Polestar – Strefa Mocy w Auto-Boss

Skorzystaj z Volvo Polestar!

Volvo Polestar

Teraz do 50% zniżki na zwiększenie mocy Twojego VOLVO!

W Auto-Boss mamy świetną ofertę dla wszystkich posiadaczy samochodów marki Volvo. Teraz możesz skorzystać z niezwykłej promocji – aż do 50% zniżki na zwiększenie mocy Twojego pojazdu. Jak to możliwe? Odpowiedź jest prosta – oprogramowanie Polestar.

Oprogramowanie Polestar zostało opracowane specjalnie dla kierowców, którzy cenią sobie sportowy charakter jazdy i wydajność swojego samochodu. Jeśli marzysz o jeszcze większej mocy, przyspieszeniu i niezwykłych doznaniach za kierownicą, to właśnie dla Ciebie stworzyliśmy to rozwiązanie. Dzięki oprogramowaniu Polestar Twój Volvo stanie się jeszcze bardziej dynamiczny i wyjątkowy.

Chcemy, abyś mógł przekonać się na własnej skórze, jak dużą różnicę może przynieść optymalizacja Polestar. Dlatego zapraszamy Cię do jednego z naszych serwisów, gdzie będziesz mógł wypróbować to oprogramowanie w swoim Volvo. A co najważniejsze, nie musisz się obawiać, że zdecydowanie się na tę modyfikację to strata pieniędzy. W przypadku, gdy w ciągu 14 dni z jakiegoś powodu zrezygnujesz z optymalizacji Polestar, zwrócimy Ci 100 proc. kwoty, którą zapłaciłeś.

Warto również zaznaczyć, że im dłużej jesteś związany ze swoim Volvo, tym większe korzyści możesz uzyskać. Jeżeli jesteś lojalnym klientem i użytkujesz swoje Volvo od dłuższego czasu, przy zakupie oprogramowania Polestar otrzymasz dodatkowy rabat. Każdy rok użytkowania przekłada się na większe oszczędności, więc teraz to idealny moment, aby podnieść moc swojego Volvo i cieszyć się jeszcze lepszymi warunkami podróży.

Nie zwlekaj! Skorzystaj z naszej promocji i zwiększ moc swojego Volvo już dziś. Cena, którą podajemy, zawiera koszt wgrania oprogramowania, więc nie musisz się o to martwić. Przyjedź do jednego z naszych serwisów i doświadcz niezwykłej siły, jaką oferuje oprogramowanie Polestar dla Twojego Volvo.

Wiek auta

Rabat klienta

Korzyść

Cena promocyjna

Cena standardowa

1-2 lata 17% 850 zł 4 140 zł 4 990 zł
3 lata 25% 1 245 zł 3 745 zł 4 990 zł
4 lata 30% 1 495 zł 3 495 zł 4 990 zł
5 lat 35% 1 745 zł 3 245 zł 4 990 zł
6 lat 40% 1 995 zł 2 995 zł 4 990 zł
7 lat i więcej 50% 2 495 zł 2 495 zł 4 990 zł
Volvo Polestar

Volvo Polestar – co to jest?

Volvo Polestar to nie tylko zwykła modyfikacja, to kompleksowy pakiet poprawiający osiągi, który pozwala zwiększyć moc i moment obrotowy silnika oraz ulepszyć parametry parametry układu napędowego. To rozwiązanie, które zostało stworzone przez inżynierów Volvo i specjalistów z Polestar, aby zapewnić kierowcom wyjątkowe doświadczenia za kierownicą. Dzięki pakietowi Polestar Engineered Optimisation, będziesz mógł cieszyć się lepszą kontrolą nad swoim Volvo i większą pewnością siebie jako kierowca. Przyspieszenie w całym zakresie prędkości obrotowej będzie niezrównane. Optymalizacja Polestar jest dostępna dla wybranych silników typu Mild-hybrid – zarówno benzynowych, jak i dieslowych (B4, B5, B6). Naszym celem jest sprawić, aby Twoje Volvo weszło na wyższy poziom, a więc prowadziło się jeszcze lepiej, było szybsze i bardziej ekonomiczne. Zoptymalizuj moc swojego Volvo dzięki pakietowi Polestar Engineered Optimisation i odkryj zupełnie nowy poziom emocji płynących z jazdy. Autoryzowany Dealer Volvo Auto-Boss zainstaluje pakiet w mniej niż godzinę, dzięki czemu będziesz mógł szybko cieszyć się jego korzyściami. Co więcej, warto zauważyć, że dzięki optymalizacji Polestar zwiększysz również wartość swojego samochodu Volvo, gdybyś zdecydował się go ewentualnie odsprzedać. Optymalizacja Polestar jest dostępna również dla wybranych silników typu Mild-hybrid – zarówno benzynowych, jak i dieslowych (B4, B5, B6). Aby dowiedzieć się, czy Twoje Volvo kwalifikuje się do usługi optymalizacji oprogramowania Polestar, skontaktuj się z naszymi doradcami serwisowymi. Chętnie udzielą Ci wszelkich informacji i odpowiedzą na Twoje pytania.

Volvo Polestar

Optymalizacja oprogramowania Polestar

Optymalizacja oprogramowania stworzona przez Polestar dotyczy 6 kluczowych obszarów wpływających na zmaksymalizowanie przyjemności z prowadzenia samochodu i przenoszących wrażenia z jazdy na zupełnie nowy poziom. We wszystkich samochodach z manualną skrzynią biegów instalowane są dwa ulepszenia: Osiągi silnika oraz Reakcja na otwarcie przepustnicy.

Poznaj obszary Polestar:

 • Reakcja na otwarcie przepustnicy (przyśpieszanie)
 • Reakcja na odjęcie gazu
 • Szybkość zmiany biegów
 • Precyzyjna zmiana i utrzymywanie biegu
 • Osiągi silnika
 • Rozdział momentu w napędzie AWD
Wybierz model Volvo i sprawdź zakres optymalizacji Polestar

Szczegóły optymalizacji Polestar

Volvo Auto-Boss

Dzięki rozdzieleniu momentu obrotowego na wszystkie koła i napędowi 4×4, zyskasz lepszą kontrolę.

 • Zamiast odczuwać brak równowagi na śliskich lub krętych drogach, pojazd z oprogramowaniem optymalizującym przekazuje większą moc na tylne koła. To zapewnia lepszą równowagę i większą przewidywalność podczas dynamicznej jazdy.
 • W standardowym napędzie AWD większa moc jest przekazywana na przednie koła. Dzięki pakietowi Polestar Engineered Optimisation, Twoje Volvo zyskuje lepszą trakcję, ponieważ większy moment obrotowy jest przekazywany na tylne koła, zwłaszcza podczas ruszania z miejsca i pokonywania zakrętów.
 • Optymalizacja Polestar Engineered Optimisation umożliwia wykorzystanie pełnego potencjału napędu 4×4, co przekłada się na doskonałe osiągi i pewność prowadzenia w różnorodnych warunkach drogowych. Dzięki temu, Twój Volvo stanie się jeszcze bardziej wszechstronnym i wydajnym towarzyszem podróży.

Przepustnica reaguje jeszcze szybciej, zapewniając dynamiczne przyspieszenie

 • Zamiast odczuwać opóźnienie między wciśnięciem pedału przyspieszenia a reakcją silnika, teraz będziesz doświadczać natychmiastowych i błyskawicznych reakcji. Oprogramowanie Polestar sprawia, że samochód zyskuje lepszą responsywność, co przekłada się na znacznie szybsze i bardziej intuicyjne przyspieszanie.
 • Dzięki lepszej odpowiedzi przepustnicy, Twój Volvo z optymalizacją Polestar prowadzi się jeszcze bardziej dynamicznie i responsywnie. Gdy dodajesz gaz, samochód natychmiast reaguje, dając Ci pełną moc do dyspozycji. To oznacza, że będziesz cieszyć się płynnym i ekscytującym przyspieszeniem, które dostarczą Ci nowych emocji za kierownicą.

Dzięki precyzyjnej zmianie biegów i doskonałej przyczepności, zyskasz większą kontrolę na zakrętach.

 • Dzięki pakietowi Polestar Engineered Optimisation, możesz dokonywać właściwego wyboru biegu podczas pokonywania zakrętów, co pozwala utrzymać niezakłóconą przyczepność samochodu. To umożliwia stabilizację toru jazdy i sprawia, że zespół napędowy jest gotowy do dynamicznego przyspieszania podczas wychodzenia z zakrętu.
 • Każda zmiana biegu podczas pokonywania zakrętu może wpływać na stabilność samochodu. Jednak oprogramowanie optymalizujące zapobiega temu, utrzymując optymalny bieg w celu zachowania wyższej prędkości obrotowej, co przekłada się na lepszą przyczepność opon na całej trasie krętej drogi.
 • Dzięki temu rozwiązaniu, Twoje Volvo z pakietem Polestar Engineered Optimisation zapewnia lepszą precyzję prowadzenia na zakrętach. Możesz być pewny, że samochód będzie stabilny, a przyczepność opon pozostanie niezachwiana, umożliwiając Ci dynamiczną jazdę po krętych drogach z większą pewnością i kontrolą.

Doświadczysz natychmiastowego przyspieszenia przy dodawaniu gazu

 • Kiedy naciskasz pedał przyspieszenia tuż po hamowaniu, pakiet Polestar Engineered Optimisation zapewnia szybsze przyspieszanie. Silnik utrzymuje optymalny bieg, aby prędkość obrotowa była jak najbardziej wydajna. Dzięki temu osiągasz szybszą reakcję i większą przewidywalność, co sprawia, że masz pełną kontrolę nad swoim Volvo.
 • W przypadku sytuacji, gdy przyspieszasz po hamowaniu, na przykład podczas wyprzedzania kilku pojazdów, oprogramowanie Polestar Engineered antycypuje Twój zamiar i zapewnia odpowiedni wybór biegu oraz prędkość obrotową, minimalizując efekt turbodziury. To pozwala uzyskać jeszcze szybszą reakcję i płynniejsze przyspieszenie.
 • Dzięki tej optymalizacji, Twoje Volvo staje się bardziej dostępne i gotowe do dynamicznej jazdy. Poczujesz, że masz pełną kontrolę nad swoim pojazdem, a natychmiastowe przyspieszenie daje Ci większą pewność i satysfakcję za kierownicą.

Dzięki szybszej zmianie biegów, większa moc jest przekazywana na koła

 • Zamiast doświadczać krótkiego momentu zawahania samochodu podczas zmiany biegów podczas przyspieszania, teraz będziesz miał dostęp do większej mocy i wykorzystasz każdą milisekundę podczas aktywnej i dynamicznej jazdy.
 • Podczas każdej zmiany biegu samochód na chwilę przerywa przekazywanie mocy na koła. Im krótszy ten czas, tym bardziej płynne jest przekazywanie mocy. Dzięki pakietowi Polestar Engineered Optimisation, zapewniona jest szybsza zmiana biegów, co skutkuje bardziej dynamicznym przyspieszeniem.
 • Ta optymalizacja umożliwia pełne wykorzystanie dostępnej mocy i momentu obrotowego, co pozwala na jeszcze bardziej ekscytującą i pełną adrenaliny jazdę. Teraz Twoje Volvo będzie przyspieszać płynnie i niezwykle responsywnie, dostarczając Ci wyjątkowych doznań za kierownicą.

Zyskasz większą moc dzięki lepszym osiągom silnika

 • Pakiet Polestar Engineered Optimisation pozwala na odczucie dobrego przyspieszenia w całym zakresie prędkości obrotowej. Jednak to dodatkowa moc w średnim zakresie prędkości obrotowej odgrywa szczególną rolę, zwłaszcza podczas manewrów wyprzedzania.
 • Pakiet Polestar Engineered Optimisation skupia się na zwiększeniu mocy w aktywnej jeździe w średnim zakresie prędkości obrotowej, który wynosi około 2500–5000 obr./min w przypadku silników benzynowych i 2000–4000 obr./min w przypadku silników wysokoprężnych. To przekłada się na lepsze przyspieszenie i poczucie większej mocy Twojego Volvo.
 • Dzięki tej optymalizacji, Twoje Volvo staje się bardziej dynamiczne i reaguje szybciej na Twoje polecenia. Bez względu na sytuację na drodze, będziesz miał pewność, że masz wystarczającą moc, aby przyspieszać płynnie i pewnie. Poczujesz, jak samochód nabiera energii i dostarcza Ci wyjątkowych doznań za kierownicą.
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.