Salon Volvo blisko Siemianowic

volvo Siemianowice śląskie

Samochody Volvo niedaleko Siemianowic oferowane przez Salon Samochodowy Volvo Auto-Boss wyróżniają się na rynku motoryzacyjnym precyzją wykonania, niezawodną funkcjonalnością i siłą. Naszą ofertę kierujemy zarówno do indywidualnych klientów, jak i przedsiębiorców, którym zależy na profesjonalnej obsłudze i bogatej ofercie pojazdów. Volvo łączy w sobie to co dla kierowców jest najważniejsze, czyli radość z jazdy oraz bezpieczeństwo. Stale rozwijające się technologie ułatwiają poruszanie się po ulicach miast, na parkingach i długich trasach, zwiększając jednocześnie bezpieczeństwo. Nasze samochody dostępne są w atrakcyjnych opcjach finansowania jak wynajem długoterminowy czy leasing.

volvo siemianowice

Volvo dla mieszkańców Siemianowic

Siemianowice leżą w bezpośrednim sąsiedztwie Chorzowa, w którym to znajduje się nasz Salon Volvo oraz ASO. Dla mieszkańców Siemianowic przygotowaliśmy bogatą ofertę aut, a wśród nich:

  • Volvo XC60 – Ten SUV to doskonały przykład na to w jakim kierunku zmierza nasza marka. Volvo XC60 jest gwarancją bezpieczeństwa oraz pokonywania kolejnych kilometrów w komfortowych warunkach. Samochód został wyposażony w szereg nowoczesnych technologii, które ułatwiają prowadzenie oraz dbają o bezpieczeństwo. Polecamy promocje na Volvo XC60.
  • Volvo V60 – Jest to samochód, który wpisuje się w gusta motoryzacyjne wielu fanów motoryzacji. Jest to auto rodzinne, które wykorzystuje nowe technologie dla zwiększenia bezpieczeństwa osób podróżujących autem, ale również innych uczestników ruchu drogowego. Sylwetka auta jest ponadczasowa i często wymieniana jest jako najlepsze nadwozie w swojej kategorii. Polecamy promocje na Volvo V60.
  • Volvo XC40XC40 to najmniejszy z naszych SUV’ów, ale i tak jest bardzo przestronny. Skandynawski design auta przypadnie do gustu, każdej osobie ceniącej skandynawski styl. Tutaj również na pokładzie znajduje się wiele nowinek ułatwiających kierowcy życie. Czujnik parkowania pozwala zaparkować tyłem bez wgnieceń i zarysować, duży cyfrowy wyświetlacz pozwala zarządzać samochodem a reflektory przednie w technologii LED zadbają o prawidłową widoczność na drodze nawet w najcięższych warunkach pogodowych.
  • Volvo S90 – W pewnym stopniu można nazwać to auto bliźniakiem Volvo S60, gdyż wnętrze zostało wykonane w podobny sposób z podobnych materiałów. Volvo S90 jest jednak limuzyną w sedanie i ma jeszcze bardziej sportowe rysy. Jest to auto, które idealnie nada się dla rodziny oraz jako auto biznesowe.
  • Volvo XC90 – to największy SUV w naszej ofercie. Jeżeli potrzebujesz samochodu, który zapewnia ogromną przestrzeń, w której bez problemu może podróżować 7 osób to Volvo XC90 jest dla Ciebie. Samochód był wielokrotnie nagradzany, a wpływ na jego popularność ma wiele czynników od jakości wykończenia przez zastosowane systemy po wygląd.
  • Volvo S60 – mniejsza wersja S90, która również zapewnia doskonałe odczucia podczas jazdy. W tym sedanie poczujesz się doskonale zarówno jako pasażer jak i kierowca. Volvo S60 oferuje doskonałą zwrotność i bardzo dobre osiągi, które pozwalają na bezproblemową jazdę w każdych warunkach.
  • Volvo V90kombi o wyraźnie zarysowanych liniach i przemyślanych wytłoczeniach, zachwyca nie tylko z zewnątrz, ale również w środku. Wnętrze jest bardzo ergonomiczne, a jego punktem centralnym jest duży ekran dotykowy w centralnej części deski rozdzielczej. Wszystkie elementy w kabinie zostały wykonane z najlepszych materiałów dających odczuć, że podróżuje się w aucie marki premium.
  • Volvo V90 CC – jeżeli poszukujesz czegoś więcej możesz zdecydować się na wersję Cross Country z duszą odkrywcy. Wysoki prześwit w połączeniu z napędem na cztery koła i solidnymi osłonami nadwozia sprawiają, że możesz zjechać tym autem z gładkich asfaltowych dróg. Liczne tryby jazdy, które pozwalają dostosować pracę auta do różnych nawierzchni.
  • Volvo V60 CC – model Volvo V60 CC również pozwala bez obaw wyruszyć w trasę. Wersja V60 CC została podwyższona o 75 mm względem wersji klasycznej. Auto jest doskonale wyciszone i zapewnia przyjemne a zarazem dynamiczne prowadzenie przy zachowaniu możliwie niskiego spalania.

Liczba dostępnych nowych samochodów od ręki robi wrażenie i sprawia, że każdy miłośnik motoryzacji znajdzie coś dla siebie. Posiadamy również samochody używane, a w śród nich wiele starszych egzemplarzy w bardzo dobrym stanie technicznym.

Autoryzowany Serwis Volvo blisko Siemianowic Śląskich

Poza doskonałym wyborem modeli samochodów Volvo oferujemy naszym klientom wsparcie przy naprawach, przeglądach, diagnostyce i serwisowaniu pojazdów. Dysponujemy najlepszym zespołem mechaników, dla których Państwa bezpieczeństwo i zadowolenie są najważniejsze. Mechanicy Volvo każdego roku biorą udział w szkoleniach mających na celu podtrzymanie ich wiedzy oraz dalszemu pogłębianiu tajników mechanicznych naszych aut.

Obsługa pojazdów Volvo oferowanych przez Auto-Boss wymaga szczególnej, specjalistycznej opieki i pasji do motoryzacji, dlatego zachęcamy do skorzystania z usług Autoryzowanego Salonu Samochodowego Volvo w pobliżu Siemianowic.

serwis volvo siemianowice

Oddając samochód w nasze ręce zyskują Państwo gwarancję na montowane części oraz jasno nakreślone koszty. Często wybierana opcja zaoszczędzenia niewielkiej ilości pieniędzy poprzez wybranie tańszych nieoryginalnych zamienników skutkuje ciągłymi problemami albo zdecydowanie szybszą koniecznością wymiany danego elementu. Oryginalne części zamienne Volvo pozwalają zachować bezpieczeństwo na niezmienionym poziomie oraz gwarantują długi okres eksploatacji.

ASO Volvo Auto-Boss jest najlepszym rozwiązaniem, dla osób chcących zadbać o swoje auto w 100%.

Autoryzowany Salon i Serwis Volvo dla Siemianowic Śląskich

Zarówno Serwis jak i Salon Samochodowy przyjmuje klientów z całej Polski, głównie ze Śląska a w tym takich miast jak Chorzów, Świętochłowice, Czeladź, Rybnik, Sosnowiec, Katowice, Mikołów, Będzin, Radzionków, Tychy, Piekary Śląskie czy Dąbrowa Górnicza.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi pracownikami, którzy pomogą w doborze najlepszej, skonfigurowanej pod Twoje potrzeby oferty.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (32) 349 49 00
Skontaktuj się z nami
Rozpocznij rozmowę

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

pozostało znaków

Więcej › w tym danych kontaktowych, danych historii zakupów produktów i usług Volvo oraz danych dotyczących korzystania z serwisów volvocars.com przez Volvo Car Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo. Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

Te pliki cookie są niezbędne do działania naszej witryny internetowej i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Zazwyczaj są one ustawiane tylko w odpowiedzi na działania podejmowane przez użytkownika w celu zgłoszenia żądania wykonania określonej usługi, takie jak ustawienie preferencji w zakresie prywatności, zalogowanie się lub wypełnienie formularza. Użytkownik może określić w ustawieniach swojej przeglądarki, czy chce blokować tego typu pliki cookie lub być o nich ostrzegany, ale niektóre części witryny nie będą wówczas działać.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Te pliki cookie pozwalają nam na zliczanie wizyt i źródeł ruchu w naszej witrynie, dzięki czemu możemy mierzyć i usprawniać jej działanie. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, które strony są najbardziej, a które najmniej popularne, a także zrozumieć, jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Wszystkie dane gromadzone przez te pliki cookie są agregowane, w związku z czym pozostają anonimowe. Jeśli użytkownik nie wyrazi zgody na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedził naszą witrynę ani nie będziemy w stanie monitorować jej działania.

PERSONALIZACJA REKLAM

Pliki ‘cookies’ (tzw. ciasteczka) są wykorzystywane w reklamach Volvo na stronach internetowych stron trzecich, w tym w mediach społecznościowych, i służą nam do mierzenia efektywności kampanii reklamowych. Pozwalają nam dopasowywać treści reklamowe do indywidualnego odbiorcy i ułatwiają kontakt z nami, także poprzez inne kanały komunikacji (e-mail, aplikacja Volvo Cars, media społecznościowe itd.). W przypadku odrzucenia zgody na ich działanie, reklamy (także nasze) będą wciąż pojawiały się podczas przeglądania stron internetowych, a informacje marketingowe będą nadal przesyłane zgodnie z wyrażoną zgodą, jednak treści reklamowe nie będą dobrane indywidualnie i przez to mniej dopasowane do odbiorcy.