Leasing Volvo S60

Volov_Auto_Boss_Chorzow_S60

Volvo dostarcza swoim klientom samochody bezpieczne i komfortowe. Naszym klientom dajemy wiele opcji finansowania nowego auta. Niezmiennie od wielu lat największą popularnością cieszy się leasing. Czym jest leasing w Volvo Car Financial Services? Czy warto brać leasing na Volvo S60? Sprawdź ofertę leasingową Volvo i ciesz się nowym S60.

Leasing w Volvo

Leasing to doskonały sposób na korzystanie z zalet samochodów Volvo bez konieczności ich wykupu. Jeżeli cenisz tradycyjne rozwiązania ta oferta będzie dla Ciebie idealna. W Auto-Boss gwarantujemy obsługę na najwyższym poziomie, która chętnie udzieli odpowiedzi na wszelkie pytania oraz będzie pomagać w bezproblemowym przebrnięciu przez cały okres trwania umowy leasingowej.

Leasing Volvo posiada szereg korzyści, z których najważniejsze to:

  • Decyzja leasingowa możliwa już w ciągu 24 godzin
  • Elastyczne warunki dostosowane do potrzeb Klienta
  • Wybór waluty PLN lub EUR
  • Możliwość załatwienia wszystkich formalności u dealera Auto-Boss, w tym rejestracji i ubezpieczenia samochodu

Decydując się na leasing możemy użytkować auto np. model S60 bez konieczności jego zakupu. Jest to bardzo elastyczne rozwiązanie, które po zakończeniu umowy leasingowej daje nam możliwość wykupu auta w korzystnej cenie, albo zakończenie użytkowania i np. wzięcie kolejnego auta w leasing.

Polecamy również leasing Volvo XC60

Leasing to również niska wpłata wstępna nawet od 0%, co w wielu przypadkach istotnie wpływa na płynność finansową firmy. Co istotne, leasing posiada mniej restrykcyjne wymogi od kredytu i decyzja o jego przyznaniu jest znacznie łatwiejsza.

Staramy się, aby czas przyznania decyzji leasingowej nie przekraczał 24 godzin. Doskonale zdajemy sobie sprawę jak istotny jest czas, dlatego wszystkie formalności jak rejestracja auta i jego ubezpieczenie bierzemy na siebie.

Czynnikiem determinującym decyzję o skorzystaniu z leasingu jest zapewne miesięczna rata oraz czas spłaty zobowiązania. Jesteśmy w tym aspekcie elastyczni, staramy się dopasować wysokość rat wraz z terminem spłat do Twoich potrzeb i możliwości.

Polecamy również leasing Volvo XC90

Leasing S60 oraz innych modeli może trwać od 24 do 72 miesięcy w przypadku leasingu operacyjnego lub od 6 miesięcy w przypadku leasingu finansowego. Finansowanie może odbywać się za pomocą dwóch walut PLN i EUR.

Na leasing mogą liczyć zarówno osoby chcące sfinansować zakup nowego auta jak i używanego. Skoro wiesz już wszystko o naszym leasingu to przejdźmy do krótkiego omówienia Volvo S60, w końcu to właśnie ten model zyskał Twoją uwagę.

Leasing na Volvo S60

W Volvo cenimy innowacyjne podejście do motoryzacji. Jesteśmy znani ze szczególnego podejścia do bezpieczeństwa oraz niezawodności naszych aut. Na przestrzeni ostatnich dwóch dekad coraz częściej dochodzi do tego przymiotnik „luksusowy” i dziś już nikt nie ma wątpliwości, że Volvo to marka aut premium. Doskonałym przykładem luksusu jest Volvo S60 – sedan, który na rynku zdominowanym przez SUV’y znalazł swoje sporo grono odbiorców.

Samochód zbiera bardzo pozytywne opinie na temat swojego wyglądu. Auto zostało stworzone z bardzo eleganckich linii, które dodatkowo nadają pojazdowi dynamiki. Projekt i wykonanie sprawiają, że zewnętrzne walory estetyczne przypadną do gustu wszystkim ceniącym nowoczesny i sportowych charakter auta.

Magia szwedzkiej motoryzacji nie ominęła również wnętrza, tak naprawdę tam jest nawet lepiej widoczna. Materiały, które posłużyły do wykończenia to absolutnie najwyższa półka. Fotele zostały wykonane z myślą o wygodzie i bezpieczeństwie.

Zapewniają stabilizację podczas pokonywania szybkich zakrętów, a dodatkowo zabezpieczają kręgosłup w razie wypadku. Równocześnie nie zapomnieliśmy o pasażerach, na których czeka wygodna kanapa o pochyleniu i długości pozwalającej na komfortową jazdę nawet wysokim osobom.

Elementem centralnym w desce rozdzielczej jest duży dotykowy ekran, który pozwala na zarządzanie multimediami w aucie. Ergonomia wnętrza pozwala skupić się w pełni na radości z jazdy. Z tego auta nie chce się wysiadać.

Polecamy również leasing Volvo S90

Leasing Volvo S60

Skoro jesteśmy Volvo, nie możemy nie wspomnieć o bezpieczeństwie. Jeszcze dekadę temu elektronika nie miała tak dużego znaczenia w ochronie zdrowia jak obecnie.

Najnowsze generacje naszych aut wyposażone są w liczne systemy wspierające kierowcę w poruszaniu się po drogach i parkingach. Volvo S60 posiada np. system informujący o znakach drogowych oraz asystenta pasa ruchu, który przy odpowiedniej prędkości dba o to, abyśmy trzymali się centralnej części pasa, po którym jedziemy.

Niezmiennie dążymy do tego, żeby w naszych autach nie zginęła żadna osoba, a Volvo S60 jest kolejnym krokiem w osiągnięciu tego ambitnego celu.

Volvo S60 leasing w Auto-Boss

To tylko część z informacji, które warto wiedzieć na temat Volvo S60. Więcej informacji dostaną Państwo na osobnej stronie poświęconej Volvo S60 lub u naszych doradców handlowych. Leasing Volvo S60 pozwala wejść w posiadanie auta niezwykle luksusowego i dającego ogromną radość z jazdy. Zachęcamy również do sprawdzenia oferty na auta poleasingowe.

Zapraszamy do kontaktu, osobistych odwiedzin w Salonie, jak i do śledzenia aktualnie trwających promocji na auta marki Volvo a wśród nich V60 czy SUVy Volvo jak XC60. Wybierz najlepsze Volvo dla siebie i skorzystaj z opcji jazdy testowej. Nasz Salon w Chorzowie jest doskonale skomunikowany z Częstochową, Katowicami, Świętochłowicami, Zabrzem i innymi miastami Śląska.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.