Salon i Serwis Volvo blisko Gliwic

volvo gliwice

Cieszymy się, że odwiedziliście Salon Volvo niedaleko miasta Gliwice, gdzie stawiamy na priorytetowe wartości, którymi kierujemy się od samego początku naszej działalności na rynku motoryzacyjnym. Nasze ambicje to zapewnienie Państwu maksymalnego bezpieczeństwa poprzez oferowanie trwałych i niezawodnych pojazdów, które spełniają najwyższe standardy jakości. Chcemy, aby każdy Klient czuł się u nas jak w domu i mógł liczyć na naszą pomoc na każdym etapie zakupu pojazdu.

W naszym Salonie Volvo znajdziecie Państwo szeroki wybór najnowszych modeli samochodów Volvo, które oferują najwyższą jakość wykonania, doskonałą dynamikę i bezpieczeństwo. Oferujemy również dostęp do akcesoriów i części zamienne oryginalnie produkowanych przez markę Volvo.

Nie tylko oferujemy Państwu najlepsze modele samochodów, ale również zapewniamy kompleksowe usługi serwisowe ASO Volvo. W naszym Serwisie Samochodowym pracują tylko wykwalifikowani specjaliści, którzy zawsze służą pomocą i dbają o najwyższą jakość wykonywanych prac. Oferujemy szeroki wachlarz usług, od regularnych przeglądów, przez naprawy bieżące, aż po serwisowanie gwarancyjne pojazdów Volvo.

Zapraszamy do odwiedzenia naszego Salonu i skorzystania z naszych usług. Jesteśmy przekonani, że zadowolą Państwa nasze najwyższej jakości pojazdy oraz profesjonalna obsługa.

Oferta Volvo dla mieszkańców Gliwic

Gliwice to ważne miejsce dla Aglomeracji Górnośląskiej, które przyciąga ludzi chętnych do mieszkania i pracy. Zdajemy sobie doskonale sprawę z tego, jak ważna jest branża motoryzacyjna dla mieszkańców Gliwic i okolic. Doskonała komunikacja pomiędzy miastami regionu sprawia, że do naszego Salonu Volvo znajdującego się niedaleko Gliwic, można dotrzeć w ciągu dwudziestu minut. Poniżej prezentujemy wybrane modele aut dostępnych od ręki w naszym salonie.

Jeden z najpopularniejszych modeli w naszej ofercie to Volvo XC60 – SUV, który nie potrzebuje przedstawienia fanom naszej marki, ale pozwólmy sobie na krótkie wprowadzenie dla tych, którzy dopiero poznają Volvo. Model ten produkowany jest od 2008 roku, a od 2017 roku z linii produkcyjnych zjeżdża już druga generacja. Samochód cieszy się popularnością wśród kierowców, głównie ze względu na niebanalny design i komfort jazdy. Volvo XC60 okazało się hitem sprzedażowym na wielu rynkach. Jako marka znana z bezpieczeństwa zaprojektowaliśmy samochód, który posiada specjalną konstrukcję karoserii wpływającą na poprawę bezpieczeństwa. O bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów dba również nowoczesna technologia, w tym system City Safety. Model XC60 to również komfort jazdy – auto bardzo dobrze trzyma się drogi, nawet podczas pokonywania ostrych łuków przy większych prędkościach. Kierowcy chwalą również wysoką niezawodność i elegancki styl wnętrza. Zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie modelu Volvo XC60 w wersji Mild-Hybrid i Volvo XC60 Hybryda.

Kolejnym modelem, o którym chcemy wspomnieć, jest sedan Volvo S90 – doskonała limuzyna sprawdzająca się zarówno na drogach miejskich, jak i podczas długich podróży. Zaprojektowany tak, aby przednie światła przypominały młot Thora, a karoseria pasowała stylistycznie do naszej marki, czyli dyskretnie, ale elegancko. Samochód posiada bardzo przestronne wnętrze, a najważniejszym elementem na desce rozdzielczej jest duży wyświetlacz. Wnętrze zostało wykonane z najwyższej jakości aluminium, drewna oraz włókna szklanego. Więcej informacji na temat tego modelu znajduje się na stronie Volvo S90 w wersji Mild-Hybrid i Volvo S90 Hybryda.

Dla osób gustujących w autach typu kombi przygotowaliśmy Volvo V60 będące nowoczesnym i zwracającym w nienachalny sposób uwagę. Sylwetka pomimo rodzinnego charakteru auta jest usportowiona. Wnętrze auta posiada dużą przestrzeń, która gwarantuje podróż w komfortowych warunkach. W lepszych odczuciach z jazdy pomagają doskonale wyprofilowane przednie fotele oraz tylna kanapa. Volvo V60 zostało wyposażone w klimatyzację 2-strefową, regulację trybów jazdy, podgrzewaną przednią szybę, tempomat oraz wiele innych udogodnień, o których można poczytać na stronie Volvo V60 w wersji Mild-Hybrid i Volvo V60 Hybryda.

Omawiane modele dostępne są w różnych konfiguracjach i modelach silnikowych. W naszej ofercie znajdują się samochody używane w doskonałym stanie technicznym.

ASO dla Twojego Volvo

Serwis Volvo niedaleko Gliwic

Autoryzowane Salony Samochodowe dysponują serwisami, w których dokonują podstawowych i zaawansowanych napraw, usług serwisowych czy diagnostycznych. Serwis Volvo w pobliżu Gliwic korzysta z zaawansowanego technologicznie sprzętu diagnostycznego i naprawczego, realizując usługi w terminie i możliwie najkrótszym czasie. Istotą naszej pracy w ASO Volvo jest dbałość o szczegóły i zatrudnianie wykwalifikowanych mechaników, monterów czy wulkanizatorów, którzy pracują z ustalonymi wewnętrznie standardami firmy. Poprzez podnoszenie umiejętności na licznych kursach nasi mechanicy są gotowi na naprawę, nawet najbardziej niecodziennych usterek. Poza usługami naprawczymi oferujemy naszym klientom możliwość skorzystania z przechowalni opon, sprzedaż oryginalnych części do Volvo czy przygotowanie samochodów zastępczych na czas naprawy. Wszystko w trosce o Państwa komfort i zadowolenie.

Sprawdź Serwis Volvo

Salon Volvo niedaleko Gliwic to gwarancja najwyższej jakości i kompleksowej obsługi klienta. Proponujemy najlepsze warunki finansowania – w tym leasing i opcję kredytowania. Działamy na terenie całego Śląska, obsługując klientów z wielu miast w tym: Katowic, Częstochowy, ZabrzaŚwiętochłowicDąbrowy Górniczej, Radzionkowa, Rybnika czy Tarnowskich Gór. Klientów z południa województwa śląskiego zapraszamy do naszego drugiego salonu Volvo znajdującego się w Bielsku-Białej.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 2 godzin.
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

OBSŁUGA SERWISU I USŁUG PODSTAWOWYCH

Te pliki są wymagane i nie można ich wyłączyć.
Dzięki nim serwis może działać a podstawowe funkcje mogą być obsługiwane.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Dzięki tym danym analizujemy wykorzystanie naszego serwisu, min. mierzymy jego wydajność. Te dane pomagają nam uzyskać informacjęo treściach, jakich poszukują uzytkownicy naszego serwisu, jak często do niego wracają. Dzięki temu możemy udoskonalać nasz serwis.

PERSONALIZACJA REKLAM

Te informacje cookies pozwalają nam na umieszczanie reklam, które odpowiadają zainteresowaniom użytkowników.Bez tych informacji użytkownicy będą widzieli reklamy niezgodne z ich potrzebami.