Używane Volvo Katowice. Auta z gwarancją

Szukasz używanego samochodu marki Volvo w Katowicach? Dobrze trafiłeś! Nasza firma oferuje szeroki wybór używanych pojazdów Volvo dostępnych na terenie Śląska. Nasze samochody są starannie sprawdzane i serwisowane, aby zapewnić Ci najwyższą jakość i niezawodność. Odkryj naszą gamę modeli używanych Volvo!

Volvo Selekt – Twoje używane Volvo

Niezawodność to nasza wizytówka. Samochody Volvo są tworzone z myślą o trwałości, co przekłada się na długą żywotność. Decydując się na zakup używanego Volvo w Auto-Boss w Katowicach lub na Śląsku, masz pewność, że otrzymujesz pojazd najwyższej jakości, który zapewni niezawodną jazdę.

Nasze pojazdy Volvo to także gwarancja bezpieczeństwa i komfortu. Wyposażone są w zaawansowane systemy bezpieczeństwa, takie jak automatyczne hamowanie w przypadku kolizji, system ostrzegania o niezamierzonej zmianie pasa ruchu czy monitorowanie martwego pola widzenia. Nawet starsze modele Volvo na terenie Katowic pozostają na wyższym poziomie bezpieczeństwa podczas podróży.

Wnętrza samochodów Volvo to esencja komfortu. Ergonomiczne fotele, wysokiej jakości materiały i zaawansowane systemy audio i klimatyzacja tworzą przyjemną atmosferę wewnątrz pojazdu. Niezależnie od trasy, czy to krótka przejażdżka, czy długodystansowa podróż, Volvo zapewnia komfortową i relaksującą jazdę.

Aby w pełni cieszyć się korzyściami z zakupu używanego Volvo w Katowicach, polecamy skorzystanie z usług serwisu Volvo. Autoryzowani Dealerzy Volvo zapewniają dokładne przeglądy techniczne i dostęp do pełnej historii serwisowej pojazdu, co gwarantuje kompleksowe informacje o jego przeszłości. Postaw na niezawodność i komfort — wybierz Volvo Selekt na terenie Katowic i Śląska w Auto-Boss.

Volvo Używane Katowice

Zapraszamy do zapoznania się z aktualną ofertą samochodów używanych dostępnych w ramach Volvo Selekt.

Zobacz używane volvo

Jeśli rozważasz zakup używanego samochodu marki Volvo, program Volvo Selekt to idealne rozwiązanie. Dlaczego warto zwrócić uwagę na naszą ofertę? Przede wszystkim dlatego, że oferujemy wyłącznie samochody w doskonałym stanie technicznym, co zapewnia niezawodność i komfort jazdy.

  • Gwarancja sprawności — Każdy pojazd poddawany jest rygorystycznym badaniom technicznym, które przeprowadzają nasi doświadczeni mechanicy. Wszystkie auta przechodzą wielopunktową kontrolę zgodnie z najwyższymi standardami Volvo.
  • Aktualizacja oprogramowania — Przed sprzedażą aktualizujemy oprogramowanie, aby zapewnić lepsze osiągi i funkcjonalność.
  • Ubezpieczenie kosztów napraw — Nasza oferta zawiera także ubezpieczenie kosztów napraw oraz gwarancję, co oznacza, że ​​ważne mechanizmy i układy elektryczne są objęte ochroną przez okres 12 miesięcy, bez ograniczeń kilometrów.
  • Całodobowe wsparcie Assistance — W ramach programu oferujemy także wsparcie Assistance, dostępne przez 7 dni w tygodniu, 24 godziny na dobę. To oznacza, że ​​niezależnie od miejsca i godziny, w razie awarii lub wypadku, możesz liczyć na profesjonalną pomoc Volvo Selekt.
  • Opcja wymiany pojazdu — W ciągu 30 dni od zakupu lub przed przejechaniem 1500 km zdecydujesz, że chciałbyś wymienić zakupiony model na inny o większej lub równej wartości, również mamy taką opcję dla Ciebie.
  • Ochrona w całej Europie — Nasza gwarancja i ubezpieczenie obowiązują nie tylko na terenie Polski, ale także w całej Unii Europejskiej, Szwajcarii, Liechtensteinie i Norwegii. Dzięki temu możesz podróżować bez obaw po całej Europie, ciesząc się swoim Volvo Selekt.
  • Kompleksowe wsparcie 24/7 — Podkreślamy również, że nasza usługa Assistance to nie tylko standardowa pomoc drogowa, ale kompleksowe wsparcie, dostępne 24/7. Bez względu na to, czy potrzebujesz pomocy w trakcie podróży, czy pod domem, możesz polegać na profesjonalnej opiece Volvo Selekt.

Jeśli myślisz o zakupie używanego Volvo, to program Volvo Selekt gwarantuje niezawodność, komfort i wsparcie na najwyższym poziomie. Odkryj używane Volvo na nowo dzięki Volvo Selekt!

Finansowanie

Na naszych klientów czekają korzystne opcje finansowania. Sprawdź szczegóły.

Czytaj dalej

Bezpieczeństwo

Wszystkie auta przechodzą surowe przeglądy, które dopuszczają do sprzedaży wyłącznie egzemplarze w doskonałym stanie technicznym.

Profesjonalna pomoc

Odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy najlepsze rozwiązania.

Więcej

Volvo używane – elastyczne opcje finansowania

W Volvo oferujemy naszym klientom możliwość zakupu używanych samochodów przy wykorzystaniu dwóch dodatkowych form finansowania. Jeśli nie chcesz inwestować całej kwoty od razu, możesz skorzystać z kredytu lub leasingu, dostępnych m.in. na modele takie jak leasing XC60, leasing XC90 czy leasing S90.

Obie opcje finansowania są dostępne w Volvo Car Financial Services. Nasza oferta kredytowa oparta jest na prostych i przejrzystych zasadach. Wstępna decyzja kredytowa może zostać podjęta nawet w ciągu jednej godziny od złożenia wniosku.

Przez cały proces finansowania masz do swojej dyspozycji osobistego doradcę, który pomoże odpowiedzieć na wszelkie pytania i rozwiać wątpliwości związane z umową.

Sprawdzone Używane Volvo w Katowicach

W programie Volvo Selekt można znaleźć relatywnie młode roczniki. Podstawę oferty stanowią samochody produkowane w ostatnich kilku latach, które wciąż cieszą się popularnością dzięki nowoczesnym technologiom i wysokim standardom bezpieczeństwa. W ofercie Volvo Selekt znajdują się pojazdy z różnych segmentów, od kompaktowych i luksusowych sedanów po przestronne kombi i wszechstronne SUV-y.

Ponadto nasza oferta obejmuje także modele mniej oczywiste, które mogą zaskoczyć swoją dostępnością i unikalnymi cechami. Niezależnie od tego, czy szukasz samochodu na co dzień, czy pojazdu do dłuższych podróży, z pewnością znajdziesz coś, co spełni Twoje oczekiwania.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.