Volvo — najlepszy samochód rodzinny

Volvo od lat kojarzone jest z marką samochodową stawiającą w pierwszej kolejności na bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów. Rozwój technologii sprawił, że firma zaczęła również dbać o bezpieczeństwo osób postronnych, a nawet pośrednio dzikich zwierząt. Gdy mówimy o samochodach dla rodzin, to właśnie kryterium bezpieczeństwa często odgrywa najważniejszą rolę. Jednak duże znaczenie ma również przestrzeń wewnątrz auta, praktyczność, duży bagażnik, funkcjonalność oraz komfort jazdy. Dłuższe podróże na wakacje po Polsce i Europie przebiegają w zdecydowanie przyjemniejszych warunkach, gdy przednie fotele i tylna kanapa są odpowiednio spasowane, a ostatni rząd siedzeń można dostosować do własnych potrzeb. Prym wiodą SUV-y i kombi. Wybraliśmy kilka najciekawszych modeli aut rodzinnych od Volvo i pokrótce sprawdzimy, co mają do zaoferowania.

Volvo_Auto_Boss_Chorzow_V90_2

Volvo V90- niezawodne kombi

Volvo V90 to przykład idealnego samochodu rodzinnego, którego wygląd jest chwalony przez ekspertów i kupujących. Samochód ten posiada najważniejsze cechy marki Volvo, czyli bezpieczeństwo i wysoki komfort. O bezpieczeństwo dbają takie systemy jak EBL odpowiedzialny za ostrzeganie innych użytkowników drogi o nagłym hamowaniu, SIPS zabezpieczający przed uderzeniami w bok pojazdu, WHIPS chroniący kręgosłup szyjny czy poduszka powietrzna dla pieszego. Gdy mówimy o komforcie, nie da się nie wspomnieć o systemie wstępnej wentylacji w momencie otwarcia auta, dwustrefowej klimatyzacji, kamerach cofania, kilku trybach jazdy, układzie utrzymania pasa ruchu czy aktywnym tempomacie. Jak widać — w rodzinnym pojeździe wcale nie musimy rezygnować z przyjemności jazdy.

Sprawdź szczegóły

Hybryda Volvo XC40 oraz elektryk EX40 – praktyczne SUV'y

Volvo obecnie w swojej ofercie posiada 3 modele aut typu SUV, z których XC40 oraz EX40 są najmniejszymi, co nie znaczy, że małymi. XC40/EX40 to kompaktowe SUV’y, których wnętrze jest bardzo funkcjonalne i komfortowe i żadna 4-osobowa rodzina nie powinna mieć problemów z brakiem miejsca. Samochód z zewnątrz zachowuje charakter Volvo z charakterystycznymi lampami przypominającymi młot Thora. Co jest warte podkreślenia, decydując się na zakup nawet najtańszej wersji, zyskamy samochód zawierający wiele udogodnień jak: czujniki parkowania z kamerą cofania, duży, 9-calowy wyświetlacz centralny, umiejscowiony pośrodku deski rozdzielczej oraz nawigacja i asystent głosowy.

Volvo XC40 Mild-Hybrid Volvo EX40 elektryczne

Volvo S90 – elegancka limuzyna

Czy elegancka limuzyna może reprezentować rodzinne samochody? Oczywiście, że tak. Volvo S90 to duży sedan będący następcą S80. Wygląd samochodu trzyma się cech charakterystycznych wyznaczonych przez projektantów w innych modelach marki. Nadwozie jest stonowane, jednak nadal posiada swoją surową wyrazistość. Osoby jeżdżące Volvo XC90 doskonale odnajdą się we wnętrzu S90. To bardzo podobny projekt, skupiający się na dogodnym rozmieszczeniu przycisków, minimalizmie i spokojnych barwach. To, co od razu rzuca się w oczy, to prawdziwe drewno i wysokiej jakości tworzywa sztuczne, które doskonale ze sobą współgrają i są bardzo dobrze spasowane. Warto się zainteresować Volvo S90 choćby dla naprawdę pojemnego bagażnika, którego pojemność sięga 500 litrów.

Dowiedz się więcej

Volvo XC60 – bezpieczeństwo przede wszystkim

Volvo XC60 to synonim bezpiecznego samochodu w świecie motoryzacji. Jest to najchętniej kupowany SUV klasy premium i zapewne bezpieczeństwo jest jednym z czynników decydujących o zakupie tego modelu dostępnego z napędami w wersjach Mild Hybrid i Plug-in. Obie jednostki napędowe zapewniają dynamiczną i ekonomiczną jazdę. Nowe Volvo XC60 można określić również modelem inteligentnym dzięki wbudowanych funkcjach Google. Za sprawą tej integracji kierowca ma możliwość korzystania z Map Google, Asystenta Google czy Sklepu Play. Korzystanie z map, utrzymywanie kontaktu ze znajomymi czy słuchanie ulubionej muzyki za pomocą komend głosowych pozwala w pełni skupić wzrok na drodze, w istotny sposób wpływając na bezpieczeństwo.

Sprawdź ofertę

Hybryda Volvo XC90 oraz elektryk EX90 – dla najbardziej wymagających

Volvo XC90/EX90 to SUV’y dla najbardziej wymagających. Duże rozmiary oznaczają dużą przestrzeń wewnątrz auta, która zapewnia komfortową podróż nawet licznej rodzinie. Wygodne fotele i wnętrze wykonane z najwyższej jakości materiałów pozwalają odprężyć się podczas jazdy, do tego stopnia, że z tego auta nie chce się wysiadać. Wykorzystanie mocnych a zarazem cichych silników pozwala w pełni oddać się przyjemności płynącej z jazdy.

Poznaj szczegóły oferty na XC90 Zobacz ofertę na EX90

Gdzie kupić Volvo rodzinne?

Jak widać, Volvo nie próżnuje, wypuszczając na rynek wiele samochodów o ciekawym wyglądzie i bogato wyposażonym wnętrzu. Marka, która zbudowała swoją popularność na bezpieczeństwie i szwedzkim podejściu do designu, pomimo upływu lat jest wierna swojemu podejściu do tworzenia aut.

W zestawieniu celowo pominęliśmy cechy związane z napędem i spalaniem, ponieważ Volvo w tym zakresie posiada szeroką ofertę: od elektryków, przez hybrydy Plug-In aż do miękkich hybryd. Z pewnością w tym zakresie każdy kierowca znajdzie coś dla siebie. Powyższe samochody można znaleźć w śląskim salonie Volvo Auto-Boss znajdującym się w Chorzowie przy Drogowej Trasie Średnicowej 51. Salon oferuje również możliwość umawiania się na jazdy testowe, do czego serdecznie zachęcamy.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.