Salon i Serwis Volvo blisko Bytomia

 

Witamy w nowoczesnym Autoryzowanym Salonie Volvo niedaleko Bytomia oferującym nowe i używane samochody marki premium. W branży motoryzacyjnej jesteśmy znani z profesjonalnej obsługi klienta i dostarczania najwyższej jakości pojazdów. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

 

Nasi pracownicy specjalizują się w sprzedaży samochodów marki Volvo. Wsłuchujemy się w potrzeby motoryzacyjne kierowców, dostarczając im produkty i pojazdy spełniające najwyższe standardy. Volvo to marka, która zasłużyła się na rynku motoryzacyjnym, ale nie zamierza spocząć na laurach. Każdego dnia nasi inżynierowie i projektanci dążą do stworzenia aut przyjaznych, nowoczesnych i bezpiecznych. Staramy się mieć w ofercie auta z różnego segmentu trafiające w gusta osób ceniących sobie auta typu Suv, Sedan czy Kombi.

 

Salon Samochodowy Volvo w pobliżu Bytomia

Bytom to bardzo malownicze i nieodkryte do końca przez Polaków miasto na Górnym Śląsku. Nieco schowane w cieniu Katowic czy Chorzowa stanowi bardzo ciekawe miejsce na weekendowy wypad. Cieszymy się, że możemy trafiać do kierowców z tego miasta, a dzięki dobrej komunikacji nie ma najmniejszych problemów z dojazdem do naszego Salonu Samochodowego bądź Serwisu będącego jednocześnie ASO VOLVO.

 

Volvo Bytom

 

Warto nas odwiedzić również dlatego, że jesteśmy największym Salonem Samochodowym na Śląsku. Każdego dnia przyciągamy do siebie pasjonatów motoryzacji z Bytomia i innych śląskich miast. Poza ofertą samochodów i specjalnie przygotowanym salonem w standardach szwedzkiego Volvo, mamy dla Państwa również bogatą ofertę finansowania aut. Możemy Państwu zaoferować leasing na auta nowe i używane w ratach do spłaty od 6 do 72 miesięcy. Do wyboru jest leasing operacyjny oraz finansowy na wszystkie modele dostępne w sprzedaży: S90, S60, XC40, XC60, XC90, V60, V90.

 

W tym miejscu również warto wspomnieć o programie Care by Volvo, który bez kosztów wstępnych i ukrytych opłat, a jedynie za comiesięczny abonament udostępnia nowy samochód Volvo. Niniejszy abonament w cenie zawiera również, możliwość odbycia darmowych przeglądów okresowych oraz pokrywa koszt serwisowania i pomoc w razie awarii. Care by Volvo kierujemy zarówno do osób prywatnych jak i firm.

 

Jaki model Volvo wybrać?

Dla inżynierów Volvo oraz wszystkich osób tworzących markę, zawsze najważniejsze było bezpieczeństwo. Niezależnie jaki model jest w kręgu Państwa zainteresowań można mieć pewność, że spełnia on nie tylko zewnętrzne wymagania, ale również nasze wewnętrzne, które są dużo bardziej rygorystyczne. Nad bezpieczeństwem w naszych autach czuwa również nowoczesna technologia, która pomaga kierowcy podczas jazdy, sygnalizuje ewentualne problemy oraz reaguje odpowiednio w razie niespodziewanych zdarzeń drogowych.

 

O bezpieczeństwie aut moglibyśmy stworzyć artykuł na wiele stron, ale w tym miejscu chcemy przedstawić najciekawsze propozycje samochodów Volvo.

 

Sedan to zdecydowanie jeden z liderów wśród typów nadwozia wybieranych przez kierowców w Polsce. Wśród obecnie sprzedawanych aut z nadwoziem sedan znajdują się Volvo S60 oraz S90. Zacznijmy od nieco tańszego modelu, czyli S60. Model oferowany jest w dwóch opcja R-Design oraz Inscription. Ten pierwszy nadaje autu bardziej sportowego charakteru.

 

volvo jakie wybrać

 

Volvo V60 jest samochodem eleganckim z wyposażeniem spełniającym współczesne wymagania. Auto doskonale trzyma się drogi nawet w ciężkich warunkach pogodowych. Komfort jazdy umilają doskonale spasowane fotele.

 

Volvo S90 to limuzyna zaprezentowana w 2016 roku. Wnętrze samochodu wykonane jest z niezwykłą precyzją przy wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości. Jako że mamy do czynienia z limuzyną, auto jest bardzo przestronne i zapewnia doskonały komfort podróży nawet 5 osobom jednocześnie. Punktem centralnym na desce rozdzielczej jest duży wyświetlacz będący centrum dowodzenia autem.

 

Kombi Volvo V90 to samochód przykuwający wzrok zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Bogate wnętrze, do którego stworzenia wykorzystano drewno, aluminium i skóry nadaje przestrzeni wewnątrz luksusowego charakteru przy równoczesnym zachowaniu poczucia komfortu. W aucie zastosowaliśmy technologię City Safety pozwalającą wykrywać duże zwierzęta, dzięki temu rozwiązaniu będziesz w stanie uniknąć wielu kolizji.

 

Gdy mówimy o autach typu SUV proponujemy Volvo XC40, XC60 i XC90. Są to bardzo przestronne auta, z charakterystycznymi liniami nadwozia.

 

Serwis Volvo dla mieszkańców Bytomia

Marka Volvo na przestrzeni lat zbudowała swoją markę w dużej mierze na długowieczności i bezawaryjności swoich aut. Pomimo zmieniających się trendów i technologii, nadal dążymy do zapewnienia pełnego komfortu jazdy i bezpieczeństwa na lata. Jednak nawet tak wytrzymałe samochody posiadają elementy eksploatacyjne, gdzie wymagana jest ich wymiana po określonym czasie. Warto wtedy zdecydować się na zakup oryginalnych części, które będą idealnie dopasowane i zagwarantują taki sam poziom bezpieczeństwa jak wcześniej.

 

Chcemy, by nasza obsługa była kompleksowa, dlatego dysponujemy Serwisem Volvo w pobliżu Bytomia, w którym świadczymy usługi serwisowe, naprawcze, diagnostyczne i cykliczne przeglądy. W Autoryzowanym Serwisie Samochodowym Volvo masz gwarancję ceny, oryginalności poszczególnych części zamiennych i pracy zgodnie z wymogami bezpieczeństwa.

 

Jako ASO Volvo jesteśmy w stanie gwarantować naszym klientom oryginalne części do ich aut w atrakcyjnych cenach. Nasi mechanicy mogą wymienić starą część i zastąpić ją na nową na miejscu. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy wszystkich kierowców z Bytomia, Mikołowa, Gliwic, Częstochowy, Dąbrowy Górniczej, Rybnika, Siemianowic Śląskich, Katowic oraz innych miast Śląska.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również