Salon i Serwis Volvo niedaleko Rybnika

volvo rybnik

Mieszkańców Rybnika zapraszamy do naszego Salonu Samochodowego Volvo w Chorzowie. Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem Volvo, prowadzącym również ASO. Istniejemy na śląskim rynku od wielu lat dostarczając naszym klientom to co najlepsze w szwedzkiej motoryzacji. Bliskie położenie Rybnika sprawia, że dojazd do Salonu Volvo Auto-Boss w Chorzowie trwa nieco ponad pół godziny. Na naszych klientów czeka duży parking oraz co najważniejsze bogata oferta aut dostępnych od ręki w tym również samochodów używanych.

Dealer Volvo Auto-Boss – zaprasza mieszkańców Rybnika

Każdy kolejny rok funkcjonowania pozwala nam jeszcze lepiej zrozumieć wymagania stawiane przed kierowcami ze Śląska. Duże nagromadzenie miast i miasteczek powoduje nie tylko częste podróże po wąskich drogach w miastach, ale również częste podróżowanie w dłuższym wymiarze czasu. Mieszkając w Rybniku i pracując w okolicach Katowic, nietrudno docenić komfort podróżowania w samochodach marki Volvo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowych oraz oferowanych w programie Volvo Selekt i wyboru auta dla siebie.

Oferta Volvo dla mieszkańców Rybnika

Rybnik jako jedno z większych miast Śląska ma istotny wpływ na gospodarkę regionu oraz jego atrakcyjność. Oddalone od centrum aglomeracji wciąż jest bardzo dobrze z nią skomunikowane, a bliskość Czech to dla wielu osób dodatkowy atut. Rybnik poprzecinany jest wąskimi drogami, a w centrum miasta nie ma wiele miejsc parkingowych.

Taka charakterystyka sprawia, że idealną propozycją dla mieszkańców tego miasta stają się samochody przystosowane do jazdy w mieście. Jednak bliskość gór, zagranicznego sąsiada i innych miast Śląska zachęca do nieco dłuższych podróży. Jaki zatem samochód wybrać, aby czuć się komfortowo w mieście, na krętych górskich drogach oraz autostradach?

Wybrane modele Volvo

Volvo XC40 to SUV o kompaktowych rozmiarach, który wciąż potrafi pomieścić liczebną rodzinę i sporo bagażu przy zachowaniu sporej przestrzeni wewnątrz auta. Jest to najchętniej kupowany SUV spośród obecnie przez nas produkowanych. Na pewno dużą rolę w tym aspekcie odgrywa cena, która jest wyraźnie niższa od ceny katalogowej XC60 i XC90 a mimo tej różnicy i tak dostajemy auto luksusowe i naszpikowane nowoczesnymi technologiami. Volvo XC40 dostępne jest w kliku wersjach: Momentum, R-Design i Inscription. Podstawowa wersja Momentum posiada czujniki parkowania umiejscowione z tyłu, 12,3″ cyfrowy wyświetlacz zegarów kierowcy, przednie reflektory LED oraz liczne technologie wpływające na zwiększone bezpieczeństwo. W bogatszych wersjach otrzymujemy jeszcze więcej, udogodnień oferujących więcej niezapomnianych doznań.

Volvo V60 to propozycja dla osób szukających bezpiecznego i funkcjonalnego auta rodzinnego. Czy kombi może świetnie wyglądać? Oczywiście, a Volvo S90 jest tego najlepszym przykładem. Projekt karoserii zebrał wiele ciepłych recenzji, głównie dzięki zastosowaniu dyskretnych i eleganckich kształtów. Wnętrze auta jest przestronne i zapewnia wygodną podróż 5 osobom. Volvo V60 zostało wyposażone w klimatyzację 2-strefową, regulację trybów jazdy, podgrzewaną przednią szybę, tempomat oraz wiele innych udogodnień.

Całkiem nowe Volvo S60 to dynamiczny sedan, które daje niezapomniane wrażenia z prowadzenia samochodu. Jakość wykonania oraz wybór materiałów do produkcji stoi na jeszcze wyższym poziomie. Duży ekran multimedialny pozwala sterować wieloma elementami samochodu, pozwoliło to ograniczyć liczbę pokręteł i guzików co wpłynęło pozytywnie na minimalistyczny design.

To nie wszystkie modele, które spełniają przedstawione wymagania, znajdą się wśród nich również takie modele jak: S90, V90 czy XC90.

Serwis Volvo niedaleko Rybnika – ASO

Autoryzowany Serwis Volvo Auto-Boss to najlepsze miejsce do naprawy i serwisowania swojego auta. Nasze ASO jest wyposażone w specjalistyczne narzędzia, które ułatwiają mechanikom wykonywanie podstawowych i zaawansowanych napraw oraz usług diagnostycznych.

Serwis Volvo w pobliżu Rybnika tworzą pasjonaci motoryzacji, w szczególności ceniący sobie auta Volvo. Mechanicy pracujący na co dzień z samochodami marki Volvo znają doskonale ich największe sekrety, dzięki czemu są w stanie naprawić nawet najbardziej nieoczekiwane usterki. Stale dbamy o rozwój osób odpowiedzialnych za naprawę aut naszych klientów. Dzięki licznym szkoleniom i kursom jesteśmy w stanie gwarantować usługi serwisowe na najwyższym poziomie.

Praca w Serwisie Volvo odbywa się zgodnie z wysokimi standardami wewnętrznymi określającymi całą drogę od kontaktu z klientem i przyjęciem auta przez jego naprawę, aż do zwrotu w ręce właściciela.

Jednak to nie wszystko jako oficjalny Dealer marki Volvo mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych w doskonałych cenach. Wśród innych propozycji oferowanych przez Serwis znajduje się możliwość skorzystania z auta zastępczego na czas naprawy czy skorzystanie z przechowalni opon.

Wybierz Autoryzowany Salon i Serwis Volvo

Salon Volvo Auto-Boss czeka nie tylko na osoby z Rybnika, ale również innych śląskich miast jak Dąbrowy GórniczejCzęstochowy, Radzionkowa, KatowicŚwiętochłowicSosnowca, czy Bytomia. Osoby z okolic Bielska-Białej zapraszamy do sprawdzenia oferty naszego Salonu mieszczącego się również w tym mieście.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.