Salon i Serwis Volvo blisko Tychów

volvo tychy

Ukierunkuj swoją przyszłość i zainwestuj w pojazd marzeń razem z Salonem Volvo w pobliżu Tychów. Naszym celem jest zagwarantowanie Państwu komfortowej i bezpiecznej jazdy. Poznaj ofertę samochodów nowych i używanych Volvo w atrakcyjnych cenach oraz skorzystaj z profesjonalnej opieki Autoryzowanego Serwisu.

Salon Volvo niedaleko Tychów

Oferujemy kierowcom najnowsze i najlepsze modele samochodów marki Volvo – zarówno tych używanych, jak i nowych. Każdy z nich spełnia standardy bezpieczeństwa i wygody, przez które cenią nas klienci na całym świecie. ASO Volvo od lat dba o swój wizerunek na rynku motoryzacyjnym, zaopatrując kierowców w pojazdy wyposażone w zaawansowane technologicznie i funkcjonalne systemy. Skandynawska precyzja znalazła również ujście w motoryzacji i tworzeniu aut bezpiecznych oraz komfortowych. Marka Volvo przez lata zdołała zbudować wizerunek producenta aut trwałych i niezawodnych. Cieszymy się, że możemy docierać do klientów z tak dużego i ważnego miasta aglomeracji śląskiej jakimi są Tychy.

W naszym Salonie Samochodowym czekają na Państwa wnętrza zaprojektowane w zgodzie ze szwedzkimi standardami Volvo, pozwalające odprężyć się oraz dokładnie zapoznać, ze wszystkimi dostępnymi modelami aut.

Salon Samochodowy Auto-Boss dla swoich klientów przygotował szeroką ofertę w skład, której wchodzą:

  • Volvo XC60 – SUV doskonale nadający się na długie trasy po równym asfalcie oraz mniej komfortowe nieutwardzone drogi. Wygląd tego auta został doceniony przez kierowców, podobnie jak wnętrze. Konstrukcja karoserii oraz zastosowane technologie gwarantują doskonałe bezpieczeństwo. Równocześnie zadbaliśmy o to, aby Volvo XC60 było autem komfortowym doskonale trzymającym się drogi i szybko reagującym na poczynania kierowcy.
  • Volvo V60CC – Doskonale znamy osoby wybierające markę Volvo i wiemy, że wśród kierowców jest spore grono fanów podwyższonych aut kombi. Volvo V60 Cross Country to auto dające osobą znajdującym się wewnątrz poczucie luksusu. To, że ma się do czynienia z marką premium widać również z zewnątrz. Projektując nasze auta staramy się tworzyć samochody wyglądające elegancko, ale dynamicznie. Volvo cenione za bezpieczeństwo jest również autem doskonale ocenianym przez osoby ceniące dobrze zaprojektowane kabiny. Subtelne połączenie kolorów, doskonałe materiały oraz przemyślane rozmieszczenie elementów wspomagających kierowcę, daje najwyższy komfort przebywania w aucie.
  • Volvo XC40 – Rosnąca popularność SUV’ów, skłania nas do ciągłego poszerzania oferty w tej kategorii aut. Volvo XC40 jest najmniejszym z naszych SUV’ów. Ten niewielki samochód został nagrodzony w roku 2018 tytułem Car Of The Year. Auto dostępne jest w 3 wersjach: Momentum, R-Design, Inscription. Wnętrze zostało wykonane z należytą starannością przy wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości. O odpowiedni komfort dbają doskonale wyprofilowane fotele, które sprawiają, że nawet najdłuższe trasy są komfortowe.
  • Volvo S90 – Zatrudnienie Thomasa Ingenlath’a było jedną z najlepszych decyzji ostatnich lat. Odpowiada on za piękno modeli S90 oraz V90.  Wnętrze auta, jak przystało na limuzynę Volvo, jest bardzo eleganckie i wykonane z doskonałych materiałów jak drewno orzechowe. Spędzanie czasu w tym sedanie to czysta przyjemność, a delikatne kolory, precyzja wykonania i delikatne linie potrafią uspokoić skołatane nerwy.
  • Volvo V90 – Uchodzące za najpiękniejsze kombi wśród swojej kategorii. Samochód został wyposażony w wiele nowoczesnych technologii mających wpływać na zwiększone bezpieczeństwo oraz poprawę komfortu jazdy. Przykładem takiego systemu jest Run-off Road Mitigation sprawiający, że kierowca, który zaśnie za kierownicą, nie zjedzie z jezdni, o ile będą na niej pasy. Auto pomimo sporych rozmiarów, jest bardzo żwawe i płynie po drodze.
  • wiele więcej

Więcej szczegółów, można dowiedzieć się odwiedzając nasz Salon samochodowy Volvo w Chorzowie i prosząc o pomoc specjalistów.

Serwis Volvo dla mieszkańców Tychów

Serwis Volvo Auto-Boss zbudował swoją pozycję dzięki dysponowaniu doskonałej jakości sprzętem diagnostycznym i naprawczym. Nasi mechanicy, wulkanizatorzy i monterzy Autoryzowanego Serwisu Volvo wykonują szereg usług: podstawowe i zaawansowane naprawy, serwisowanie, cykliczne przeglądy, usługi wulkanizacyjne i wiele innych. Dzięki licznym szkoleniom ciągle poszerzają swoją wiedzę, dzięki czemu nie tylko nie zapominają, jak naprawiać stare modele, ale również od razu są gotowi do naprawy aut, które miały premierę nie dawno, a z pewnych powodów wymagają naprawy.

Dodatkowo oferujemy właścicielom samochodów przechowalnię opon w ASO Volvo Auto-Boss, indywidualnie dobrany plan serwisowy oraz sprzedaż oryginalnych części zamiennych. Samochody z oryginalnymi częściami są bezpieczniejsze i gwarantują więcej przejechanych kilometrów.

Na mapie Śląska i Dealerów Samochodowych wyróżniamy się wieloletnim doświadczeniem i fachową wiedzą w zakresie sprzedaży i opieki nad samochodami. Dla nas Serwis Volvo to miejsce, w którym najbardziej liczy się historia Twojego pojazdu i końcowe zadowolenie płynące z dobrze wykonanej naprawy.

Finansowanie w Salonie Volvo

Dysponujemy zespołem handlowców, którzy proponują kierowcom najbardziej optymalne warunki finansowania. W skład naszej oferty wchodzi wyjątkowo korzystny Leasing Volvo. Każdego dnia przygotowujemy spersonalizowane oferty dla klientów indywidualnych i przedsiębiorców, proponując im atrakcyjne warunki. Przyjdź do Salonu Volvo i wybierz dla siebie idealne rozwiązanie. Zapraszamy również osoby z miast ościennych jak Oświęcim, Chrzanów, Katowice, Dąbrowa GórniczaBytom, Jaworzno, Rybnik, Mysłowice, Świętochłowice, Radzionków czy Ruda Śląska.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (32) 349 49 00
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

pozostało znaków

Więcej › w tym danych kontaktowych, danych historii zakupów produktów i usług Volvo oraz danych dotyczących korzystania z serwisów volvocars.com przez Volvo Car Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo. Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

Te pliki cookie są niezbędne do działania naszej witryny internetowej i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Zazwyczaj są one ustawiane tylko w odpowiedzi na działania podejmowane przez użytkownika w celu zgłoszenia żądania wykonania określonej usługi, takie jak ustawienie preferencji w zakresie prywatności, zalogowanie się lub wypełnienie formularza. Użytkownik może określić w ustawieniach swojej przeglądarki, czy chce blokować tego typu pliki cookie lub być o nich ostrzegany, ale niektóre części witryny nie będą wówczas działać.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Te pliki cookie pozwalają nam na zliczanie wizyt i źródeł ruchu w naszej witrynie, dzięki czemu możemy mierzyć i usprawniać jej działanie. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, które strony są najbardziej, a które najmniej popularne, a także zrozumieć, jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Wszystkie dane gromadzone przez te pliki cookie są agregowane, w związku z czym pozostają anonimowe. Jeśli użytkownik nie wyrazi zgody na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedził naszą witrynę ani nie będziemy w stanie monitorować jej działania.

PERSONALIZACJA REKLAM

Pliki ‘cookies’ (tzw. ciasteczka) są wykorzystywane w reklamach Volvo na stronach internetowych stron trzecich, w tym w mediach społecznościowych, i służą nam do mierzenia efektywności kampanii reklamowych. Pozwalają nam dopasowywać treści reklamowe do indywidualnego odbiorcy i ułatwiają kontakt z nami, także poprzez inne kanały komunikacji (e-mail, aplikacja Volvo Cars, media społecznościowe itd.). W przypadku odrzucenia zgody na ich działanie, reklamy (także nasze) będą wciąż pojawiały się podczas przeglądania stron internetowych, a informacje marketingowe będą nadal przesyłane zgodnie z wyrażoną zgodą, jednak treści reklamowe nie będą dobrane indywidualnie i przez to mniej dopasowane do odbiorcy.