Salon i Serwis Volvo niedaleko Rybnika

 

Mieszkańców Rybnika zapraszamy do naszego Salonu Samochodowego Volvo w Chorzowie. Jesteśmy Autoryzowanym Dealerem Volvo, prowadzącym również ASO. Istniejemy na śląskim rynku od wielu lat dostarczając naszym klientom to co najlepsze w szwedzkiej motoryzacji. Bliskie położenie Rybnika sprawia, że dojazd do Salonu Volvo Auto-Boss w Chorzowie trwa nieco ponad pół godziny. Na naszych klientów czeka duży parking oraz co najważniejsze bogata oferta aut dostępnych od ręki.

 

Dealer Volvo Auto-Boss – zaprasza mieszkańców Rybnika

 

Każdy kolejny rok funkcjonowania pozwala nam jeszcze lepiej zrozumieć wymagania stawiane przed kierowcami ze Śląska. Duże nagromadzenie miast i miasteczek powoduje nie tylko częste podróże po wąskich drogach w miastach, ale również częste podróżowanie w dłuższym wymiarze czasu. Mieszkając w Rybniku i pracując w okolicach Katowic, nietrudno docenić komfort podróżowania w samochodach marki Volvo. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą nowych oraz oferowanych w programie Volvo Selekt i wyboru auta dla siebie.

 

Oferta Volvo dla mieszkańców Rybnika

 

Rybnik jako jedno z większych miast Śląska ma istotny wpływ na gospodarkę regionu oraz jego atrakcyjność. Oddalone od centrum aglomeracji wciąż jest bardzo dobrze z nią skomunikowane, a bliskość Czech to dla wielu osób dodatkowy atut. Rybnik poprzecinany jest wąskimi drogami, a w centrum miasta nie ma wiele miejsc parkingowych.

 

Taka charakterystyka sprawia, że idealną propozycją dla mieszkańców tego miasta stają się samochody przystosowane do jazdy w mieście. Jednak bliskość gór, zagranicznego sąsiada i innych miast Śląska zachęca do nieco dłuższych podróży. Jaki zatem samochód wybrać, aby czuć się komfortowo w mieście, na krętych górskich drogach oraz autostradach?

 

Volvo XC40 to SUV o kompaktowych rozmiarach, który wciąż potrafi pomieścić liczebną rodzinę i sporo bagażu przy zachowaniu sporej przestrzeni wewnątrz auta. Jest to najchętniej kupowany SUV spośród obecnie przez nas produkowanych. Na pewno dużą rolę w tym aspekcie odgrywa cena, która jest wyraźnie niższa od ceny katalogowej XC60 i XC90 a mimo tej różnicy i tak dostajemy auto luksusowe i naszpikowane nowoczesnymi technologiami. Volvo XC40 dostępne jest w kliku wersjach: Momentum, R-Design i Inscription. Podstawowa wersja Momentum posiada czujniki parkowania umiejscowione z tyłu, 12,3” cyfrowy wyświetlacz zegarów kierowcy, przednie reflektory LED oraz liczne technologie wpływające na zwiększone bezpieczeństwo. W bogatszych wersjach otrzymujemy jeszcze więcej, udogodnień oferujących więcej niezapomnianych doznań.

 

Volvo V60 to propozycja dla osób szukających bezpiecznego i funkcjonalnego auta rodzinnego. Czy Kombi może świetnie wyglądać? Oczywiście, a Volvo S90 jest tego najlepszym przykładem. Projekt karoserii zebrał wiele ciepłych recenzji, głównie dzięki zastosowaniu dyskretnych i eleganckich kształtów. Wnętrze auta jest przestronne i zapewnia wygodną podróż 5 osobom. Volvo V60 zostało wyposażone w klimatyzację 2-strefową, regulację trybów jazdy, podgrzewaną przednią szybę, tempomat oraz wiele innych udogodnień.

 

Całkiem nowe Volvo S60 to dynamiczna limuzyna, która daje niezapomniane wrażenia z prowadzenia samochodu. Jakość wykonania oraz wybór materiałów do produkcji stoi na jeszcze wyższym poziomie. Duży ekran multimedialny pozwala sterować wieloma elementami samochodu, pozwoliło to ograniczyć liczbę pokręteł i guzików co wpłynęło pozytywnie na minimalistyczny design.

 

To nie wszystkie modele, które spełniają przedstawione wymagania, znajdą się wśród nich również takie modele jak: S90, V90 czy XC90.

 

Serwis Volvo niedaleko Rybnika – ASO

 

Autoryzowany Serwis Volvo Auto-Boss to najlepsze miejsce do naprawy i serwisowania swojego auta. Nasze ASO jest wyposażone w specjalistyczne narzędzia, które ułatwiają mechanikom wykonywanie podstawowych i zaawansowanych napraw oraz usług diagnostycznych.

 

Serwis Volvo w pobliżu Rybnika tworzą pasjonaci motoryzacji, w szczególności ceniący sobie auta Volvo. Mechanicy pracujący na co dzień z samochodami marki Volvo znają doskonale ich największe sekrety, dzięki czemu są w stanie naprawić nawet najbardziej nieoczekiwane usterki. Stale dbamy o rozwój osób odpowiedzialnych za naprawę aut naszych klientów. Dzięki licznym szkoleniom i kursom jesteśmy w stanie gwarantować usługi serwisowe na najwyższym poziomie.

 

Praca w Serwisie Volvo odbywa się zgodnie z wysokimi standardami wewnętrznymi określającymi całą drogę od kontaktu z klientem i przyjęciem auta przez jego naprawę, aż do zwrotu w ręce właściciela.

 

Jednak to nie wszystko jako oficjalny Dealer marki Volvo mamy dostęp do oryginalnych części zamiennych w doskonałych cenach. Wśród innych propozycji oferowanych przez Serwis znajduje się możliwość skorzystania z auta zastępczego na czas naprawy czy skorzystanie z przechowalni opon.

 

Salon Volvo Auto-Boss czeka nie tylko na osoby z Rybnika, ale również innych śląskich miast jak Dąbrowy Górniczej, Częstochowy, Katowic, Świętochłowic, Sosnowca, czy Bytomia. Osoby z okolic Bielska-Białej zapraszamy do sprawdzenia oferty naszego Salonu mieszczącego się również w tym mieście.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również