Salon Volvo – Śląsk

Samochody Volvo

Salon Volvo – Śląsk

 

Poszukujesz pewnego salonu Volvo na Śląsku? Jesteś mieszkańcem Katowic, Chorzowa, Częstochowy, Rybnika, Tychów, Gliwic, Bytomia, Dąbrowy Górniczej, Zabrza, Siemianowic lub Rudy Śląskiej? Zależy Ci na profesjonalnej obsłudze? Odwiedź Volvo Auto-Boss w Chorzowie! Nasz salon znajduje się w odległości max. 15-20 min autem od najważniejszych ośrodków na Śląsku. Możesz także przyjechać transportem publicznym – dzieli nas zaledwie kilometr od stacji Chorzów-Batory!

 

Volvo Auto-Boss to Autoryzowany Dealer Volvo Śląsk. Posiadamy wieloletnie doświadczenie w branży motoryzacyjnej, co w znacznym stopniu przekłada się na jakość świadczonych przez nas usług. W Salonie Volvo Auto-Boss w Chorzowie otrzymasz kompleksową obsługę związaną z zakupem, finansowaniem i ubezpieczeniem samochodów szwedzkiej marki, a także pełen zakres napraw mechanicznych i blacharsko-lakierniczych. Posiadamy w sprzedaży zarówno samochody nowe, jak i używane. W naszej ofercie znajdują się różne modele finansowania jak leasing, wynajem czy abonament. Leasing dostępny jest zarówno na nowe modele oraz samochody używane, zachęcamy do sprawdzenia leasingu S60, S90, XC60, XC90. Oferujemy także oryginalne części zamienne i wyjątkowe akcesoria samochodowe Volvo.

 

Marka aut Volvo
Auta Volvo

Wygodnie i komfortowo – Salon Volvo Śląsk

 

Nasz salon wyróżnia się funkcjonalnością oraz nowoczesnym wystrojem wnętrza. Tworzymy przyjazną atmosferę, aby każdy klient mógł się czuć w naszym salonie komfortowo. Aranżacja utrzymana jest w stylu szwedzkim, którego głównym założeniem jest czystość oraz przejrzystość. Kompozycja ta jest zgodna z zasadami Volvo Retail Experience. Stawiamy na nowoczesność, dlatego też postanowiliśmy w szczególny sposób wyeksponować jeden z samochodów Volvo. Umieszczony został on na specjalnie zaprojektowanej, przeszklonej płycie, dzięki czemu można obejrzeć jego podwozie.

 

Dumą naszego salonu jest profesjonalny zespół obsługi klienta. Kadra naszego Salonu Volvo na Śląsku stawia na profesjonalizm oraz najwyższy poziom obsługi. Specjalistyczne szkolenia pozwalają nam stale podnosić kwalifikacje naszych pracowników, co ma bezpośredni wpływ na standardy naszych usług. Z pełnym zaangażowaniem świadczymy usługi klientom indywidualnym oraz flotowym. Kompleksowa obsługa klienta zawiera opiekę przed, w trakcie i po sprzedaży. Jesteśmy elastyczni i zawsze staramy się sprostać wysokim wymaganiom naszych klientów oraz dopasować ofertę idealnie dopasowaną do ich potrzeb.

 

Nowe Volvo
trzy auta Volvo

Serwis Volvo na Śląsku

 

Nasz Autoryzowany Serwis Volvo w Chorzowie na Śląsku działa zgodnie z najwyższymi, światowymi standardami jakości. Naszą siłą jest wykwalifikowany zespół specjalistów
w swojej dziedzinie m.in. w zakresie obsługi mechanicznej oraz blacharsko-lakierniczej. Ich wiedza poparta jest wieloletnim doświadczeniem, a umiejętności są stale podnoszone podczas profesjonalnych szkoleń oraz w codziennej pracy.

To pasjonaci, którzy chcą zadbać o Twoje Volvo.

 

Posiadamy rozwinięte zaplecze serwisowe. Na jego wyposażeniu znajduje się nowoczesny sprzęt. Wykorzystujemy także najnowsze technologie. Możemy się pochwalić jedną
z największych i najlepiej zaopatrzonych blacharni na terenie całej Polski. Dodatkowo na wszystkie usługi naszego Serwisu Volvo na Śląsku przyznajemy gwarancję. Oddaj swoje Volvo w nasze ręce i zobacz, co mechanicy naszego serwisu Volvo mogą dla Ciebie zrobić ! Posiadamy również drugi salon Volvo na Śląsku w Bielsku-Białej. Zapraszamy do sprawdzenia promocji na SUV’y Volvo, V60 i pozostałe modele!

Marka Volvo

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również