volvo Radzionków

Poszukujesz salonu samochodowego w pobliżu Radzionkowa? Zapraszamy do skorzystania z oferty Auto-Boss Autoryzowanego Salonu i Serwisu Volvo mieszczącego się w Chorzowie przy Drogowej Trasie Średnicowej 51. Od wielu lat działamy na śląskim rynku dostarczając kierowcom z regionu samochody Volvo, które służą im latami. Chcąc obsługiwać klientów kompleksowo, musieliśmy również zadbać o naprawy serwisowe, więc w bezpośrednim sąsiedztwie Salonu można skorzystać z usług ASO Volvo.

Salon Volvo w pobliżu Radzionkowa

Prowadzeniem Salonu Auto-Boss w Chorzowie zajmujemy się od wielu lat w trakcie, których trwania sprzedaliśmy tysiące aut. Zajmujemy się sprzedażą zarówno nowych jak i używanych samochodów. Samochody Volvo są wyznacznikiem bezpieczeństwa, niezawodności i komfortu. Obecnie produkowane modele pokazują dlaczego Volvo jest marką premium. Praktycznie od zawsze Volvo tworzy auta rodzinne, które mają być funkcjonalne i bezpieczne. W Salonie Auto-Boss posiadamy bogatą ofertę aut dostępnych od ręki. Oferujemy auta w korzystnych cenach, a dodatkowo często można u nas spotkać się z licznymi promocjami pozwalającymi zaoszczędzić nawet kilkadziesiąt tysięcy złotych. Naszą ofertę kierujemy do kierowców indywidualnych oraz przedsiębiorców.

Salon Samochodowy Auto-Boss Volvo jest częścią największego centrum samochodowego na Śląsku i w swoje progi przyciąga każdego dnia kierowców z Radzionkowa, Rudy Śląskiej, Katowic, Gliwic i innych miast regionu. Sprawdź czy samochody marki Volvo są tym czego potrzebujesz i odwiedź nasz Salon albo zarezerwuj jazdę próbną, a jeżeli znasz już modele Volvo to zapoznaj się z naszymi ofertami cenowymi. W Auto-Boss możesz liczyć również na bogatą ofertę finansowania jak leasing czy wynajem długoterminowy. Nasi doradcy czekają na Ciebie, chętnie udzielą odpowiedzi na wszelkie pytania dotyczące aut i postarają się rozwiać ostatnie wątpliwości.

Serwis Volvo blisko Radzionkowa

Jak już wspomnieliśmy działania Salonu wspomagane są przez Autoryzowany Serwis. To właśnie w tym sprawdzamy samochody używane przed tym jak trafią do dalszej sprzedaży. Właśnie dlatego kupno auta u Autoryzowanego Dealera wiąże się z dużo większą pewnością, że samochód jest sprawdzony.

Dodatkowo, każde auto ma jasną historię serwisowania i nie trzeba się obawiać, że jakaś naprawa została zatajona. Jeżeli lubisz mieć pewność, że to co kupujesz jest warte swoich pieniędzy a poszukujesz auta, to nie trać nerwów na przeglądanie dziesiątek ogłoszeń i czasu, wybierz ofertę naszego Salonu i ciesz się sprawnym używanym samochodem w dobrej cenie.

Naturalnie dokonywanie przeglądu używanych aut jest dodatkiem do codzienności tego miejsca jaką jest serwisowanie samochodów objętych gwarancją oraz takich, które tej gwarancji już nie mają. Nasi mechanicy i diagności tworzą doświadczony zespół, który zna samochody Volvo od podszewki. Codzienna praca przy autach z różnych roczników sprawia, że potrafią naprawić każdy model Volvo.

Jako ASO mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych w atrakcyjnych cenach. Oryginalne zamienniki wymagane są w przypadku chęci zachowania gwarancji, ale nawet w autach, które już tej nie mają warto stosować oryginalne części, które gwarantują zachowanie wysokiego poziomu bezpieczeństwa.

Oferta Volvo dla mieszkańców Radzionkowa

Radzionków jest położony bardzo blisko Chorzowa co skutkuje tym, że kierowcy z tego miasta poszukując aut klasy premium często odwiedzają nasz Salon Samochodowy. Volvo swoim klientom oferuje auta, które doskonale wyglądają i dają poczucie komfortu oraz bezpieczeństwa niezależnie od warunków. Zapraszamy do zapoznania się z naszymi autami w skróconej wersji poniżej oraz w dokładniejszym stopniu w linkach, które znajdą się w poniższym tekście.

volvo xc40 używane

Volvo SUV’y

Zacznijmy może od rodziny SUVów Volvo, która składa się obecnie z trzech modeli XC40, XC60, XC90. Każdy z modeli dedykowany jest nieco innemu odbiorcy. Wersja Volvo XC40 jest autem kompaktowym, pomimo iż to SUV, doskonale odnajduje się w przestrzeni miejskiej, gdyż promień skrętu auta jest zbliżony do typowych aut miejskich.

Równocześnie Volvo XC40 gwarantuje kierowcy komfort niespotykany w autach ze wspomnianego segmentu samochodów miejskich. Jednak zanim zajrzymy do środka, warto wspomnieć o wyglądzie samochodu, który jest oryginalny i pokazuje jak powinno projektować się kompaktowe SUVy.

Również po wejściu do kabiny naszym oczom ukazuje się przestrzeń, w której widać, że każdy jej element został dokładnie przemyślany. Jak na skandynawską markę przystało, kluczem do zrozumienia projektu jest ergonomia. Skandynawia nie bez powodu kojarzy się ze spokojem i harmonią, te cechy reprezentowane są również w architekturze jak i motoryzacji.

Wnętrze Volvo XC40 jest bardzo zbliżone do innych obecnie produkowanych modeli. Punktem centralnym deski rozdzielczej jest duży ekran dotykowy, do którego przeniesiono wiele przycisków. Kierowca posiada pod ręką wszystkie potrzebne funkcje a żadne elementy wnętrza nie rozpraszają jego uwagi od drogi.

Model XC60 to średniej wielkości SUV natomiast XC90 to duży SUV, który może pomieścić nawet 7 osób. Wszystkie 3 SUVy zostały wyposażone w liczne systemy wpływające na komfort jazdy i jej bezpieczeństwo. Pierwszym, o którym warto wspomnieć jest układ ostrzegania o pojazdach znajdujących się w martwym polu lusterek.

Gdy samochód swoimi czujnikami wykryje, że zjeżdżamy z pasa pomimo iż obok nas znajduje się inne auto, kierowca poczuje delikatne oddziaływanie na układ kierowniczy, które ma przywrócić auto do jazdy po właściwym torze. Technologia pomaga również zwalczać codzienne problemy z parkowaniem czy wyjeżdżaniem z zatłoczonych miejsc.

Kamera 360 stopni pozwala spojrzeć na auto z lotu ptaka, dzięki temu mamy dokładny przegląd okolicy i widzimy ewentualne przeszkody jak na dłoni, jest to szczególnie ważne w Volvo XC90, które jest naprawdę dużym autem i dodatkowa para oczu może się okazać nieocenioną pomocą.

uzywane volvo v60

Volvo kombi

Przejdźmy teraz do aut z nadwoziem kombi, czyli tego z czym obok bezpieczeństwa Volvo kojarzy się najbardziej. Kombi od bardzo długiego czasu znajduje się w ofercie Volvo i choć poszczególne modele ewoluowały, zmieniały swoje nazwy to wciąż ciężko sobie wyobrazić Volvo bez kombi.

Obecnie produkcja opiera się na modelach V60 i V90. W pierwszym wypadku mówimy o średniej wielkości kombi, w drugim o dużym kombi nastawionym na wspólne podróżowanie rodziny nawet w najbardziej oddalone od siebie miejsca. Samochody w głównej mierze różnią się wielkością, a co za tym idzie również pojemnością i przestrzenią.

Warto zaznaczyć, że Volvo V60 posiada największy bagażnik w swojej klasie. Wnętrze obu aut jest bardzo podobne i utrzymane w stylistyce znanej z innych modeli Volvo nowej generacji. Samochody przyciągają swoim wyglądem i są bardzo cenione za sposób w jaki zostały zaprojektowane.

uzywane volvo s90

Volvo sedany

Do krótkiego omówienia zostały jeszcze sedany Volvo, czyli modele S60 i S90. Limuzyny stworzone do pracy i dla rodziny, doskonale łączą funkcje auta firmowego z prywatnym. Oba sedany pozwalają pozostawać w stałym kontakcie z członkami rodziny jak i współpracownikami.

W obu będziesz czerpał z jazdy będąc za ich kierownicą jak i poruszając się w nich w roli pasażera. Volvo S60 to dynamiczny sedan, który rozpędza się od 0 do 100 km/h w 5,9 sekundy. Dynamiczna jazda nie musi oznaczać dużego spalania, zwłaszcza gdy zdecydujesz się na wersję Recharge.

Volvo S90 pozwala cieszyć się luksusem i czystym powietrzem w kabinie niezależnie od miejsca, w którym się znajdujesz. Zaawansowany filtr kabinowy blokuje 95% cząstek stałych PM 2,5.

Radzionków wybiera Volvo Auto-Boss

Dokładny opis modeli dostępnych w naszej ofercie został sporządzony na dedykowanych stronach. Można dowiedzieć się z nich więcej o różnicach pomiędzy poszczególnymi modelami i ich specyfikacjach technicznych. Zachęcamy do dogłębnego zapoznania się z walorami naszych aut również za pośrednictwem bezpośredniej wizyty w naszym Salonie.

W Volvo Auto-Boss wiemy, że zakup auta jest ważną decyzją i dokładamy wszelkich starań aby ta była podjęta w oparciu o faktyczne potrzeby. Zawsze zachęcamy do skorzystania z jazdy próbnej, gdyż jest to najlepszy sposób na poznanie auta. Działamy na terenie całego Śląska obsługując klientów z wielu miast w tym: Radzionkowa, Katowic, Częstochowy, Zabrza, Świętochłowic, Dąbrowy Górniczej, Rybnika czy Tarnowskich Gór. Zapraszamy do kontaktu.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.