SUV'y Volvo w promocyjnych cenach

volvo suvy promocje

Volvo produkuje auta typu SUV, które zgarniają najważniejsze nagrody i wyróżnienia. Dowiedz się więcej o naszych modelach oraz poznaj aktualne promocje.

Wielokrotnie nagradzane modele SUV Volvo na wyciągnięcie ręki

Zapraszamy do zapoznania się z wielokrotnie nagradzanymi autami typu SUV prosto ze Skandynawii. Budzące zaufanie, bezpieczne i przestronne nawet w najmniejszym wariancie, gwarantują bezpieczne przemierzanie dróg w komfortowych warunkach. Panowanie nad autem jeszcze nigdy nie było takie proste. Zasiądź za kierownicą jednego z modeli XC i ciesz się niezapomnianymi doznaniami motoryzacyjnymi.

 

SUV Volvo XC40

Suv xc40 volvo

Nowe Volvo XC40 Kompaktowy SUV dla rodziny Jeden z najlepiej sprzedających się SUV’ów w swojej klasie, zdobywca nagrody Car of The Year i bezsprzecznie zdobywca serc wielu kierowców. Tak właśnie można w skrócie zaprezentować Volvo XC40. Jest to najmniejszy SUV w naszej ofercie, ale pomimo niewielkich gabarytów oferuje dużo przestrzeni wewnątrz auta, a kompaktowy charakter ułatwia poruszanie się w mieście i na zatłoczonych parkingach.

Volvo XC40 to doskonale wyposażony SUV, który w podstawowej wersji wyposażenia zawiera wiele udogodnień poprawiających komfort oraz bezpieczeństwo jazdy. Warto wymienić: system zabezpieczeń przed urazami kręgosłupa szyjnego WHIPS, kurtyny boczne, czujnik deszczu, układ informowania o znakach drogowych, wygodne fotele oraz masę innych udogodnień o których możesz przeczytać na stronie:

Volvo XC40

 

SUV Volvo XC60

Volvo XC60 promocja

Nowe Volvo XC60 World Car of the Year Volvo XC60 ma do zaoferowania doskonale wykończone wnętrze z dbałością o szczegóły i charakterystyczną skandynawską ergonomią. W codziennym poruszaniu się po drogach, kierowcy towarzyszą liczne systemy ułatwiające wykonywanie manewrów oraz chroniące przed kolizjami i minimalizujące skutki potencjalnych wypadków.

SUV XC60 posiada wnętrze będące najczystszą formą skandynawskiego designu. Każdy element został doskonale rozplanowany dzięki czemu przestrzeń wewnątrz auta jest przepełniona spokojem i w pełni pozwala skupić się na prowadzeniu auta. Jeżeli nie sądziłeś do tej pory, że jazda autem może być relaksująca zasiądź za kierownicą Volvo XC60, skorzystaj z systemu audio High Performance i rozkoszuj się jazdą niezależnie od tego gdzie jesteś.

 

SUV Volvo XC90

volvo xc90 promocja

Nowe Volvo XC90 Przestronny SUV płynący po jezdni Ostatni SUV, z którym koniecznie musisz się zapoznać to Volvo XC90, będący autem największym z dotychczas omawianych. Jeżeli przestrzeń wewnątrz auta, ma dla Ciebie szczególnie istotne znaczenie docenisz to jak skonstruowany został XC90. Wygodne fotele i wnętrze wykonane z najwyższej jakości materiałów pozwalają odprężyć się podczas jazdy, do tego stopnia, że z tego auta nie chce się wysiadać.

Największy SUV w rodzinie Volvo idealnie pokazuje jak powinny wyglądać auta premium oraz co powinny oferować swoim odbiorcom. Doskonałe wykończenie wnętrza w połączeniu z przestrzenią dla dużej rodziny gwarantują, że każda podróż będzie udana. Volvo XC90 został wyposażony również w wiele systemów dbających o bezpieczeństwo osób przebywających w aucie oraz innych uczestników ruchu drogowego.

Wybierz SUV’y Volvo w najlepszych cenach

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (32) 349 49 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin