Salon i Serwis Volvo blisko Sosnowca

Odwiedź Salon Samochodowy Volvo niedaleko Sosnowca i dołącz do grona naszych zadowolonych klientów, dla których precyzja i bezpieczeństwo w trakcie jazdy są najważniejsze. Rozwijamy prężnie swoją działalność, spełniając wymagania kierowców na Śląsku, tym samym wyznaczając standardy obsługi i sprzedaży. Poznaj nas bliżej.

Volvo niedaleko Sosnowca

Oferta naszego Salonu Volvo w Chorzowie przy Drogowej Trasie Średnicowej 51 obejmuje nowe i używane samochody dostępne w różnych, zaawansowanych technologicznie i funkcjonalnych modelach. Kluczem do sukcesu przy wyborze nowego modelu jest przede wszystkim profesjonalna i kompleksowa obsługa klientów, którą zapewniają nasi specjaliści Salonu Volvo niedaleko Sosnowca.

 

Sosnowiec miasto wykreowane w dużej mierze przez serial Święta Wojna jako niechciana część aglomeracji, tak naprawdę stanowi jej nieoderwalną część i pełni coraz bardziej znaczącą rolę. Cieszymy się, że z ofertą naszego Salonu i Serwisu Volvo jesteśmy w stanie dotrzeć do mieszkańców Sosnowca. Czekają tutaj na Państwa liczne modele aut marki Volvo, które są dostępne od ręki.

volvo xc60

Jednym z popularniejszych modeli Volvo wśród naszych klientów jest Volvo XC60 komfortowy SUV z wieloma udogodnieniami technicznymi jak: podgrzewana przednia szyba, czujnik deszczu, 2-strefowa automatyczna klimatyzacja czy czujnik wilgoci. Technologie dbają nie tylko o komfort, ale również o bezpieczeństwo jazdy, nie inaczej jest w XC60 gdzie mamy dostępny system informowania o znakach drogowych, tempomat, asystent podjazdu czy układ utrzymania pasa ruchu.

 

Volvo V60 to rodzinny samochód stworzony z myślą o osobach stawiających na pierwszym miejscu bezpieczeństwo. To jest zagwarantowane nie tylko przez konstrukcję auta, ale również liczne technologie zapobiegające wypadkom podczas zaśnięcia za kierownicą, czy zdarzeń spowodowanych przez zwierzęta leśne. Design auta uznawany jest za najlepszy wśród aut z tego segmentu. Volvo V60 to doskonały komfort podróżowania, który jest możliwy dzięki wygodnym fotelom kierowcy i pasażera oraz równie wygodnej tylnej kanapie. Przy tworzeniu naszych aut korzystamy z najlepszych materiałów co jest doskonale widoczne wewnątrz auta.

 

Fani sedanów mogą liczyć na Volvo S90, które również dba doskonale o komfort kierowcy dzięki:

  • Elektrycznie regulowanemu fotelowi kierowcy z pamięcią ustawień
  • Elektrycznej regulacji odcinka lędźwiowego
  • Regulacji trybów jazdy

O bezpieczeństwo podczas jazdy dba system monitorowania ciśnienia w oponach, aktywny tempomat, układ wspomagania hamowania oraz wiele więcej technologii. Volvo S90 to limuzyna, która sprawdzi się jako auto rodzinne oraz samochód biznesowy.

 

Finansowanie w Volvo

Jako Dealer Volvo jesteśmy w stanie oferować naszym klientom atrakcyjne opcje finansowania na zakup nowych i używanych aut. Decyzja o akceptacji wniosku leasingowego zapada nawet w godzinę. Nad całym procesem czuwa osobisty Doradca Leasingowy, który wytłumaczy wszystkie aspekty leasingu oraz odpowie na wszelkie pytania dotyczące finansowania. Doradca służy również pomocą we wszystkich formalnościach powiązanych z umową leasingu oraz późniejszą spłatą.

 

Staramy się być bardzo elastyczni, zdajemy sobie sprawę, że każdy przepadek jest inny. Dlatego oferujemy różne terminy oraz wysokość rat, dopasowane do możliwości klientów. Jednocześnie obowiązek ubezpieczenia i zarejestrowania auta bierzemy na siebie.

 

Leasing dotyczy zarówno aut nowych jak i używanych. Do wyboru są dwie opcje: leasing operacyjny lub finansowy. Okres na jaki przydzielany jest leasing Volvo to od 6 do 72 miesięcy.

volvo przedłużona gwarancja

Serwis Volvo w ASO dla Sosnowca

O kompleksowości ASO świadczy łączenie działalności Salonu razem z Serwisem Volvo. Zapewniamy dostęp do wszelkich usług naprawczych, diagnostycznych i serwisowych z zachowaniem wymogów technicznych oraz najwyższych standardów obsługi. Stale inwestujemy w sprzęt i szkolenia branżowe pracowników, dla których bezpieczna jazda stała się nadrzędnym priorytetem. Posiadamy dostęp do oryginalnych części zamiennych, które można zamontować w naszym serwisie, albo kupić i zrobić to samemu. Jest to opcja o tyle dobra, że części oryginalne są zawsze doskonale spasowane i gwarantują wysoką wytrzymałość, a jednocześnie wpływają na zachowanie gwarancji.

 

 

W naszej ofercie znajdują się propozycje zarówno dla indywidualnych klientów, jak i przedsiębiorców, przyciągając Państwa profesjonalizmem i innowacyjnością wcieloną w dziedzinę motoryzacji. Gwarantujemy atrakcyjne warunki finansowania i pewność, że zakupiony pojazd będzie Państwu służył w dalekiej przyszłości.

 

Osoby zainteresowane ofertą Volvo z Sosnowca i innych miast aglomeracji jak Dąbrowa Górnicza, Siemianowice Śląskie, Częstochowa, Katowice, TychyŚwiętochłowice, Bytom, Będzin czy Olkusz zapraszamy do naszego salonu.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również