Salon i Serwis Volvo blisko Sosnowca

volvo sosnowiec

Odwiedź Salon Samochodowy Volvo niedaleko Sosnowca i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, dla których precyzja i bezpieczeństwo w trakcie jazdy są najważniejsze. Rozwijamy prężnie swoją działalność, spełniając wymagania kierowców w Zagłębiu, tym samym wyznaczając standardy obsługi i sprzedaży. Poznaj nas i nasze samochody Volvo bliżej.

SUV volvo xc60

Volvo niedaleko Sosnowca Oferta naszego Salonu Volvo w Chorzowie przy Drogowej Trasie Średnicowej 51 obejmuje nowe i używane samochody dostępne w różnych, zaawansowanych technologicznie i funkcjonalnych modelach. Kluczem do sukcesu przy wyborze nowego modelu jest przede wszystkim profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów, którą zapewniają nasi specjaliści Salonu Volvo niedaleko Sosnowca. Z centrum Sosnowca dojechać do nas można w zaledwie 10 minut. Sosnowiec miasto wykreowane w dużej mierze przez serial Święta Wojna jako niechciana część aglomeracji, tak naprawdę stanowi jej nieoderwalną część i pełni coraz bardziej znaczącą rolę. Cieszymy się, że z ofertą naszego Salonu i Serwisu Volvo jesteśmy w stanie dotrzeć do mieszkańców Sosnowca. Czekają tutaj na Państwa liczne modele aut marki Volvo, które są dostępne od ręki.

Jednym z popularniejszych modeli Volvo wśród naszych klientów z Sosnowca jest Volvo XC60 komfortowy SUV z wieloma udogodnieniami technicznymi jak: podgrzewana przednia szyba, czujnik deszczu, 2-strefowa automatyczna klimatyzacja czy czujnik wilgoci. Technologie dbają nie tylko o komfort, ale również o bezpieczeństwo jazdy, nie inaczej jest w XC60 gdzie mamy dostępny system informowania o znakach drogowych, tempomat, asystent podjazdu czy układ utrzymania pasa ruchu.

Volvo V60 to rodzinne kombi stworzone z myślą o osobach stawiających na pierwszym miejscu bezpieczeństwo. To jest zagwarantowane nie tylko przez konstrukcję auta, ale również liczne technologie zapobiegające wypadkom podczas zaśnięcia za kierownicą, czy zdarzeń spowodowanych przez zwierzęta leśne. Design auta uznawany jest za najlepszy wśród aut z tego segmentu. Volvo V60 to doskonały komfort podróżowania, który jest możliwy dzięki wygodnym fotelom kierowcy i pasażera oraz równie wygodnej tylnej kanapie. Przy tworzeniu naszych aut korzystamy z najlepszych materiałów co jest doskonale widoczne wewnątrz auta.

Fani sedanów mogą liczyć na Volvo S90, które również dba doskonale o komfort kierowcy dzięki:

  • Elektrycznie regulowanemu fotelowi kierowcy z pamięcią ustawień
  • Elektrycznej regulacji odcinka lędźwiowego
  • Regulacji trybów jazdy

O bezpieczeństwo podczas jazdy dba system monitorowania ciśnienia w oponach, aktywny tempomat, układ wspomagania hamowania oraz wiele więcej technologii. Volvo S90 to limuzyna, która sprawdzi się jako auto rodzinne oraz samochód biznesowy.

Finansowanie w Volvo

Jako Dealer Volvo jesteśmy w stanie oferować naszym klientom atrakcyjne opcje finansowania na zakup nowych i używanych aut. Decyzja o akceptacji wniosku leasingowego zapada nawet w godzinę. Nad całym procesem czuwa osobisty Doradca Leasingowy, który wytłumaczy wszystkie aspekty leasingu oraz odpowie na wszelkie pytania dotyczące finansowania. Doradca służy również pomocą we wszystkich formalnościach powiązanych z umową leasingu oraz późniejszą spłatą.

Staramy się być bardzo elastyczni, zdajemy sobie sprawę, że każdy przepadek jest inny. Dlatego oferujemy różne terminy oraz wysokość rat, dopasowane do możliwości klientów. Jednocześnie obowiązek ubezpieczenia i zarejestrowania auta bierzemy na siebie.

Leasing dotyczy zarówno aut nowych jak i używanych. Do wyboru są dwie opcje: leasing operacyjny lub finansowy. Okres na jaki przydzielany jest leasing Volvo to od 6 do 72 miesięcy.

serwis volvo

Serwis Volvo w ASO dla Sosnowca O kompleksowości ASO świadczy łączenie działalności Salonu razem z Serwisem Volvo. Zapewniamy dostęp do wszelkich usług naprawczych, diagnostycznych i serwisowych z zachowaniem wymogów technicznych oraz najwyższych standardów obsługi. Stale inwestujemy w sprzęt i szkolenia branżowe pracowników, dla których bezpieczna jazda stała się nadrzędnym priorytetem. Posiadamy dostęp do oryginalnych części zamiennych, które można zamontować w naszym serwisie, albo kupić i zrobić to samemu. Jest to opcja o tyle dobra, że części oryginalne są zawsze doskonale spasowane i gwarantują wysoką wytrzymałość, a jednocześnie wpływają na zachowanie gwarancji. W swojej ofercie posiadamy także różnego rodzaju części do Volvo.

W naszej ofercie znajdują się propozycje zarówno dla indywidualnych klientów, jak i przedsiębiorców, przyciągając Państwa profesjonalizmem i innowacyjnością wcieloną w dziedzinę motoryzacji. Gwarantujemy atrakcyjne warunki finansowania i pewność, że zakupiony pojazd będzie Państwu służył w dalekiej przyszłości.

Osoby zainteresowane ofertą Volvo z Sosnowca i innych miast aglomeracji jak Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Katowice, Tychy, ŚwiętochłowiceBytom, Mysłowice, Czeladź, Będzin, Radzionków, Zabrze czy Olkusz lub Sławków zapraszamy do naszego Salonu.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.