Salon i Serwis Volvo blisko Gliwic

volvo gliwice

Witamy w Salonie Volvo niedaleko Gliwic, w którym staramy się reprezentować wartości wyznawane od początku naszej działalności na rynku motoryzacyjnym. Naszym celem jest zapewnienie Państwu maksymalnego bezpieczeństwa poprzez dostarczenie trwałych i bezpiecznych pojazdów, które spełniają najwyższe standardy jakości. Równocześnie zapraszamy do skorzystania z usług Serwisu Samochodowego będącego ASO Volvo.

Salon Volvo w pobliżu Gliwic

Prowadzimy Salon Volvo w Chorzowie od wielu lat zagłębiając się w potrzeby i oczekiwania klientów w dziedzinie motoryzacji. Dysponujemy zarówno nowymi, jak i używanymi modelami samochodów, oferując najnowocześniejsze i zaawansowane technologicznie rozwiązania, które wpływają na funkcjonalność i sprawność pojazdów. Pracownicy Salonu Volvo Auto-Boss niedaleko Gliwic przygotowali ofertę dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców, aby zapewnić komfort i wybór każdemu. Odkryj nasze samochody marki Volvo i oddaj się w ręce profesjonalistów, a gdy auto będzie potrzebować pomocy polecamy odwiedzić Serwis, nasze ASO w którym działamy cuda.

Salon Samochodowy Auto-Boss stanowi część największego centrum samochodowego na terenie całego Śląska, nic więc dziwnego, że każdego dnia przyciąga kierowców z Gliwic, Chorzowa, Katowic i innych miast aglomeracji. Posiadamy wiele modeli aut dostępnych od ręki, możliwych do obejrzenia oraz odbycia jazdy próbnej po wcześniejszym zapisaniu się.

Odpowiadamy na pytania i wątpliwości naszych klientów bez względu na stopień ich skomplikowania. Pamiętaj, że Salon Volvo w Chorzowie powstał właśnie dla Ciebie.

Oferta Volvo dla mieszkańców Gliwic

Gliwice jako istotne miejsce dla Aglomeracji Górnośląskiej stanowią miejsce, w którym warto mieszkać i pracować. Doskonale zdajemy sobie sprawę ze znaczenia branży motoryzacyjnej dla mieszkańców Gliwic i okolic. Doskonała komunikacja pomiędzy miastami regionu sprawia, że do naszego Salonu Volvo można dostać się w dwadzieścia minut.  Poniżej prezentujemy wybrane modele nowych aut dostępnych od ręki w salonie.

Volvo XC60 to auto, którego nie trzeba przedstawiać fanom naszej marki, ale zróbmy to dla osób, które dopiero poznają Volvo. Ten SUV jest produkowany od 2008 roku, ale od roku 2017 z linii produkcyjnych zjeżdża druga generacja. Samochód okazał się trafiać w gusta kierowców, głównie dzięki niebanalnemu projektowi oraz komforcie jazdy. Volvo XC60 okazało się hitem sprzedażowym na wielu rynkach. Jako marka znana z bezpieczeństwa zaprojektowaliśmy samochód, który posiada specjalną konstrukcję karoserii wpływającą na poprawę bezpieczeństwa. O bezpieczeństwo kierowcy i pasażerów dba dodatkowo nowoczesna technologia na czele z systemem City Safety. Model XC60 to również komfort jazdy, auto bardzo dobrze trzyma się drogi, do tego stopnia, że nawet pokonywanie ostrych łuków przy większych prędkościach przebiega w pełnym komforcie. Kierowcy chwalą również wysoką niezawodność auta i stylistykę wnętrza. Zapraszamy do zapoznania się ze szczegółami na stronie modelu Volvo XC60.

Drugim modelem, o którym chcemy wspomnieć jest sedan Volvo S90 będące doskonałą limuzyną sprawdzającą się na drogach miejskich oraz podczas długich podróży. Zaprojektowany tak aby przednie światła przypominały młot Thora, a karoseria pasowała stylistyką do naszej marki, czyli dyskretne ale eleganckie kształty. Samochód posiada bardzo przestronne wnętrze, a najistotniejszym elementem na desce rozdzielczej jest duży wyświetlacz. Wnętrze zostało wykonane z najwyższej jakości aluminium, drewna oraz włókna szklanego. Więcej informacji na temat tego modelu znajduje się na stronie Volvo S90.

Dla osób gustujących w autach typu kombi przygotowaliśmy Volvo V60 będące nowoczesnym i zwracającym w nienachalny sposób uwagę. Sylwetka pomimo rodzinnego charakteru auta jest usportowiona. Wnętrze auta posiada dużą przestrzeń, która gwarantuje podróż w komfortowych warunkach. W lepszych odczuciach z jazdy pomagają doskonale wyprofilowane przednie fotele oraz tylna kanapa. Volvo V60 zostało wyposażone w klimatyzację 2-strefową, regulację trybów jazdy, podgrzewaną przednią szybę, tempomat oraz wiele innych udogodnień, o których można poczytać na stronie Volvo V60.

Omawiane modele dostępne są w różnych konfiguracjach i modelach silnikowych. W naszej ofercie znajdują się również samochody używane w doskonałym stanie technicznym.

Serwis Volvo niedaleko Gliwic – ASO

Autoryzowane Salony Samochodowe dysponują serwisami, w których dokonują podstawowych i zaawansowanych napraw, usług serwisowych czy diagnostycznych. Serwis Volvo w pobliżu Gliwic korzysta z zaawansowanego technologicznie sprzętu diagnostycznego i naprawczego, realizując usługi w terminie i możliwie najkrótszym czasie. Istotą naszej pracy w ASO Volvo jest dbałość o szczegóły i zatrudnianie wykwalifikowanych mechaników, monterów czy wulkanizatorów, którzy pracują z ustalonymi wewnętrznie standardami firmy. Poprzez podnoszenie umiejętności na licznych kursach nasi mechanicy są gotowi na naprawę, nawet najbardziej niecodziennych usterek.

Poza usługami naprawczymi oferujemy naszym klientom możliwość skorzystania z przechowalni opon, sprzedaż oryginalnych części do Volvo czy przygotowanie samochodów zastępczych na czas naprawy. Wszystko w trosce o Państwa komfort i zadowolenie.

Salon Volvo niedaleko Gliwic to gwarancja najwyższej jakości i kompleksowej obsługi klienta. Proponujemy najlepsze warunki finansowania – w tym leasing i opcję kredytowania. Działamy na terenie całego Śląska obsługując klientów z wielu miast w tym: KatowicCzęstochowyZabrzaŚwiętochłowicDąbrowy Górniczej, Radzionkowa, Rybnika czy Tarnowskich Gór.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (32) 349 49 00
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

pozostało znaków

Więcej › w tym danych kontaktowych, danych historii zakupów produktów i usług Volvo oraz danych dotyczących korzystania z serwisów volvocars.com przez Volvo Car Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo. Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

Te pliki cookie są niezbędne do działania naszej witryny internetowej i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Zazwyczaj są one ustawiane tylko w odpowiedzi na działania podejmowane przez użytkownika w celu zgłoszenia żądania wykonania określonej usługi, takie jak ustawienie preferencji w zakresie prywatności, zalogowanie się lub wypełnienie formularza. Użytkownik może określić w ustawieniach swojej przeglądarki, czy chce blokować tego typu pliki cookie lub być o nich ostrzegany, ale niektóre części witryny nie będą wówczas działać.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Te pliki cookie pozwalają nam na zliczanie wizyt i źródeł ruchu w naszej witrynie, dzięki czemu możemy mierzyć i usprawniać jej działanie. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, które strony są najbardziej, a które najmniej popularne, a także zrozumieć, jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Wszystkie dane gromadzone przez te pliki cookie są agregowane, w związku z czym pozostają anonimowe. Jeśli użytkownik nie wyrazi zgody na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedził naszą witrynę ani nie będziemy w stanie monitorować jej działania.

PERSONALIZACJA REKLAM

Pliki ‘cookies’ (tzw. ciasteczka) są wykorzystywane w reklamach Volvo na stronach internetowych stron trzecich, w tym w mediach społecznościowych, i służą nam do mierzenia efektywności kampanii reklamowych. Pozwalają nam dopasowywać treści reklamowe do indywidualnego odbiorcy i ułatwiają kontakt z nami, także poprzez inne kanały komunikacji (e-mail, aplikacja Volvo Cars, media społecznościowe itd.). W przypadku odrzucenia zgody na ich działanie, reklamy (także nasze) będą wciąż pojawiały się podczas przeglądania stron internetowych, a informacje marketingowe będą nadal przesyłane zgodnie z wyrażoną zgodą, jednak treści reklamowe nie będą dobrane indywidualnie i przez to mniej dopasowane do odbiorcy.