40 jako pierwszą w historii naszej firmy zorganizowaliśmy na stoku narciarskim. Klienci z samego rana mieli na wyłączność cały stok, ponieważ przygotowaliśmy tzw. FreshTruck (jazda na świeżo wyratrakowanym stoku). Po porannym szusowaniu na gości czekały nowe modele Volvo w różnych wersjach silnikowych. Każdy miał szansę przetestować nowy model na terenie Szczyrku. Cały dzień towarzyszyły nam testy sprzętu narciarskiego firmy Nobile oraz wyśmienity poczęstunek przygotowany dla Gości na świeżym powietrzu.

Volvo V60 CC Szczyrk Mountain Resort

Premiera modelu Volvo V60 Cross Country na stoku

Premierę nowego modelu Volvo V60 Cross Country przeprowadziliśmy na stoku narciarskim. Połączyliśmy zimowe szaleństwo z testami sprzętu narciarskiego firmy Nobile, jazdami próbnymi nowego V60 Cross Country, które każdy miał szansę przetestować w zimowych warunkach oraz z wyśmienitym jedzeniem przygotowanym przez Buon Gusto Centro. To było wspaniałe, bardzo aktywnie spędzone zakończenie ferii 2019!

Volvo XC60 Szczyrk Mountain Resort

Dzień Pełen SUV-ów

Dnia 22.02.2020 na stoku mieliśmy przyjemność zorganizować ,,Dzień pełen SUV-ów’’ który miał na celu przybliżyć naszym Klientom silniki Mild Hybrid występujące w modelach XC40,XC60 oraz XC90. W ciągu dnia nasi Klienci mieli okazję odbyć jazdy próbne wybranymi modelami Volvo, eksplorować zimę na terenie Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego oraz testować sprzęt narciarski firmy Nobile.

Na stoku czekał na Klientów gorący poczęstunek przygotowany przez włoską firmę Buon Gusto Centro.

Volvo XC60 Szczyrk Mountain Resort

SnowFest Festiwal

Festiwal odbywa się cyklicznie w sezonie zimowym. Na program wydarzenia składają się występy muzyczne z udziałem artystów zagranicznych i polskich, spektakularne zawody sportowe dyscyplin FreeSki i Snowboard na skoczni narciarskiej, a także projekty kulturalne, obejmujące warsztaty muzyczne skierowane do szerokiej publiczności. Program muzyczny jest skierowany do konkretnych, świadomych muzycznie odbiorców. Nie mogło nas tam zabraknąć! Nasza firma była jednym z głównych Partnerów Festiwalu przez przeszło trzy lata. Volvo pełnio rolę samochodu festiwalu, który co roku dba o to, żeby każdy artysta bezpiecznie dojechał na swój koncert do Szczyrku.

volvo xc40

Volvo Car Run

Mieliśmy przyjemność zorganizować pierwsze zawody krótkiego biegu-sprintu ok 2 km oraz biegu z przeszkodami dla dzieci. To był bieg jedyny w swoim rodzaju, zwycięzca wbiegał na pole nagród i wybierał taką z nagród, która najbardziej przypadła mu do gustu. Piękne widoki, wysiłek i satysfakcja z wygranej – to Volvo Car Run dla dorosłych i dla dzieci.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.