Salon i Serwis Volvo blisko Świętochłowic

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem szwedzkiej marki Volvo, którego priorytetem od lat jest pełna satysfakcja i zadowolenie klienta. Do naszego Salonu Volvo w Chorzowie, dojedziesz z Świętochłowic autem w mniej niż 10 minut! Na miejscu czeka na Ciebie nie tylko wygodny parking, ale także najwyższy standard obsługi. Naszym klientom (zarówno indywidualnym, jak i flotowym) możemy zaoferować samochody nowe z konfiguratora i od ręki, a także starannie wyselekcjonowane modele używane w ramach programu Volvo Selekt. U nas otrzymasz szerokie możliwości finansowania oraz pomoc na każdym etapie zakupu.

 

Salon Samochodowy Volvo blisko Świętochłowic

 

Salon Volvo Auto-Boss od początku swojej działalności stawia na zadowolenie klientów. Wierzymy, że uczciwe i profesjonalne podejście jest w stanie budować trwałe relacje na linii marka – klient. Marka Premium nie musi oznaczać niedostępności, organizowane wyprzedaże pozwalają zaoszczędzić naszym klientom dziesiątki tysięcy złotych. Naszymi klientami są nie tylko osoby prywatne, ale również klienci flotowi, dla których również mamy atrakcyjne rabaty na zakup aut oraz ich dalsze serwisowanie.

 

volvo Świętochłowice

Prowadząc sprzedaż w regionie Śląska, doskonale zdajemy sobie sprawę ze znaczenia Świętochłowic dla całej Aglomeracji Górnośląskiej. To niewielkie miasto, zamieszkuje wielu pasjonatów motoryzacji ceniących markę Volvo. Cieszymy się, że możemy gościć klientów ze Świętochłowic dostarczając im wrażeń motoryzacyjnych na najwyższym poziomie komfortu.

Zapraszamy do naszego Salonu Volvo Auto-Boss niedaleko Świętochłowic!

 

Serwis Volvo w pobliżu Świętochłowic

 

Szukasz sprawdzonego Serwisu Volvo w pobliżu Świętochłowic? Wybierz Auto-Boss w Chorzowie! Nasz Serwis Volvo spełnia najwyższe standardy obsługi. Kluczem są wyspecjalizowani, doświadczeni i stale szkolący się specjaliści, dla których samochody Volvo nie mają żadnych tajemnic!

serwis volvo Świętochłowice

Dodatkowo nasz Serwis Volvo blisko Świętochłowic wyposażony został w najnowsze narzędzia specjalistyczne Volvo, dzięki czemu masz pewność, że oddając swój samochód do naszego Serwisu Volvo, możesz liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę. Zapraszamy do odwiedzin wszystkie osoby ze Śląska w tym Gliwic, Chorzowa, Bytomia, Dąbrowy Górniczej, Częstochowy, Siemianowic, Zabrza czy Katowic!

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również