Salon Volvo blisko Siemianowic

 

Samochody Volvo niedaleko Siemianowic oferowane przez Salon Samochodowy Volvo Auto-Boss wyróżniają się na rynku motoryzacyjnym precyzją wykonania, niezawodną funkcjonalnością i siłą. Naszą ofertę kierujemy zarówno do indywidualnych klientów, jak i przedsiębiorców, którym zależy na profesjonalnej obsłudze i bogatej ofercie pojazdów. Volvo łączy w sobie to co dla kierowców jest najważniejsze, czyli radość z jazdy oraz bezpieczeństwo. Stale rozwijające się technologie ułatwiają poruszanie się po ulicach miast, na parkingach i długich trasach, zwiększając jednocześnie bezpieczeństwo.

Volvo Siemianowice

Volvo dla mieszkańców Siemianowic

Siemianowice leżą w bezpośrednim sąsiedztwie Chorzowa, w którym to znajduje się nasz Salon Volvo oraz ASO. Dla mieszkańców Siemianowic przygotowaliśmy bogatą ofertę aut, a wśród nich:

  • Volvo XC60 – Ten SUV to doskonały przykład na to w jakim kierunku zmierza nasza marka. Volvo XC60 jest gwarancją bezpieczeństwa oraz pokonywania kolejnych kilometrów w komfortowych warunkach. Samochód został wyposażony w szereg nowoczesnych technologii, które ułatwiają prowadzenie oraz dbają o bezpieczeństwo. Polecamy     promocje na Volvo XC60.
  • Volvo V60 – Jest to samochód, który wpisuje się w gusta motoryzacyjne wielu fanów motoryzacji. Jest to auto rodzinne, które wykorzystuje nowe technologie dla zwiększenia bezpieczeństwa osób podróżujących autem, ale również innych uczestników ruchu drogowego. Sylwetka auta jest ponadczasowa i często wymieniana jest jako najlepsze nadwozie w swojej kategorii. Polecamy promocje na     Volvo V60.
  • Volvo XC40 –     XC40 to najmniejszy z naszych SUV’ów, ale i tak jest bardzo przestronny. Skandynawski design auta przypadnie do gustu, każdej osobie ceniącej skandynawski styl. Tutaj również na pokładzie znajduje się wiele nowinek ułatwiających kierowcy życie. Czujnik parkowania pozwala zaparkować tyłem bez wgnieceń i zarysować, duży cyfrowy wyświetlacz pozwala zarządzać samochodem a reflektory przednie w technologii LED zadbają o prawidłową widoczność na drodze nawet w najcięższych warunkach pogodowych.
  • Volvo S90 – W pewnym stopniu można nazwać to auto bliźniakiem Volvo V60, gdyż wnętrze zostało wykonane w podobny sposób z podobnych materiałów. Volvo S90 jest jednak limuzyną w sedanie i ma jeszcze bardziej sportowe rysy. Jest to auto, które idealnie nada się dla rodziny oraz jako auto biznesowe.
  • Wiele więcej.

 

Liczba dostępnych nowych samochodów od ręki robi wrażenie i sprawia, że każdy miłośnik motoryzacji znajdzie coś dla siebie. Posiadamy również samochody używane, a w śród nich wiele starszych egzemplarzy w bardzo dobrym stanie technicznym.

 

Autoryzowany Salon i Serwis Volvo

Poza doskonałym wyborem modeli samochodów Volvo oferujemy naszym klientom wsparcie przy naprawach, przeglądach, diagnostyce i serwisowaniu pojazdów. Dysponujemy najlepszym zespołem mechaników, dla których Państwa bezpieczeństwo i zadowolenie są najważniejsze. Mechanicy Volvo każdego roku biorą udział w szkoleniach mających na celu podtrzymanie ich wiedzy oraz dalszemu pogłębianiu tajników mechanicznych naszych aut.

 

Obsługa pojazdów Volvo oferowanych przez Auto-Boss wymaga szczególnej, specjalistycznej opieki i pasji do motoryzacji, dlatego zachęcamy do skorzystania z usług Autoryzowanego Salonu Samochodowego Volvo w pobliżu Siemianowic.

serwis volvo Siemianowice

Oddając samochód w nasze ręce zyskują Państwo gwarancję na montowane części oraz jasno nakreślone koszty. Często wybierana opcja zaoszczędzenia niewielkiej ilości pieniędzy poprzez wybranie tańszych nieoryginalnych zamienników skutkuje ciągłymi problemami albo zdecydowanie szybszą koniecznością wymiany danego elementu. Oryginalne części zamienne Volvo pozwalają zachować bezpieczeństwo na niezmienionym poziomie oraz gwarantują długi okres eksploatacji.

 

ASO Volvo Auto-Boss jest najlepszym rozwiązaniem, dla osób chcących zadbać o swoje auto w 100%.

 

Zarówno Serwis jak i Salon Samochodowy przyjmuje klientów z całej Polski, głównie ze Śląska a w tym takich miast jak Chorzów, Częstochowa, Świętochłowice, Czeladź, Rybnik, Sosnowiec, Katowice, Mikołów, Będzin, Tychy, Piekary Śląskie czy Dąbrowa Górnicza.

 

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy pomogą w doborze najlepszej, skonfigurowanej pod Twoje potrzeby oferty.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również