Salon i Serwis Volvo blisko Świętochłowic

volvo Świętochłowice

Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem szwedzkiej marki Volvo, którego priorytetem od lat jest pełna satysfakcja i zadowolenie klienta. Do naszego Salonu Volvo w Chorzowie, dojedziesz ze Świętochłowic autem w mniej niż 5 minut! Na miejscu czeka na Ciebie nie tylko wygodny parking, ale także najwyższy standard obsługi. U nas otrzymasz szerokie możliwości finansowania oraz pomoc na każdym etapie zakupu.

Salon Samochodowy Volvo blisko Świętochłowic

Salon Volvo Auto-Boss od początku swojej działalności stawia na zadowolenie klientów. Wierzymy, że uczciwe i profesjonalne podejście jest w stanie budować trwałe relacje na linii marka – klient. Marka Premium nie musi oznaczać niedostępności, organizowane wyprzedaże pozwalają zaoszczędzić naszym klientom dziesiątki tysięcy złotych. Naszymi klientami są nie tylko osoby prywatne, ale również klienci flotowi, dla których również mamy atrakcyjne rabaty na zakup aut oraz ich dalsze serwisowanie.

volvo siemianowice

Prowadząc sprzedaż w regionie Śląska, doskonale zdajemy sobie sprawę ze znaczenia Świętochłowic dla całej Aglomeracji Górnośląskiej. To niewielkie miasto, zamieszkuje wielu pasjonatów motoryzacji ceniących markę Volvo. Cieszymy się, że możemy gościć klientów ze Świętochłowic dostarczając im wrażeń motoryzacyjnych na najwyższym poziomie komfortu.

Zapraszamy do naszego Salonu Volvo Auto-Boss niedaleko Świętochłowic, bo znajdujemy się tuż za granicą.

Kierowco ze Świętochłowic mamy Twoje Volvo

Na ofertę Volvo składa się kilka modeli aut, które charakteryzują się wysokim komfortem oraz stylizacją jasno kojarzącą się ze skandynawską szkołą. Często słyszymy pytanie, jakie Volvo jest najlepsze? W takim wypadku prawidłowa odpowiedź jest tylko jedna, to, w którym najlepiej się czujesz, które najlepiej oddaje Twój charakter oraz które spełnia szereg typowo technicznych wymagań, jakie postawiłeś przed swoim nowym Volvo.

Nie bez powodu firma Volvo zaliczana jest do producentów aut klas premium. Nasze konstrukcje spełniają wszystkie założenia samochodów o podwyższonych standardach. Kierowco ze Świętochłowic u nas znajdziesz:

  • Volvo XC40 – nasza gama aut typu SUV składa się z kilku modeli a Volvo XC40 jest jednym z najmniejszych. Ten kompaktowy SUV w roku 2018 został nagrodzony mianem Car of the Year a zainteresowanie, jakie wzbudza wśród kierowców pokazuje, że nagroda nie była przypadkowa. Samochód idealnie nadający się do miasta, a jednocześnie zapewniający wyższy komfort niż typowo miejskie auto. Mieszkając w Świętochłowicach warto posiadać sprytne auto, które pomoże zaparkować na niewielkich przestrzeniach, a gdy trzeba będzie uzyskać więcej mocy na szerszej drodze, będzie się bardzo żwawo zbierać.
  • Volvo XC60 – jak nietrudno się domyślić model XC60 swoimi gabarytami plasuje się pomiędzy XC40 i XC90. Jest to auto dedykowane osobom, które potrzebują nieco większej przestrzeni niż w Volvo XC40. Decydując się na zakup Volvo XC60 otrzymujemy auto wyposażone w szereg nowoczesnych technologii, sprawiających, że każdy kolejny kilometr pokonywany jest z zachowaniem najwyższego komfortu i bezpieczeństwa.
  • Volvo XC90 – to propozycja dla osób, które lubią duże auta a przestrzeń jest najważniejsza. Oczywiście Volvo XC90 ma dużo więcej do zaoferowania niż komfortowa przestrzeń pozwalająca podróżować w tym aucie nawet 7 osobom. Gdyby tak nie było nie moglibyśmy mówić, że posiadamy w ofercie samochód, który zdobył kilkadziesiąt prestiżowych wyróżnień oraz dziesiątki mniejszych. Sposób w jaki zostało wykończone Volvo XC90 nie pozostawia złudzeń, że wnętrze było dziełem skandynawskiej myśli designerskiej. Najwyższej jakości materiały i niezakłócona zbędnymi elementami przestrzeń, tworzą miejsce, w którym chce się być.
  • Volvo V60 – oferta samochodów kombi składa się z Volvo V60 i Volvo V90, które dostępne są również w wersjach Cross Country. Mówiąc o Volvo V60 nie można pominąć jego sylwetki, która spodoba się nawet osobom wolącym inne nadwozia. Auto jest bardzo zgrabne i eleganckie, nie krzyczy swoim wyglądem a zwraca uwagę. Wnętrze to typowy standard Volvo, czyli wszystko, co najlepsze.
  • Volvo S60 – ten model jest przykładem tego jak widzimy ekskluzywną limuzynę dopasowaną do potrzeb biznesowych i rodzinnych. Fotele podobnie jak w innych modelach nie tylko dbają o to, żeby podróż była przyjemna, ale również chronią odcinek lędźwiowy w razie wypadku. Jak to w limuzynie nie mniej ważne są tylne siedzenia, które również zapewniają najwyższy komfort i zapewniają wystarczającą ilość miejsca. Punktem centralnym deski rozdzielczej jest duży dotykowy ekran, za którego pomocą steruje się wieloma funkcjami auta.
  • Volvo S90 – jeżeli zastanawiasz się jaki sedan doskonale sprawdzi się na długich trasach sprawdź co do zaoferowania ma Volvo S90. Jako że jesteśmy Volvo to model S90 został wyposażony w nowoczesne systemy dbające o bezpieczeństwo poprzez np. zapobieganie kolizjom z poprzedzającymi autami bądź pieszymi czy system wykrywania innych pojazdów w martwym punkcie. O zaletach Volvo S90 najlepiej przekonasz się odbywając jazdę próbną, na którą serdecznie zapraszamy.

W Volvo dostrzegamy trendy i staramy się wyznaczać nowe standardy. Nasze auta to konstrukcje na miarę 21 wieku, ale nie chcemy spocząć na laurach. W przyszłości możesz oczekiwać, że wszystkie nasze konstrukcje będą napędzane silnikami elektrycznymi, a poziom zaawansowania systemów chroniących kierowcę i pasażerów będzie jeszcze lepszy. Już teraz mamy do zaoferowania w pełni elektryczne modele Volvo takie jak: EX30 oraz EX90.

Już dziś nasze auta w wielu sytuacjach prowadzą się niemal same, reagując na zagrożenia pojawiające się na drodze. Cieszymy się, że nasze konstrukcje znajdują uznanie wśród recenzentów i kierowców.

Serwis Volvo w pobliżu Świętochłowic

Szukasz sprawdzonego Serwisu Volvo w pobliżu Świętochłowic? Wybierz Auto-Boss w Chorzowie! Nasz Serwis Volvo spełnia najwyższe standardy obsługi. Kluczem są wyspecjalizowani, doświadczeni i stale szkolący się specjaliści, dla których samochody Volvo nie mają żadnych tajemnic!

serwis volvo świętochłowice

Dodatkowo nasz Serwis Volvo blisko Świętochłowic wyposażony został w najnowsze narzędzia specjalistyczne Volvo, dzięki czemu masz pewność, że oddając swój samochód do naszego Serwisu Volvo, możesz liczyć na profesjonalną i kompleksową obsługę.

Świętochłowice wybierają Volvo Auto-Boss

Jako lokalny Dealer Volvo na Śląsku widzimy rosnące zainteresowanie naszą ofertą u kierowców z regionu w tym Świętochłowic i dziękujemy za zaufanie, którym nas Państwo obdarzają. Naszym klientom (zarówno indywidualnym, jak i flotowym) możemy zaoferować samochody nowe z konfiguratora, a także starannie wyselekcjonowane modele używane w ramach programu Volvo Selekt.

Zapraszamy do odwiedzin wszystkie osoby ze Śląska w tym Świętochłowic, Gliwic, ChorzowaBytomiaDąbrowy Górniczej, Częstochowy, SiemianowicZabrza, Radzionkowa czy Katowic!

NULL
Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: polityka prywatności Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie polityka prywatności. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI zobacz więcej

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, m.in. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informację o treściach, jakich poszukują użytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PLIKI COOKIE NA POTRZEBY ANALIZ STATYSTYCZNYCH zobacz więcej

Firma Volvo Cars używa usługi Google Analytics, która analizuje sposób korzystania z naszych serwisów internetowych przez użytkowników. Dostarcza nam ona następujących danych; e.g., informacji o tym, które strony użytkownik wyświetlił; które linki kliknął; ile czasu spędził na stronie; jakie samochody skonfigurował w naszym konfiguratorze; jakiego urządzenia używał. Te dane pomagają nam zrozumieć, jak osoby odwiedzające nasz serwis internetowy korzystają z niego, i zapewnić prawidłowe działanie serwisu. Nie wykorzystujemy tych danych w celach marketingowych lub reklamowych i nie udostępniamy ich podmiotom trzecim.

PERSONALIZACJA REKLAM zobacz więcej

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.

DOSTARCZANIE I PREZENTOWANIE REKLAM I TREŚCI zobacz więcej

Te pliki cookie obejmują w szczególności znaczniki i piksele, które razem służą do gromadzenia informacji o cyfrowych interakcjach użytkowników z naszymi produktami, zarówno w naszej, jak i innych witrynach internetowych. Dane te pomagają nam mierzyć skuteczność naszych kampanii reklamowych i, w połączeniu z informacjami pochodzącymi z interakcji użytkownika z nami poprzez inne kanały (wiadomości e-mail, aplikacja Volvo Cars, SMS, media społecznościowe i reklamy cyfrowe), pozwalają nam budować profil zainteresowań użytkownika. Następnie możemy wykorzystać ten profil do ukierunkowanego dostarczania użytkownikowi reklam Volvo Cars dostosowanych do jego potrzeb, za pośrednictwem wielu kanałów. Należy pamiętać, że Volvo Car Corporation wraz z partnerami dostarczającymi reklamy cyfrowe jest współodpowiedzialne za przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych i reklamowych. Podmioty współpracujące: - Facebook Ireland Limited, w zakresie dostarczania ukierunkowanych reklam i poprawy optymalizacji kierowania i dostarczania reklam, a także gromadzenia i późniejszego przekazywania danych Facebookowi. Więcej informacji o tym, jak Facebook przetwarza dane osobowe, można znaleźć w polityce prywatności tej firmy (https://www.facebook.com/privacy/policy). Jeśli użytkownik nie zaakceptuje tych plików cookie, reklamy (w tym nasze) będą nadal wyświetlane podczas przeglądania Internetu, a materiały marketingowe będą nadal wysyłane do użytkownika, jeśli wyraził on na to zgodę, przy czym takie reklamy i materiały nie będą dostosowane do zainteresowań i interakcji użytkownika, będą zatem mniej przydatne.