Autoryzowany Dealer Volvo Auto-Boss jest Partnerem największego, zmodernizowanego ośrodka narciarskiego w Polsce – Szczyrk Mountain Resort.

szczyrk

Szczyrk Mountain Resort jest jednym z największych ośrodków narciarskich w Polsce. Zlokalizowany w Beskidzie Śląskim na zboczach szczytów Małe Skrzyczne 1211 m n.p.m. i Wierch Pośredni 1000 m n.p.m. Jest doskonałą propozycją dla turystów z aglomeracji Śląskiej i Małopolskiej, jak i południowych sąsiadów z Czech i Słowacji.

Ośrodek posiada przeszło 22 km zróżnicowanych tras zjazdowych (w tym 5 km oświetlonych) co sprawia, że każdy fan białego szaleństwa znajdzie tutaj coś dla siebie. Od sezonu 2017 dzięki współpracy z Centralnym Ośrodkiem Sportu i Beskid Sport Arena klienci ośrodków mogą korzystać ze wspólnego skipassu na 40 km tras.

Od 2018 roku mamy przyjemność tworzyć część największego ośrodka narciarskiego w Polsce.

 

Jako główny Partner motoryzacyjny Szczyrk Mountain Resort w każdym sezonie narciarskim we współpracy ze Szczyrkiem organizowaliśmy liczne atrakcje dla gości ośrodka oraz naszych Klientów.

 

Za nami:

  • Volvo Car Ski Cup Edycja I, II i III
  • Premiera modelu Volvo XC40
  • Premiera modelu Volvo V60 Cross Country
  • Dzień Pełen SUV-ów
  • Festiwal SnowFest
  • Volvo Car Run

 

Volvo Car Ski Cup Edycja I, II, III

Białe szaleństwo w Szczyrku, czyli Volvo Car Ski Cup! Mieliśmy przyjemność rozpocząć serię zawodów w narciarstwie alpejskim. Na starcie niemalże co roku stawało ponad 200 amatorów jak i profesjonalistów białego szaleństwa, zarówno dorosłych, jak i dzieci. To była bardzo miła i czysta rywalizacja. Zawody Volvo Car Ski Cup były przygotowywane z myślą o całych rodzinach, na stoku czekały trasy przygotowane dla dorosłych jak i dla dzieci.  Do wygrania były wspaniałe nagrody począwszy od samochodu marki Volvo z pełnym bakiem na wybrany weekend kończąc na sprzęcie narciarskim oraz snowboardowym ufundowanym przez firmę Nobile.

Volvo Szczyrk Mountain Resort Volvo Car Szczyrk Mountain Resort medaleVolvo Szczyrk Mountain Resort narciarze

Premiera modelu Volvo XC40 na stoku

Premierę nowego modelu Volvo XC40 jako pierwszą w historii naszej firmy zorganizowaliśmy na stoku narciarskim. Klienci z samego rana mieli na wyłączność cały stok, ponieważ przygotowaliśmy tzw. FreshTruck (jazda na świeżo wyratrakowanym stoku). Po porannym szusowaniu na gości czekały nowe modele Volvo w różnych wersjach silnikowych. Każdy miał szansę przetestować nowy model na terenie Szczyrku. Cały dzień towarzyszyły nam testy sprzętu narciarskiego firmy Nobile oraz wyśmienity poczęstunek przygotowany dla Gości na świeżym powietrzu.

volvo xc 40 szczyrkszczyrk poczęstunekszczyrk poczęstunek 1

Premiera modelu Volvo V60 Cross Country na stoku

Premierę nowego modelu Volvo V60 Cross Country przeprowadziliśmy na stoku narciarskim. Połączyliśmy zimowe szaleństwo z testami sprzętu narciarskiego firmy Nobile, jazdami próbnymi nowego V60 Cross Country, które każdy miał szansę przetestować w zimowych warunkach oraz z wyśmienitym jedzeniem przygotowanym przez Buon Gusto Centro. To było wspaniałe, bardzo aktywnie spędzone zakończenie ferii 2019!

Volvo V 60poczęstunekodbiór skippasów

Dzień Pełen SUV-ów

Dnia 22.02.2020 na stoku mieliśmy przyjemność zorganizować ,,Dzień pełen SUV-ów’’ który miał na celu przybliżyć naszym Klientom silniki Mild Hybrid występujące w modelach XC40,XC60 oraz XC90. W ciągu dnia nasi Klienci mieli okazję odbyć jazdy próbne wybranymi modelami Volvo, eksplorować zimę na terenie Szczyrkowskiego Ośrodka Narciarskiego oraz testować sprzęt narciarski firmy Nobile.

Na stoku czekał na Klientów gorący poczęstunek przygotowany przez włoską firmę Buon Gusto Centro.

SnowFest Festiwal

 

Festiwal odbywa się cyklicznie w sezonie zimowym. Na program wydarzenia składają się występy muzyczne z udziałem artystów zagranicznych i polskich, spektakularne zawody sportowe dyscyplin FreeSki i Snowboard na skoczni narciarskiej, a także projekty kulturalne, obejmujące warsztaty muzyczne skierowane do szerokiej publiczności. Program muzyczny jest skierowany do konkretnych, świadomych muzycznie odbiorców. Nie mogło nas tam zabraknąć! Nasza firma jest jednym z głównych Partnerów Festiwalu od przeszło trzech lat. Volvo pełni rolę samochodu festiwalu, który co roku dba o to, żeby każdy artysta bezpiecznie dojechał na swój koncert do Szczyrku.

Volvo Car Run

Mieliśmy przyjemność zorganizować pierwsze zawody krótkiego biegu-sprintu ok 2 km oraz biegu z przeszkodami dla dzieci. To był bieg jedyny w swoim rodzaju, zwycięzca wbiegał na pole nagród i wybierał taką z nagród, która najbardziej przypadła mu do gustu. Piękne widoki, wysiłek i satysfakcja z wygranej – to Volvo Car Run dla dorosłych i dla dzieci.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również