Volvo XC60 Promocja

Volvo XC60 promocja

Przemierzaj drogi w iście królewskim stylu z Volvo XC60, jednym z najpopularniejszych samochodów w swoim segmencie.

Volvo XC60 to średniej wielkości SUV oferujący najwyższy poziom komfortu

Volvo XC60 to świetnie sprzedający się SUV, który w drugiej generacji ma do zaoferowania kierowcy i pasażerom jeszcze więcej od swojego poprzednika. Produkujemy auta marki premium, które są nimi nie tylko z nazwy. Wyjątkowo miękka skóra nappa jest miła w dotyku i dokładnie podkreśla precyzję z jaką zostało wykonane wnętrze, wpływając pozytywnie na poczucie komfortu.

Volvo stało się w motoryzacji synonimem bezpieczeństwa, a model XC60 pokazuje, że takie rozumienie motoryzacji wciąż ma sens. Liczne technologie w tym funkcje Google oraz konstrukcja auta zapewniają bezpieczeństwo jakiego oczekujesz.

Nieszablonowy wygląd sprawia, że auto wyróżnia się w korku i na parkingu, a kiedy przejeżdża obok, ciężko nie rzucić okiem. Poznaj lepiej Volvo XC60 i sprawdź ile możesz zyskać w naszych promocjach.

Volvo XC60 promocja

Volvo XC60 w atrakcyjnych cenach zyskaj nawet 30 000 złotych

Stań się właścicielem Volvo XC60

W Volvo staramy się o to żeby, każda kolejna generacja naszych aut była lepsza i jeszcze bardziej dopracowana od poprzedniej. Wsłuchujemy się w oczekiwania i uwagi klientów dostarczając im nowych niezapomnianych motoryzacyjnych wrażeń. Volvo XC60 jest typem samochodu, z którego nie chce się wysiadać, a każdy kolejny kilometr trasy mija w komfortowych warunkach.

Już teraz możesz dołączyć do grona zadowolonych klientów Salonu Auto-Boss, którzy skorzystali z oferty promocyjnej na Volvo XC60.

Wystarczy umówić się na spotkanie albo jazdę próbną z wykorzystaniem formularza znajdującego się na stronie. Warto również sprawdzić ofertę leasingu na Volvo XC60.

Polecamy sprawdzić również: Suvy Volvo w promocjach

volvo xc60 google

Funkcje Google

 • Dostęp do Map Google
 • Informacje o ruchu drogowym w czasie rzeczywistym
 • Automatyczne korekty trasy
 • Głosowa obsługa z wykorzystaniem Asystenta Google
 • Możliwość korzystania z ulubionych aplikacji
xc60 promocja

Bogate wyposażenie poprawiające komfort i bezpieczeństwo

 • Czujnik deszczu
 • CleanZone (AQS – przewietrzenia przy odblokowaniu), Multifilter
 • 2-strefowa klimatyzacja automatyczna
 • Przyciski sterowania na kierownicy
volvo xc60 promocja

Bezpieczeństwo na jeszcze wyższym poziomie

 • Poduszki powietrzne boczne
 • System zabezpieczeń przed urazami kręgosłupa szyjnego WHIPS
 • Ostrzeganie innych użytkowników drogi o gwałtownym hamowaniu EBL
 • System mocowania fotelika ISOFIX na zewnętrznych miejscach tylnej kanapy
 • Czujnik przechyłu dla alarmu
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (32) 349 49 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin