Salon i Serwis Volvo Zabrze

volvo zabrze

Zapraszamy do nowoczesnego Salonu Samochodowego Volvo w okolicach Zabrza, w którym reprezentujemy najwyższe standardy obsługi klienta. Oferujemy nowe i używane samochody marki Volvo. Skorzystaj z wiedzy i doświadczenia naszych specjalistów i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów. Zapraszamy również do skorzystania z oferty Autoryzowanego Serwisu Volvo.

Samochody marki Volvo niedaleko Zabrza

Nasz Salon znajduje się w Chorzowie przy Drogowej Trasie Średnicowej numer 51, w którym wiedzą i doświadczeniem dzielą się zarówno mechanicy, jak i doświadczeni handlowcy. Specjalizujemy się w sprzedaży samochodów prestiżowej marki, dysponując dziesiątkami modeli o różnym przeznaczeniu. Salon Volvo niedaleko Zabrza to utożsamienie profesjonalizmu wraz z atrakcyjnymi warunkami finansowania. W nowoczesnych wnętrzach dostosowanych do standardów marki Volvo będą mogli Państwo spokojnie zapoznać się z ofertą szwedzkiego producenta. Nasi handlowcy dokładnie przedstawią, każdy model i na bazie Państwa pytań postarają się dobrać najlepsze rozwiązanie.

Zabrze to miasto z wieloletnią historią, nieco schowane w cieniu stolicy regionu, stanowi istotny element metropolii górnośląskiej i posiada wielu pasjonatów motoryzacji. Cieszymy się, że możemy docierać do Państwa dzięki naszemu Salonowi.

Volvo jest kojarzone nie tylko z niezawodnością i skandynawską solidnością, ale również dobrą ofertą finansowania. Osobom poszukującym aut marki Volvo jesteśmy w stanie zaproponować leasing na zakup aut nowych oraz używanych. Taki leasing może zostać spłacony od 6 do 72 miesięcy, a wysokość raty jest dopasowana do możliwości klienta.

Jaki model Volvo wybrać mieszkając w Zabrzu?

Volvo kieruje swoją ofertę do ludzi poszukujących w motoryzacji czegoś więcej niż transportu z miejsca na miejsce. Tworzymy samochody, które gwarantują wysoki komfort przebywania w nich zarówno jako kierowca jak i pasażer. Niezmiennie od lat stawiamy na pierwszym miejscu bezpieczeństwo, które znajduje potwierdzenie nie tylko w testach, ale również codziennych sytuacjach drogowych.

Volvo_Auto_Boss_Chorzow_V90

Wybierając model Volvo V60 możesz stać się posiadaczem auta dostosowanego do przemierzania długich tras, oraz krótkich miejskich odcinków. Volvo V60 jest rodzinnym kombi, które nie jest wcale nudne jak to zwykło się myśleć o tego typu autach. Wśród wielu opinii nie trudno znaleźć te mówiące o przykuwającym wzrok wyglądzie, w którym doskonale uchwycono dynamikę. Jak na auto rodzinne przystało, mamy do dyspozycji wiele miejsca dla pasażerów oraz dużą przestrzeń bagażową. Wnętrze zostało wykonane z należytą precyzją, a deska rozdzielcza jest tego najlepszym przykładem. Bogate wyposażenie, umili każdą podróż oraz zadba o bezpieczeństwo.

Jeżeli zależy Ci na jeszcze większym komforcie sięgnij po limuzynę Volvo S90. Ten model oferuje kierowcy wszystko co najlepsze w motoryzacji, gdy mówimy o komforcie i bezpieczeństwie. Charakterystyczne nadwozie w połączeniu z doskonałym wykończeniem wnętrza tworzą auto marki premium. Samochód został wyposażony w elektrycznie regulowany fotel kierowcy oraz pasażera, regulacje trybów jazdy czy pakiet oświetlenia wnętrza z podświetlanymi, metalowymi listwami. Deska rozdzielcza została obszyta materiałem BENOVA, zamontowano podgrzewanie przedniej szyby oraz składane lusterka zewnętrzne. Zapraszamy do zapoznania się z modelem Volvo S90.

Oczywiście to jedynie część z modeli dostępnych od ręki. Po więcej informacji zapraszamy na stronę z obecnie dostępnymi modelami, lub do kontaktu w naszym Salonie niedaleko Zabrza.

Serwis Volvo w ASO dla mieszkańców Zabrza

Volvo kojarzy się kierowcom z długowiecznymi samochodami, które nie zawodzą w najtrudniejszych warunkach. Ciężko pracowaliśmy, aby utrwalić wizerunek naszej firmy jako marki tworzącej auta wytrzymałe i nastawione na przejechanie wielu kilometrów bezawaryjnie. Jednak nawet auta Volvo potrzebują czasem zjechać do serwisu na przegląd i wymianę części, a tę najlepiej realizować w ASO Volvo.

serwis volvo zabrze

W naszym Serwisie Volvo niedaleko Zabrza dokonujemy podstawowych i zaawansowanych usług naprawczych, diagnostycznych czy serwisowych. Zatrudnieni mechanicy pracują na zaawansowanym technologicznie sprzęcie, spełniającym standardy jakości. Jesteśmy Autoryzowanym Serwisem Samochodowym, w którym oferujemy oryginalne części i akcesoria zamienne, gwarantując klientom stałą, atrakcyjną cenę produktów i usług.

Autoryzowany Salon i Serwis Volvo Auto-Boss dla Zabrza

Jeśli planujesz wymianę samochodu na nowy model lub rozglądasz się za pojazdami marki Volvo, przyjdź do Salonu Volvo niedaleko Zabrza i skorzystaj z indywidualnie dobranej oferty. Gwarantujemy Twoje zadowolenie i wieloletnią, komfortową jazdę. Zapraszamy do kontaktu, czekamy na kierowców z Zabrza i całego Śląska w tym GliwicKatowic, Częstochowy, ŚwiętochłowicRybnikaDąbrowy Górniczej, Radzionkowa, Sosnowca czy Mikołowa.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.