volvo uzywane

Volvo używane z gwarancją

Sprawdź ofertę Volvo Selekt na samochody używane w doskonałym stanie technicznym.

Używane Volvo to jedne z chętniej wybieranych aut klasy premium wśród samochodów używanych. Wpływ na taki stan rzeczy ma wiele aspektów, ale jednym z głównych jest niezawodność naszych aut oraz niskie zużycie wnętrza wynikające z zastosowania najlepszych materiałów.

Do tego dochodzi masa innych aspektów jak bezpieczeństwo czy komfort, z których marka Volvo słynie. Niemniej kupując nasze auta z niepewnych źródeł nie masz gwarancji czy są one sprawne mechanicznie i nie było ingerencji, która mogła poskutkować pogorszeniem jakości jazdy czy bezpieczeństwa.

Dlatego przy zakupie używanego Volvo zachęcamy do korzystania z usług Autoryzowanych Dealerów Volvo. Kupując auto w takim miejscu masz pewność, że samochód jest gotowy do drogi i ma potwierdzoną historię napraw.

Volvo Selekt – Twoje używane Volvo

W tym miejscu warto wytłumaczyć, jak działa program Volvo Selekt, w którym do kupienia na korzystnych warunkach są używane modele Volvo. Najistotniejszym argumentem przemawiającym na rzecz Volvo Selekt jest to, że w programie sprzedawane są tylko samochody w najlepszym stanie technicznym.

Każde auto zanim trafi do sprzedaży jest sprawdzane przez naszych mechaników wedle wielopunktowej listy kontrolnej, a to wszystko przy zachowaniu najwyższych standardów Volvo.

Po zakończonym badaniu technicznym w samochodach instalujemy najnowsze oprogramowanie, dzięki czemu samochody stają się jeszcze lepsze.

Kolejnym elementem, o którym warto wspomnieć jest ubezpieczenie kosztów napraw lub gwarancja. Do tego dochodzi usługa Assistance oraz możliwość wymiany zakupionego modelu na inny o większej lub równej wartości w ciągu 30 dni lub przed przejechaniem 1500 km od chwili zakupu.

Zakup używanego auta często powiązany jest ze stresem, wybierając Autoryzowanego Dealera Auto-Boss, stres schodzi na dalszy plan. Gwarancja lub ubezpieczenie kosztów napraw chroniących kluczowe mechanizmy i układy elektryczne na 12 miesięcy bez limitu kilometrów, skutecznie sprawiają, że zakup używanego Volvo w Autoryzowanych Salonach wydaje się być najrozsądniejszym rozwiązaniem.

Co istotne ubezpieczenie i gwarancja w programie Volvo Selekt obowiązują na terenie całej Unii Europejskiej oraz Szwajcarii, Lichtensteinie i Norwegii. Podróżuj bez obaw po całej Europie dzięki Volvo Selekt.

To wciąż nie wszystkie korzyści jakie czekają na osoby zainteresowane kupnem używanego Volvo w Volvo Selekt. Wspomnieliśmy o usłudze Assistance, warto wyjaśnić, że nie jest to zwykła pomoc drogowa.

Tak samo jak ubezpieczenie, tak i Assistance obowiązuje w całej UE przez 7 dni w tygodniu, niezależnie od pory dnia czy nocy. Jeżeli złapiesz gumę na trasie albo będziesz miał wypadek pod domem, możesz liczyć na Assistance Volvo Selekt.

Finansowanie

Na naszych klientów czekają korzystne opcje finansowania.

Czytaj dalej

Bezpieczeństwo

Wszystkie auta przechodzą surowe przeglądy, któe dopuszczajądo sprzedaży wyłącznie auta w doskonałym stanie technicznym.

Profesjonalna pomoc

Odpowiemy na wszelkie pytania i doradzimy najlepsze rozwiązania.

Więcej

Volvo używane – finansowanie

W Volvo dajemy naszym klientom możliwość nabycia aut używanych z wykorzystaniem dwóch dodatkowych form finansowania. Jeżeli nie chcesz kupować auta w pełni za swoją gotówkę możesz skorzystać z kredytu oraz leasingu np. na modele XC60, XC90 czy S90.

Obie opcje finansowania dostępne są w Volvo Car Financial Services. Oferta kredytowa Volvo jest oparta na prostych i przejrzystych zasadach. Wstępna decyzja o kredycie może zostać przyznana nawet do godziny od złożenia wniosku.

Przez cały czas nad procesem czuwa osobisty doradca, który odpowiada na wszelkie pytania i rozwiązuje wątpliwości związane z umową.

Kredyt na samochody używane Volvo

Z kredytu na używane Volvo może skorzystać prawie każdy bez znaczenia jest stan cywilny czy miejsce zatrudnienia. Podstawowym warunkiem jest posiadanie udokumentowanego źródła dochodów, akceptowanego przez bank.

Korzyści z Kredytu w Volvo:

 • Elastyczny wybór warunków – w tym kredyt z ratą balonową
 • Możliwość sfinansowania składki za polisę ubezpieczeniową AC, OC, NW
 • Możliwość sfinansowania dowolnej potrzeby związanej z zakupem pojazdu dzięki elastycznemu dopasowaniu oferty
 • Finansowanie aut nowych lub używanych – w chwili wnioskowania nie mogą być starsze niż 10 lat
 • Decyzja kredytowa możliwa już w ciągu godziny
 • Uproszczona procedura udzielania kredytowania
 • Brak konieczności załatwiania formalności w banku

Leasing na auta używane Volvo

Leasing należy do najpopularniejszej opcji finansowania zakupu aut w naszym kraju. Podobnie jak usługa kredytowa, znajduje się w Volvo Car Financial Services.

W przeciwieństwie do kredytu, leasing przyznawany jest firmom, te mogą być nawet jednoosobowe. Jeżeli cenisz sobie tradycyjne rozwiązania oraz obsługę na najwyższym poziomie to leasing w Volvo Auto-Boss będzie najlepszym rozwiązaniem.

Korzyści z leasingu w Volvo

 • Suma opłat w zależności od wybranego modelu wynosi już od 100%
 • Decyzja możliwa już w ciągu godziny
 • Elastyczne warunki dostosowane do potrzeb Klienta
 • Wybór waluty PLN lub EUR
 • Możliwość załatwienia wszystkich formalności u dealera, w tym rejestracji i ubezpieczenia samochodu

Volvo używane samochody

Na rynku dostępnych jest wiele modeli używanych Volvo, w programie Volvo Selekt dostępne są relatywnie młode roczniki. Naturalnie podstawę oferty stanowią samochody produkowane w ostatnich kilku latach i będące wciąż w produkcji jak: V60, V90, XC40, XC60, XC90, S60, S90, V60CC czy V90CC.

Jednak można spotkać również auta mniej oczywiste jak Volvo V40, S80, V50 czy XC70. Poniżej przedstawiamy krótki opis wybranych modeli, o dostępność samochodów należy pytać pracowników Salonu.

Używane Volvo XC40

volvo xc40 używane

Jednym z najpopularniejszych modeli używanych Volvo jest XC40. Ten kompaktowy skandynawski SUV został zaprojektowany w zgodzie z miejskim stylem życia.

Jego kompaktowość sprawia, że pomimo iż jest SUV’em doskonale odnajduje się na wąskich drogach i ciasnych parkingach, a jednocześnie nie musisz obawiać się o brak miejsca i mały bagażnik.

Intuicyjne rozwiązania zastosowane w modelu XC40 pozwalają w pełni kontrolować każdy kilometr drogi i cieszyć się jazdą. Volvo XC40 wyróżnia się na rynku SUV’ów swoim charakterystycznym wyglądem.

Samochód przykuwa uwagę i sprawia, że chce się poznać to auto bliżej. Wnętrze auta posiada liczne schowki, ułatwiające organizację, a przestrzeń zapewnia komfortową podróż całej rodzinie.

Jako że jest to jedno z nowszych aut w naszym portfolio posiada nowoczesne technologie oddające ducha 21 wieku. Widok 360° pozwala jeszcze łatwiej zaparkować auto, a liczne czujniki wyłapują pieszych i zachowanie innych aut w celu uniknięcia kolizji. Używane Volvo XC40 będzie Ci służyć przez lata.

Używane Volvo XC90

używane volvo xc90

Gdy planujesz zakup auta na całe życie, warto przemyśleć zakup Volvo XC90. Ten rodzinny SUV, został zaprojektowany tak, byś mógł jeździć nim wspólnie z dziećmi od ich najmłodszych lat do wieku dorosłego.

Używane Volvo XC90 to okazja na kupienie auta niezawodnego, gwarantującego potrzebną przestrzeń i luksus zarezerwowany dla aut marki premium. Samochód posiada klasyczne ponadczasowe linie, a technologie w nim użyte, będą cenione nawet za wiele lat.

Model Volvo XC90 pozwala podróżować nawet 7 osobom w pełni komfortowych i bezpiecznych warunkach. Niezależnie czy wybierasz się na wycieczkę do miejskiego ZOO czy na europejskie wakacje, z Volvo XC90 możesz być spokojny o przebieg podróży.

Zastosowanie wyjątkowo miękkiej i delikatnej skóry nappa wpływa pozytywnie na komfort podróżowania. Wybierając tryb jazdy z aktywnym pneumatycznym zawieszeniem dodatkowo poprawisz wrażenia z jazd nawet na najbardziej dziurawej nawierzchni.

Podobnie jak inne z obecnie produkowanych modeli tak i Volvo XC90 posiada szereg technologii poprawiających bezpieczeństwo jazdy np. układ ostrzegania o pojazdach w martwym polu lusterek. Wybór używanego Volvo XC90 to decyzja racjonalna, jest to auto dla wszystkich osób, które oczekują komfortu teraz i za 20 lata.

Używane Volvo V60

uzywane volvo v60

Kombi przez lata były najczęstszym wyborem, gdy szukaliśmy auta rodzinnego o podwyższonym standardzie. Volvo V60 jest samochodem doskonale przemyślanym, które posiada przestronną kabinę, pozwalającą się odprężyć i rozprostować nogi.

Model V60 to również ekonomiczna jazda przy zachowaniu dynamicznej jazdy i mocy na każdym etapie trasy. Aktywne zawieszenie posiada kilka trybów jazdy Comfort, Eco i Dynamic, dostosowują się one do Twojego stylu jazdy.

Przed wyruszeniem w trasę możesz ustawić zdalnie ogrzewanie i klimatyzację za pomocą aplikacji Volvo On Call, dzięki czemu zdalnie przygotujesz idealne warunki do jazdy.

Do tego dochodzi wiele udogodnień jak integracja smartfona z centralnym wyświetlaczem czy miejsce na bezprzewodowe ładowanie urządzeń.

Volvo V90 sprzedawane jest w kilku wersjach wyposażenia: Momentum, Inscription, R-Design oraz wersji Cross Country i takie też modele dostępne są na rynku aut używanych.

Wybierz używane Volvo V60 i ciesz się sprawdzonym rodzinnym kombi.

Używane Volvo S90

uzywane volvo s90

Z Volvo S90 możesz liczyć na więcej komfortu, bezpieczeństwa i radości z jazdy. Wymieniając swoje stare auto na Volvo S90 zyskujesz luksusową skandynawską limuzynę, od niedawna również z wbudowanymi funkcjami Google.

Wspominamy o tym dlatego, że czynią one auto bardziej multimedialnym i mają realny wpływ na komfort podróży dla kierowcy i pasażerów. W pełni zintegrowane z samochodem Mapy Google oraz obsługa głosowa sprawią, że nigdy nie zabłądzisz a informacje o ruchu drogowym pozwolą zawsze wybrać optymalną trasą.

Asystent Google pozwala również pozostawać w stałym kontakcie ze współpracownikami i rodziną, a wszystko bez odrywania rąk z kierownicy. Do tego dochodzi aspekt rozrywkowy i możliwość korzystania ze swoich ulubiony aplikacji.

Z innych udogodnień wartych wspomnienia warto powiedzieć o zaawansowanym filtrze kabinowym, zastosowanym w systemie wentylacyjnym, które eliminuje do 95% cząstek stałych PM 2,5 z powietrza dopływającego do wnętrza auta. Zachęcamy do śledzenia naszych ofert na używane Volvo S90.

Wybierz swoje używane Volvo w Auto-Boss

Niezależnie na jaki model padnie Twój wybór, możesz liczyć, że w Volvo Auto-Boss otrzymasz najlepszą cenę. Samochody używane Volvo cieszą się dużym zainteresowaniem co za tym idzie, oferta jest bardzo płynna i szybko ulega zmianie, dlatego zachęcamy do regularnego sprawdzania naszej strony internetowej oraz dowiadywania się w Salonie o dostępności poszczególnych używanych modeli aut. Zachęcamy również do skorzystania z opcji jazdy testowej.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (32) 349 49 00
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

pozostało znaków

Więcej › w tym danych kontaktowych, danych historii zakupów produktów i usług Volvo oraz danych dotyczących korzystania z serwisów volvocars.com przez Volvo Car Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo. Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

Te pliki cookie są niezbędne do działania naszej witryny internetowej i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Zazwyczaj są one ustawiane tylko w odpowiedzi na działania podejmowane przez użytkownika w celu zgłoszenia żądania wykonania określonej usługi, takie jak ustawienie preferencji w zakresie prywatności, zalogowanie się lub wypełnienie formularza. Użytkownik może określić w ustawieniach swojej przeglądarki, czy chce blokować tego typu pliki cookie lub być o nich ostrzegany, ale niektóre części witryny nie będą wówczas działać.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Te pliki cookie pozwalają nam na zliczanie wizyt i źródeł ruchu w naszej witrynie, dzięki czemu możemy mierzyć i usprawniać jej działanie. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, które strony są najbardziej, a które najmniej popularne, a także zrozumieć, jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Wszystkie dane gromadzone przez te pliki cookie są agregowane, w związku z czym pozostają anonimowe. Jeśli użytkownik nie wyrazi zgody na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedził naszą witrynę ani nie będziemy w stanie monitorować jej działania.

PERSONALIZACJA REKLAM

Pliki ‘cookies’ (tzw. ciasteczka) są wykorzystywane w reklamach Volvo na stronach internetowych stron trzecich, w tym w mediach społecznościowych, i służą nam do mierzenia efektywności kampanii reklamowych. Pozwalają nam dopasowywać treści reklamowe do indywidualnego odbiorcy i ułatwiają kontakt z nami, także poprzez inne kanały komunikacji (e-mail, aplikacja Volvo Cars, media społecznościowe itd.). W przypadku odrzucenia zgody na ich działanie, reklamy (także nasze) będą wciąż pojawiały się podczas przeglądania stron internetowych, a informacje marketingowe będą nadal przesyłane zgodnie z wyrażoną zgodą, jednak treści reklamowe nie będą dobrane indywidualnie i przez to mniej dopasowane do odbiorcy.