Dla Najmłodszych

Akcesoria Volvo dla dzieci

volvo dla najmłodszych

Zapoznaj się z szeroką ofertą akcesoriów Volvo

dla dzieci i spraw im wyjątkowy prezent!

Piłka

Ta odblaskowa piłka zapewni, że każde podanie i zwycięski gol będą widoczne dla wszystkich dookoła. Piłka jest wykonana z tworzyw sztucznych pochodzących z recyklingu i jest pakowana w torebkę foliową, która również jest wykonana z materiałów pochodzących z recyklingu. Piłka ma standardowy rozmiar dla dzieci w wieku od 9 do 11 lat i jest dostarczana na płasko.

Samochodzik XC90

Teraz nie tylko dorośli mogą doświadczyć radości z jazdy Volvo. Ta dziecięca wersja Volvo XC90 jest niezwykle szczegółowo wykonana i daje mnóstwo frajdy. Samochód zaprojektowany tak, aby był bezpieczny i wytrzymały. Posiada wszystko, czego potrzebuje początkujący entuzjasta Volvo. Odtwarza muzykę i jest wyposażony w klakson, którym dzieci mogą trąbić, aby dać ci znać, że nadjeżdżają. Idealny dla dzieci w wieku od 3 do 8 lat. Dostępny w kolorze białym i czarnym.

Smoczek

Uspokój małych entuzjastów Volvo podczas długich podróży do domu dzięki temu smoczkowi z logo Volvo. Uzupełnieniem jest pasek do smoczka, który zapewnia, że ​​smoczek dziecka nigdy nie zgubi się podczas podróży!

Body niemowlęce

Zaprojektowany z troską o najmniejszych entuzjastów Volvo. To body niemowlęce jest wykonane z interlocku w 100% z organicznej bawełny, dzięki czemu jest równie wygodne i przytulne, co ekologiczne. Dostępne również z innymi nadrukami.

Pan Łoś

Jeżeli szukalibyśmy jakiegoś symbolu związanego ze Szwecją to wiele osób wskaże na łosia, który pojawia się nawet na znakach drogowych w Szwecji. Dla dzieci mniejszych i większych przygotowaliśmy uroczą i miękką maskotkę łosia w kształcie poduszki z metką Volvo Iron Mark na nogawce. Taka maskotka bez wątpienia umili podróż każdemu dziecku i stanie się ulubioną przytulanką w codziennych zabawach.

Koszulka dziecięca

Nigdy nie jesteś za młody, by docenić klasyczne Volvo. Ta stylowa i zabawna koszulka dziecięca ma duży nadruk (różne wzory do wyboru). Jest wykonana w 70% z bambusa i w 30% z bawełny organicznej, dzięki czemu jest zarówno wygodna, jak i trwała. Posiada również logo Volvo nadrukowane na lewym ramieniu.

Samochodzik elektryczny

Pozwól swojemu dziecku w wieku od 3 do 8 lat poczuć dreszczyk emocji związany z jazdą własnym Volvo. Ten samochód do jeżdżenia wygląda jak S90 R-Design, z unikalnymi elementami konstrukcyjnymi i lakierem karoserii w kolorze czerwonym metalik. Przycisk Start, dźwięk silnika i działające przednie i tylne światła sprawiają, że jest jeszcze bardziej realistyczny, podobnie jak dopracowane wnętrze z wieloma autentycznymi detalami, odtwarzaczem muzyki i pasem bezpieczeństwa. Auto posiada dwa elektryczne silniki 12V, które dają prędkość maksymalną 4,5 km/h, ale można ją ustawić na 3,6 km/h lub 2,7 km/h – w zależności od wieku i umiejętności dziecka. Zawieszenie na wszystkich kołach i opony z pianki EVA maksymalizują komfort i radość. A jeśli dziecko nie jest gotowe do jazdy, autem może sterować nim rodzic za pomocą osobnego pilota.

Butelka termiczna

Niezależnie od tego, czy dzieci chcą gorącego czy zimnego napoju podczas podróży, ta butelka termiczna dla dzieci została zaprojektowana tak, aby zaspokoić ich pragnienie. Wykonany ze stali nierdzewnej, ma podwójną ściankę i izolowane wnętrze, dzięki czemu napoje pozostają gorące do 6 godzin lub zimne do 12 godzin. Nasza butelka termiczna dla dzieci ma szczelną pokrywkę ze stali nierdzewnej z plastikową słomką nadającą się do recyklingu.

Kapelusz dziecięcy

Ta czapka dla dzieci została zaprojektowana tak, aby chronić przed słońcem w dobrym stylu. Dostępny w kolorze pomarańczowym z logo Volvo Cars, wykonany jest w 100% z diagonalu z organicznej bawełny z miękkim szczotkowanym wykończeniem. Dla większego komfortu ma lekką bawełnianą podszewkę z miękką bawełnianą taśmą typu fishbone. Taśma w kształcie rybiej kości ma tkaną metkę z logo Volvo Cars.

volvo dla najmłodszych

Książka do kolorowania

Uszczęśliw dzieci podczas długich przejażdżek dzięki tej zabawnej książce do kolorowania i aktywacji. Książeczka dla dzieci opowiada o młodym łosiu, który bawi się z przyjaciółmi, typowo szwedzkimi zajęciami, takimi jak zbieranie grzybów, jazda na łyżwach i żeglowanie. Książka obejmuje cztery sezony, które obowiązują w Szwecji, i zawiera mocne przesłanie o bezpiecznej zabawie. W sumie to aż 32 strony na oryginalne rysunki do wypełnienia i inne ćwiczenia oraz 32 strony na własny kreatywny rysunek dziecka. Bindowane i perforowane strony ułatwiają wyrywanie i udostępnianie rysunków. Dzięki tej książce zajmiesz czas dziecka podczas podróży i sprawisz mu radość możliwością rozwiązania zadań i poznawania szwedzkich zwyczajów.

volvo dla najmłodszych

Samochodzik sterowany

To bardzo wyjątkowy, sterowany radiowo SUV Volvo XC90 w skali 1:14 ma niezależne zawieszenie oraz podświetlane światła przednie i tylne. Jego korpus jest formowany wtryskowo i ma wymiary 34,4 cm x 14,8 cm x 12,2 cm i jest dostępny w kolorze czarnym lub białym. Prędkość jazdy wynosi maksymalnie 9 km/h. Wymaga pięciu baterii AA i jednej baterii 9 V (brak w zestawie). Zalecane dla dzieci od 3 roku życia.

volvo dla najmłodszych

Odlewany model 1:38

Dzieciom młodszym i starszym spodoba się ten pięknie szczegółowy, odlewany model całkowicie nowego Volvo XC90 w skali 1:38 – co więcej, jest wyposażony w funkcję pullback, która pozwala mu samodzielnie pędzić po twardych powierzchniach bez konieczności stosowania baterii. Ten model jest odpowiedni dla dzieci od trzech lat.

volvo dla najmłodszych

Odlewany model 1:60

Dzieciom młodszym i starszym spodoba się ten pięknie szczegółowy, odlewany model całkowicie nowego Volvo XC90 w skali 1:60 – co więcej, jest wyposażony w funkcję pullback, która pozwala na samodzielną jazdę po twardych powierzchniach bez konieczności stosowania baterii. Ten model jest odpowiedni dla dzieci od trzech lat.

Zapraszamy do kontaktu z Salonem Auto-Boss w Chorzowie w celu poznania cennika prezentowanej oferty akcesoriów dla dzieci. Zachęcamy także do poznania oferty na bagażniki, stylowe akcesoria sygnowane Volvo, czy zestawy przeciw zabrudzeniom wnętrza.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.