Salon i Serwis Volvo Dąbrowa Górnicza

volvo dąbrowa górnicza

Z pomocą Salonu Samochodowego Auto-Boss Volvo niedaleko Dąbrowy Górniczej odkryjesz nowe pokłady sił w dziedzinie motoryzacji. Naszą ofertę kierujemy zarówno do indywidualnych klientów, jak i przedsiębiorców, dostarczając Państwu pojazdy najwyższej jakości. Samochody Volvo w pobliżu Dąbrowy Górniczej to gwarancja swobody w poruszaniu się po mieście.

Salon Volvo Auto-Boss dla mieszkańców Dąbrowy Górniczej

Marka Volvo słynie z niezawodności i produkcji aut o wysokim komforcie oraz doskonałym bezpieczeństwie. Wśród licznych modeli Volvo poruszających się w tej chwili po naszych drogach są: Volvo XC60 czy Volvo V60. W procesach produkcyjnych dokładamy wszelkich starań, aby pojazdy wychodzące z linii produkcyjnych gwarantowały niezawodną jazdę przez lata. Jednak nawet Volvo nie przeskoczy żywotności danych części i będzie konieczna wizyta w serwisie. Polecamy wtedy odwiedzić nasz Autoryzowany Serwis Volvo, w którym dokonamy odpowiednich napraw.

serwis volvo dąbrowa górnicza

Serwis Volvo niedaleko Dąbrowy Górniczej – ASO

Zarówno Autoryzowany Salon jak i Serwis Volvo znajdują się w pobliżu Dąbrowy Górniczej. ASO Volvo niedaleko Dąbrowy Górniczej to miejsce stworzone z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których jakość, precyzja wykonania i niezawodna sprawność to priorytetowe cechy.

Od lat inwestujemy w zaawansowane technologicznie rozwiązania, które pozwalają nam na wykonywanie usług naprawczych, serwisowych czy diagnostycznych oraz prowadzenie sprzedaży oryginalnych części. Wybór części pochodzących bezpośrednio od producenta to brak obaw o dobre dopasowanie i późniejszą eksploatację. W przypadku aut na gwarancji, w celu jej podtrzymania należy korzystać tylko i wyłączeni z oryginalnych części zamiennych.

serwis volvo dąbrowa górnicza

Dysponujemy zespołem fachowców, dla których Państwa zadowolenie to podstawa. Nasi mechanicy i diagności to ludzie, którzy wykonują swoją pracę z pasją i posiadają na jej temat ogromne zasoby wiedzy. Liczne formy doszkalania, oraz codzienna pomoc kierowcom sprawia, że wiedzą wszystko na temat samochodów Volvo.

Zyskaj gwarancję stałej ceny i skorzystaj z wiedzy wykwalifikowanych mechaników w Serwisie Volvo. ASO to gwarancja cen i należycie wykonanej naprawy.

Samochody Volvo czekają na mieszkańców Dąbrowy Górniczej

Marka Volvo przez lata wytworzyła dla rynku motoryzacyjnego wiele aut, które na stałe wpisały się w księgach klasyków motoryzacyjnych. Od lat kierowcy cenią w Volvo bezpieczeństwo i innowacyjne rozwiązania. Pomimo upływu lat, wciąż na pierwszym miejscu stawiamy bezpieczeństwo, a jednocześnie dbamy o implementację dobrodziejstw nowych technologii.

volvo xc60 dąbrowa górnicza

Przykładem auta spełniającego powyższe założenia jest Volvo XC60. Ten SUV został stworzony z myślą o osobach ceniących komfort na długich trasach oraz osobach muszących czasem zboczyć z utartych szlaków. Volvo XC60 to auto wyposażone w szereg nowoczesnych technologii wśród, których znajdują się przednie i tylne czujniki parkowania, przyciemniane szyby, podgrzewana przednia szyba, czujnik wilgotności powietrza i wiele innych. Więcej o tym samochodzie można dowiedzieć się ze strony Volvo XC60.

volvo v60 dąbrowa górnicza

Volvo V60 to natomiast propozycja rodzinnego kombi dostosowanego do długich tras oraz miejskich ulic. Przestrzenne wnętrze zachęca do wejścia i rozgoszczenia się. Duża przestrzeń stwarza idealne miejsce dla komfortowej podróży. Wygodne fotele, klimatyzacja oraz doskonałe czucie auta, pozwalają cieszyć się jazdą.

W naszej ofercie znajduje się również wiele modeli aut używanych. Natomiast dla fanów sedanów przygotowaliśmy modele S60 i S90.

Dlaczego Auto-Boss to najlepszy wybór dla kierowców z Dąbrowy Górniczej?

Jesteśmy znani na rynku motoryzacyjnym z zaangażowania, profesjonalizmu i indywidualnego podejścia do klientów. Niejednokrotnie zostaliśmy wyróżnieni w prestiżowych plebiscytach i konkursach, jako miejsce stworzone przede wszystkim dla Państwa. Stawiamy na zadowolenie kierowców samochodów Volvo oferowanych przez Auto-Boss. Liczne szkolenia pozwalają naszym handlowcom zwiększać wiedzę na temat aut, by mogli Państwo uzyskać od nich jak najbardziej komplementarną wiedzę, a rozwój mechaników gwarantuje wysoką jakość usług w serwisie.

Autoryzowany Salon i Serwis Volvo dla Dąbrowy Górniczej

Nasz Salon Samochodowy jest największym centrum sprzedaży nowych i używanych aut na Śląsku. Jeżeli zależy Państwu na sprawdzonych samochodach w korzystnych cenach, jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Lokalizacja Salonu i ASO w Chorzowie to doskonałe połączenie dla osób z Dąbrowy Górniczej, ale również wielu innych śląskich miast w tym Katowic, Będzina, Rybnika, Siemianowic ŚląskichCzęstochowySosnowcaBytomiaZabrza, Radzionkowa czy Rudy Śląskiej.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.