Leasing Volvo S90

volvo S90

W motoryzacji są takie samochody, którymi warto się przejechać, żeby zobaczyć jak komfortowe może być przemierzanie kolejnych kilometrów. Jednam z takich aut jest Volvo S90 – limuzyna stworzona do długich tras, podczas których można się zrelaksować za kierownicą.

W posiadanie modelu S90 można wejść na wiele sposobów, a jednym z popularniejszych jest leasing. Korzystając z opcji leasingu zawartej w Volvo Car Financial Services wybierasz elastyczny model finansowania, którego zasady są jasno zaznaczone i niczym Cię nie zaskoczą. Zapraszamy do lepszego poznania oferty leasingu oraz Volvo S90.

Leasing w Volvo

Chcąc nie naruszać płynności finansowej firmy, wiele osób wybiera leasing jako opcję finansowania zakupu nowego auta. Wielu naszych klientów docenia walory leasingu w Volvo, zwracając uwagę na dogodny termin spłaty rat i profesjonalną obsługę na każdym etapie trwania umowy leasingowej.

Leasing należy do tradycyjnych form finansowania, polecamy również zapoznać się z ofertą wynajmu długoterminowego.

Decydując się na leasing Volvo S90 wybierasz opcję, w której nie musisz decydować się na wykup auta. Samochód trafia w Twoje ręce na czas określony w umowie a Ty po jej wygaśnięciu decydujesz o tym czy chcesz kupić auta na atrakcyjnych warunkach, czy np. wolisz skorzystać z leasingu na inny model.

W przypadku decyzji o niewykupywaniu samochodu, znika problem z jego ewentualną dalszą odsprzedażą, co też jest istotne dla niektórych z naszych klientów.

Polecamy również leasing Volvo XC60

Kolejną zaletą leasingu jest niska wpłata wstępna, która może wynosić nawet 0% a to ma wpływ na wspomnianą stabilność finansów firmy. Warto zauważyć, że wymogi leasingowe są mniej restrykcyjne od kredytowych, innymi słowy leasing jest łatwiejszy do uzyskania od kredytu.

Dokładamy wszelkich starań, aby proces decyzji leasingowej nie przekraczał 23 godzin od momentu wypełnienia wniosku. W dzisiejszym czasie czas ma jeszcze większe znaczenie i doskonale to rozumiemy.

Dlatego nie tylko skracamy czas oczekiwania na decyzję do minimum, ale również bierzemy sprawy związane z rejestracją i ubezpieczeniem auta na siebie. Wszystkie niezbędne formalności załatwisz w naszym Salonie Auto-Boss w Chorzowie przy Drogowej Trasie Średnicowej 51.

Leasing może oferować wiele korzyści, ale jeżeli jego rata będzie zbyt wysoka a termin spłat nie będzie nam odpowiadał, to oferta przestanie być atrakcyjna. Dlatego w Volvo dbamy, aby leasing był możliwie tani, a okres spłaty staramy się dopasować do oczekiwań klienta.

Oferujemy dwie formy leasingu: leasing operacyjny i finansowy. W przypadku leasingu operacyjnego umowa może zawierać zapis o okresie spłaty od 24 do 72 miesięcy, a leasing finansowy pozwala dodatkowo na spłatę w okresie już od 6 miesięcy.

Leasingujemy auta nowe oraz używane, więc jeżeli znajdziesz aktualną ofertę w naszym salonie na używane S90 (w tym poleasingowe) śmiało możesz skorzystać z leasingu. Czas najwyższy powiedzieć parę słów o samochodzie, który stanowi centrum Twojego zainteresowania, czyli modelu S90.

Leasing na Volvo S90

Słyszałeś, że Volvo S90 to luksus na czterech kołach, który koniecznie trzeba poczuć na własnej skórze?Musisz wiedzieć, że to prawda. Volvo S90 to sedan, który swoim designem oraz dbałością o szczegóły stanowi najlepszą definicję dla samochodów premium.

Polecamy również leasing Volvo XC90

Myślisz Volvo mówisz bezpieczeństwo, od dekad działamy w celu zwiększenia bezpieczeństwa osób poruszających się po drogach. Nowoczesne technologie pozwalają nam troszczyć się nie tylko o zdrowie i życie kierowcy i pasażerów, ale również innych uczestników ruchu drogowego. Model S90 został wyposażony w technologię wykrywającą obiekty pojawiające się wokół auta. Dzięki temu samochód wyhamuje, gdy wykryje pieszego, rowerzystę czy duże zwierzę.

Wspomoże Cię również w uniknięciu wypadków spowodowanych podczas zmiany pasa ruchu. Wykrywanie martwego pola zasygnalizuje Ci o obiektach mijających auto, a w razie nieuniknionej kolizji samochód zacznie sam hamować.

Do tego należy dodać specjalnie skonstruowane siedzenia, które zabezpieczają odcinek lędźwiowy. Dziesiątki testów zderzeniowych, pozwoliły na stworzenie bardzo wytrzymałej konstrukcji, dobrze pochłaniającej energię przy uderzeniu. Całość wspomagana jest systemem licznych poduszek i kurtyn powietrznych.

Jak widzisz, pomimo iż od dania światu pasów bezpieczeństwa minęło już sporo czasu, nasza droga naznaczona jest projektami poprawiającymi bezpieczeństwo.

Volvo S90 leasing

Mając zabezpieczone swoje zdrowie i życie, można skupić się w pełni na jeździe, a tą umila system nagłośnienia, który daje bardzo czysty dźwięk. Nagłośnieniem jak i wieloma innymi multimedialnymi rzeczami można kierować z wykorzystaniem dużego dotykowego ekranu umieszczonego w centralnym miejscu deski rozdzielczej.

Volvo S90 posiada ergonomiczne wnętrze, pozbawiane zbędnych przycisków. To co bez wątpienia czyni Volvo S90 modelem luksusowym to wykończenie, przy którym korzystaliśmy z najlepszych materiałów.

Polecamy również leasing Volvo S60

Z zewnątrz model S90 również wzbudza pozytywne emocje, głównie za sprawą dyskretnego designu, któremu charakteru nadają liczne przetłoczenia, oraz obniżony dach nadający sylwetce dynamiki.

Wybierz leasing Volvo S90 w Auto-Boss

Jeżeli chcesz poznać więcej szczegółów modelu S90 czekamy na Twoje pytania, zapraszamy również do zapoznania się z dedykowaną stroną Volvo S90 oraz poznania innych modeli w aktualnie trwających promocjach na SUV’y np. XC60 czy nasze kombi V60. Wybierz najlepsze Volvo dla siebie oraz skorzystaj z opcji jazdy testowej. Nasz Salon w Chorzowie jest doskonale skomunikowany z Częstochową, Katowicami, Świętochłowicami, Zabrzem i innymi miastami Śląska.

Radość z dynamicznej jazdy

Precyzyjne, natychmiastowe reakcje i dynamiczna, relaksująca jazda. Dzięki zaawansowanemu podwoziu pozostaje Ci tylko cieszyć się czystą przyjemnością z jazdy.

Łagodna hybryda

Nasza łagodna hybryda oszczędza paliwo, odzyskując energię podczas hamowania. Rozkoszuj się dynamiczną jazdą od momentu ruszenia.

Nie rozpraszaj się

Wyświetlacz przezierny (head-up) pozwoli Ci odczytywać prędkość i wskazówki nawigacji, poinformuje o dzwoniącym telefonie i nie tylko. Wszystko bez odwracania wzroku od drogi.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.