Salon i Serwis Volvo blisko Bytomia

volvo bytom

Witamy w nowoczesnym Autoryzowanym Salonie Volvo niedaleko Bytomia oferującym nowe i używane samochody marki premium. W branży motoryzacyjnej jesteśmy znani z profesjonalnej obsługi klienta i dostarczania najwyższej jakości pojazdów. Powiedz nam, czego potrzebujesz, a przygotujemy dla Ciebie spersonalizowaną ofertę.

Nasi pracownicy specjalizują się w sprzedaży samochodów marki Volvo. Wsłuchujemy się w potrzeby motoryzacyjne kierowców, dostarczając im produkty i pojazdy spełniające najwyższe standardy. Volvo to marka, która zasłużyła się na rynku motoryzacyjnym, ale nie zamierza spocząć na laurach. Każdego dnia nasi inżynierowie i projektanci dążą do stworzenia aut przyjaznych, nowoczesnych i bezpiecznych. Staramy się mieć w ofercie auta z różnego segmentu trafiające w gusta osób ceniących sobie auta typu Suv, Sedan czy Kombi.

Salon Samochodowy Volvo w pobliżu Bytomia

Bytom to bardzo malownicze i nieodkryte do końca przez Polaków miasto na Górnym Śląsku. Nieco schowane w cieniu Katowic czy Chorzowa stanowi bardzo ciekawe miejsce na weekendowy wypad. Cieszymy się, że możemy trafiać do kierowców z tego miasta, a dzięki dobrej komunikacji nie ma najmniejszych problemów z dojazdem do naszego Salonu Samochodowego bądź Serwisu będącego jednocześnie ASO VOLVO.

volvo bytom

Warto nas odwiedzić również dlatego, że jesteśmy największym Salonem Samochodowym na Śląsku. Każdego dnia przyciągamy do siebie pasjonatów motoryzacji z Bytomia i innych śląskich miast. Poza ofertą samochodów i specjalnie przygotowanym salonem w standardach szwedzkiego Volvo, mamy dla Państwa również bogatą ofertę finansowania aut. Możemy Państwu zaoferować leasing na auta nowe i używane w ratach do spłaty od 6 do 72 miesięcy. Do wyboru jest leasing operacyjny oraz finansowy na wszystkie modele dostępne w sprzedaży: S90S60, XC40, XC60XC90, V60, V90.

Jaki model Volvo wybrać?

Dla inżynierów Volvo oraz wszystkich osób tworzących markę, zawsze najważniejsze było bezpieczeństwo. Niezależnie jaki model jest w kręgu Państwa zainteresowań można mieć pewność, że spełnia on nie tylko zewnętrzne wymagania, ale również nasze wewnętrzne, które są dużo bardziej rygorystyczne. Nad bezpieczeństwem w naszych autach czuwa również nowoczesna technologia, która pomaga kierowcy podczas jazdy, sygnalizuje ewentualne problemy oraz reaguje odpowiednio w razie niespodziewanych zdarzeń drogowych.

O bezpieczeństwie aut moglibyśmy stworzyć artykuł na wiele stron, ale w tym miejscu chcemy przedstawić najciekawsze propozycje samochodów Volvo.

Sedan to zdecydowanie jeden z liderów wśród typów nadwozia wybieranych przez kierowców w Polsce. Wśród obecnie sprzedawanych aut z nadwoziem sedan znajdują się Volvo S60 oraz S90. Zacznijmy od nieco tańszego modelu, czyli S60. Model oferowany jest w dwóch opcja R-Design oraz Inscription. Ten pierwszy nadaje autu bardziej sportowego charakteru.

volvo bytom

Volvo V60 jest samochodem eleganckim z wyposażeniem spełniającym współczesne wymagania. Auto doskonale trzyma się drogi nawet w ciężkich warunkach pogodowych. Komfort jazdy umilają doskonale spasowane fotele.

Volvo S90 to limuzyna zaprezentowana w 2016 roku. Wnętrze samochodu wykonane jest z niezwykłą precyzją przy wykorzystaniu materiałów wysokiej jakości. Jako że mamy do czynienia z limuzyną, auto jest bardzo przestronne i zapewnia doskonały komfort podróży nawet 5 osobom jednocześnie. Punktem centralnym na desce rozdzielczej jest duży wyświetlacz będący centrum dowodzenia autem.

Kombi Volvo V90 to samochód przykuwający wzrok zarówno z zewnątrz jak i wewnątrz. Bogate wnętrze, do którego stworzenia wykorzystano drewno, aluminium i skóry nadaje przestrzeni wewnątrz luksusowego charakteru przy równoczesnym zachowaniu poczucia komfortu. W aucie zastosowaliśmy technologię City Safety pozwalającą wykrywać duże zwierzęta, dzięki temu rozwiązaniu będziesz w stanie uniknąć wielu kolizji.

Gdy mówimy o autach typu SUV proponujemy Volvo XC40, XC60 i XC90. Są to bardzo przestronne auta, z charakterystycznymi liniami nadwozia.

Serwis Volvo dla mieszkańców Bytomia

Marka Volvo na przestrzeni lat zbudowała swoją markę w dużej mierze na długowieczności i bezawaryjności swoich aut. Pomimo zmieniających się trendów i technologii, nadal dążymy do zapewnienia pełnego komfortu jazdy i bezpieczeństwa na lata. Jednak nawet tak wytrzymałe samochody posiadają elementy eksploatacyjne, gdzie wymagana jest ich wymiana po określonym czasie. Warto wtedy zdecydować się na zakup oryginalnych części, które będą idealnie dopasowane i zagwarantują taki sam poziom bezpieczeństwa jak wcześniej.

Chcemy, by nasza obsługa była kompleksowa, dlatego dysponujemy Serwisem Volvo w pobliżu Bytomia, w którym świadczymy usługi serwisowe, naprawcze, diagnostyczne i cykliczne przeglądy. W Autoryzowanym Serwisie Samochodowym Volvo masz gwarancję ceny, oryginalności poszczególnych części zamiennych i pracy zgodnie z wymogami bezpieczeństwa.

Salon Samochodowy Volvo – ASO zaprasza kierowców z Bytomia

Jako ASO Volvo jesteśmy w stanie gwarantować naszym klientom oryginalne części do ich aut w atrakcyjnych cenach. Nasi mechanicy mogą wymienić starą część i zastąpić ją na nową na miejscu. Do skorzystania z naszej oferty zapraszamy wszystkich kierowców z Bytomia, Mikołowa, Gliwic, Dąbrowy GórniczejRybnikaSiemianowic Śląskich, Katowic, Radzionkowa, Zabrza oraz innych miast Śląska.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (32) 349 49 00
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

pozostało znaków

Więcej › w tym danych kontaktowych, danych historii zakupów produktów i usług Volvo oraz danych dotyczących korzystania z serwisów volvocars.com przez Volvo Car Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo. Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

Te pliki cookie są niezbędne do działania naszej witryny internetowej i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Zazwyczaj są one ustawiane tylko w odpowiedzi na działania podejmowane przez użytkownika w celu zgłoszenia żądania wykonania określonej usługi, takie jak ustawienie preferencji w zakresie prywatności, zalogowanie się lub wypełnienie formularza. Użytkownik może określić w ustawieniach swojej przeglądarki, czy chce blokować tego typu pliki cookie lub być o nich ostrzegany, ale niektóre części witryny nie będą wówczas działać.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Te pliki cookie pozwalają nam na zliczanie wizyt i źródeł ruchu w naszej witrynie, dzięki czemu możemy mierzyć i usprawniać jej działanie. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, które strony są najbardziej, a które najmniej popularne, a także zrozumieć, jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Wszystkie dane gromadzone przez te pliki cookie są agregowane, w związku z czym pozostają anonimowe. Jeśli użytkownik nie wyrazi zgody na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedził naszą witrynę ani nie będziemy w stanie monitorować jej działania.

PERSONALIZACJA REKLAM

Pliki ‘cookies’ (tzw. ciasteczka) są wykorzystywane w reklamach Volvo na stronach internetowych stron trzecich, w tym w mediach społecznościowych, i służą nam do mierzenia efektywności kampanii reklamowych. Pozwalają nam dopasowywać treści reklamowe do indywidualnego odbiorcy i ułatwiają kontakt z nami, także poprzez inne kanały komunikacji (e-mail, aplikacja Volvo Cars, media społecznościowe itd.). W przypadku odrzucenia zgody na ich działanie, reklamy (także nasze) będą wciąż pojawiały się podczas przeglądania stron internetowych, a informacje marketingowe będą nadal przesyłane zgodnie z wyrażoną zgodą, jednak treści reklamowe nie będą dobrane indywidualnie i przez to mniej dopasowane do odbiorcy.