Salon i Serwis Volvo niedaleko Rybnika

volvo rybnik

Mieszkańców Rybnika zapraszamy do naszego Salonu Samochodowego Volvo w Chorzowie. Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem Volvo, prowadzącym również ASO. Istniejemy na śląskim rynku od wielu lat dostarczając naszym klientom to co najlepsze w szwedzkiej motoryzacji. Bliskie położenie Rybnika sprawia, że dojazd do Salonu Volvo Auto-Boss w Chorzowie trwa nieco ponad pół godziny. Na naszych klientów czeka duży parking oraz co najważniejsze bogata oferta aut dostępnych od ręki w tym również samochodów używanych.

Dealer Volvo Auto-Boss – zaprasza mieszkańców Rybnika

Każdy kolejny rok funkcjonowania pozwala nam jeszcze lepiej zrozumieć wymagania stawiane przed kierowcami ze Śląska. Duże nagromadzenie miast i miasteczek powoduje nie tylko częste podróże po wąskich drogach w miastach, ale również częste podróżowanie w dłuższym wymiarze czasu. Mieszkając w Rybniku i pracując w okolicach Katowic, nietrudno docenić komfort podróżowania w samochodach marki Volvo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowych oraz oferowanych w programie Volvo Selekt i wyboru auta dla siebie.

Oferta Volvo dla mieszkańców Rybnika

Rybnik jako jedno z większych miast Śląska ma istotny wpływ na gospodarkę regionu oraz jego atrakcyjność. Oddalone od centrum aglomeracji wciąż jest bardzo dobrze z nią skomunikowane, a bliskość Czech to dla wielu osób dodatkowy atut. Rybnik poprzecinany jest wąskimi drogami, a w centrum miasta nie ma wiele miejsc parkingowych.

Taka charakterystyka sprawia, że idealną propozycją dla mieszkańców tego miasta stają się samochody przystosowane do jazdy w mieście. Jednak bliskość gór, zagranicznego sąsiada i innych miast Śląska zachęca do nieco dłuższych podróży. Jaki zatem samochód wybrać, aby czuć się komfortowo w mieście, na krętych górskich drogach oraz autostradach?

Wybrane modele Volvo

Volvo XC40 to SUV o kompaktowych rozmiarach, który wciąż potrafi pomieścić liczebną rodzinę i sporo bagażu przy zachowaniu sporej przestrzeni wewnątrz auta. Jest to najchętniej kupowany SUV spośród obecnie przez nas produkowanych. Na pewno dużą rolę w tym aspekcie odgrywa cena, która jest wyraźnie niższa od ceny katalogowej XC60 i XC90 a mimo tej różnicy i tak dostajemy auto luksusowe i naszpikowane nowoczesnymi technologiami. Volvo XC40 dostępne jest w kliku wersjach: Momentum, R-Design i Inscription. Podstawowa wersja Momentum posiada czujniki parkowania umiejscowione z tyłu, 12,3″ cyfrowy wyświetlacz zegarów kierowcy, przednie reflektory LED oraz liczne technologie wpływające na zwiększone bezpieczeństwo. W bogatszych wersjach otrzymujemy jeszcze więcej, udogodnień oferujących więcej niezapomnianych doznań.

Volvo V60 to propozycja dla osób szukających bezpiecznego i funkcjonalnego auta rodzinnego. Czy kombi może świetnie wyglądać? Oczywiście, a Volvo S90 jest tego najlepszym przykładem. Projekt karoserii zebrał wiele ciepłych recenzji, głównie dzięki zastosowaniu dyskretnych i eleganckich kształtów. Wnętrze auta jest przestronne i zapewnia wygodną podróż 5 osobom. Volvo V60 zostało wyposażone w klimatyzację 2-strefową, regulację trybów jazdy, podgrzewaną przednią szybę, tempomat oraz wiele innych udogodnień.

Całkiem nowe Volvo S60 to dynamiczny sedan, które daje niezapomniane wrażenia z prowadzenia samochodu. Jakość wykonania oraz wybór materiałów do produkcji stoi na jeszcze wyższym poziomie. Duży ekran multimedialny pozwala sterować wieloma elementami samochodu, pozwoliło to ograniczyć liczbę pokręteł i guzików co wpłynęło pozytywnie na minimalistyczny design.

To nie wszystkie modele, które spełniają przedstawione wymagania, znajdą się wśród nich również takie modele jak: S90, V90 czy XC90.

Serwis Volvo niedaleko Rybnika – ASO

Autoryzowany Serwis Volvo Auto-Boss to najlepsze miejsce do naprawy i serwisowania swojego auta. Nasze ASO jest wyposażone w specjalistyczne narzędzia, które ułatwiają mechanikom wykonywanie podstawowych i zaawansowanych napraw oraz usług diagnostycznych.

Serwis Volvo w pobliżu Rybnika tworzą pasjonaci motoryzacji, w szczególności ceniący sobie auta Volvo. Mechanicy pracujący na co dzień z samochodami marki Volvo znają doskonale ich największe sekrety, dzięki czemu są w stanie naprawić nawet najbardziej nieoczekiwane usterki. Stale dbamy o rozwój osób odpowiedzialnych za naprawę aut naszych klientów. Dzięki licznym szkoleniom i kursom jesteśmy w stanie gwarantować usługi serwisowe na najwyższym poziomie.

Praca w Serwisie Volvo odbywa się zgodnie z wysokimi standardami wewnętrznymi określającymi całą drogę od kontaktu z klientem i przyjęciem auta przez jego naprawę, aż do zwrotu w ręce właściciela.

Jednak to nie wszystko jako oficjalny Dealer marki Volvo mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych w doskonałych cenach. Wśród innych propozycji oferowanych przez Serwis znajduje się możliwość skorzystania z auta zastępczego na czas naprawy czy skorzystanie z przechowalni opon.

Wybierz Autoryzowany Salon i Serwis Volvo

Salon Volvo Auto-Boss czeka nie tylko na osoby z Rybnika, ale również innych śląskich miast jak Dąbrowy GórniczejCzęstochowy, Radzionkowa, KatowicŚwiętochłowicSosnowca, czy Bytomia. Osoby z okolic Bielska-Białej zapraszamy do sprawdzenia oferty naszego Salonu mieszczącego się również w tym mieście.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (32) 349 49 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin