Salon i Serwis Volvo blisko Dąbrowy Górniczej

Z pomocą Salonu Samochodowego Auto-Boss Volvo niedaleko Dąbrowy Górniczej odkryjesz nowe pokłady sił w dziedzinie motoryzacji. Naszą ofertę kierujemy zarówno do indywidualnych klientów, jak i przedsiębiorców, dostarczając Państwu pojazdy najwyższej jakości. Samochody Volvo w pobliżu Dąbrowy Górniczej to gwarancja swobody w poruszaniu się po mieście.

 

Salon Volvo Auto-Boss

Marka Volvo słynie z niezawodności i produkcji aut o wysokim komforcie oraz doskonałym bezpieczeństwie. Wśród licznych modeli Volvo poruszających się w tej chwili po naszych drogach są: Volvo XC60 czy Volvo V60. W procesach produkcyjnych dokładamy wszelkich starań, aby pojazdy wychodzące z linii produkcyjnych gwarantowały niezawodną jazdę przez lata. Jednak nawet Volvo nie przeskoczy żywotności danych części i będzie konieczna wizyta w serwisie. Polecamy wtedy odwiedzić nasz Autoryzowany Serwis Volvo, w którym dokonamy odpowiednich napraw.

volvo dąbrowa górnicza

Serwis Volvo niedaleko Dąbrowy Górniczej – ASO

Zarówno Autoryzowany Salon jak i Serwis Volvo znajdują się w pobliżu Dąbrowy Górniczej. ASO Volvo niedaleko Dąbrowy Górniczej to miejsce stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których jakość, precyzja wykonania i niezawodna sprawność to priorytetowe cechy.

 

Od lat inwestujemy w zaawansowane technologicznie rozwiązania, które pozwalają nam na wykonywanie usług naprawczych, serwisowych czy diagnostycznych oraz prowadzenie sprzedaży oryginalnych części. Wybór części pochodzących bezpośrednio od producenta to brak obaw o dobre dopasowanie i późniejszą eksploatację. W przypadku aut na gwarancji, w celu jej podtrzymania należy korzystać tylko i wyłączeni z oryginalnych części zamiennych.

serwis volvo dąbrowa górnicza

Dysponujemy zespołem fachowców, dla których Państwa zadowolenie to podstawa. Nasi mechanicy i diagności to ludzie, którzy wykonują swoją pracę z pasją i posiadają na jej temat ogromne zasoby wiedzy. Liczne formy doszkalania, oraz codzienna pomoc kierowcom sprawia, że wiedzą wszystko na temat samochodów Volvo.

 

Zyskaj gwarancję stałej ceny i skorzystaj z wiedzy wykwalifikowanych mechaników w Serwisie Volvo. ASO to gwarancja cen i należycie wykonanej naprawy.

 

Samochody Volvo czekają na mieszkańców Dąbrowy Górniczej

Marka Volvo przez lata wytworzyła dla rynku motoryzacyjnego wiele aut, które na stałe wpisały się w księgach klasyków motoryzacyjnych. Od lat kierowcy cenią w Volvo bezpieczeństwo i innowacyjne rozwiązania. Pomimo upływu lat, wciąż na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo, a jednocześnie dbamy o implementację dobrodziejstw nowych technologii.

volvo xc60 dąbrowa górnicza

Przykładem auta spełniającego powyższe założenia jest Volvo XC60. Ten SUV został stworzony z myślą o osobach ceniących komfort na długich trasach oraz osobach muszących czasem zboczyć z utartych szlaków. Volvo XC60 to auto wyposażone w szereg nowoczesnych technologii wśród, których znajdują się przednie i tylne czujniki parkowania, przyciemniane szyby, podgrzewana przednia szyba, czujnik wilgotności powietrza i wiele innych. Więcej o tym samochodzie można dowiedzieć się ze strony Volvo XC60.

Volvo V60 Dąbrowa górnicza

Volvo V60 to natomiast propozycja auta rodzinnego dostosowanego do długich tras oraz miejskich ulic. Przestrzenne wnętrze zachęca do wejścia i rozgoszczenia się. Duża przestrzeń stwarza idealne miejsce dla komfortowej podróży. Wygodne fotele, klimatyzacja oraz doskonałe czucie auta, pozwalają cieszyć się jazdą.

 

W naszej ofercie znajduje się również wiele modeli aut używanych.

 

Dlaczego Auto-Boss to najlepszy wybór dla kierowców z Dąbrowy Górniczej?

Jesteśmy znani na rynku motoryzacyjnym z zaangażowania, profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do klientów. Niejednokrotnie zostaliśmy wyróżnieni w prestiżowych plebiscytach i konkursach, jako miejsce stworzone przede wszystkim dla Państwa. Stawiamy na zadowolenie kierowców samochodów Volvo oferowanych przez Auto-Boss. Liczne szkolenia pozwalają naszym handlowcom zwiększać wiedzę na temat aut, by mogli Państwo uzyskać od nich jak najbardziej komplementarną wiedzę, a rozwój mechaników gwarantuje wysoką jakość usług w serwisie. Nasz Salon Samochodowy jest największym centrum sprzedaży nowych i używanych aut na Śląsku. Jeżeli zależy Państwu na sprawdzonych samochodach w korzystnych cenach, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

 

Lokalizacja Salonu i ASO w Chorzowie to doskonałe połączenie dla osób z Dąbrowy Górniczej, ale również wielu innych śląskich miast w tym Katowic, Będzina, Rybnika, Siemianowic Śląskich, Częstochowy, Sosnowca, Bytomia, Zabrza czy Rudy Śląskiej.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również