Salon i Serwis Volvo blisko Mikołowa

Salon i Serwis Volvo Auto-Boss to miejsce, w którym główną część oferty stanowią nowe i używane samochody marki Volvo w pobliżu Mikołowa.  Drugą jest Serwis, z którego pomocą zadbasz zarówno o wygląd, jak i stan techniczny czy osiągi swojego samochodu. W zespole Salonu Volvo pracują wykwalifikowani handlowcy i mechanicy, dla których praca zgodnie ze standardami firmy jest najważniejsza.

 

Volvo dla Mikołowa

Mikołów leży w sercu Śląska, regionu, w którym działa Auto-Boss. Mikołów jako średniej wielkości miasto położone blisko Katowic i Tychów jest idealnym miejscem do życia w nieco spokojniejszych warunkach, a zarazem dającym duże możliwości. Chcąc dotrzeć do mieszkańców tego miasta zapraszamy na jazdy testowe oraz zapoznanie się z ofertą dla aut marki Volvo w tym modeli Volvo XC40, Volvo S90 czy Volvo V90.

 

Modele Volvo dostępne od ręki

W ofercie naszego Salonu Volvo znajdą Państwo wiele ciekawych modeli aut dostępnych od ręki. Jednym z takich aut jest Volvo XC60, które obecnie produkowane jest w drugiej generacji. Jedną z charakterystycznych cech dla naszych aut są światła składające się w kształt litery „T”, który należy interpretować jak młot Thora. Wnętrze samochodu zostało wykonane z precyzją i przy wykorzystaniu dobrych materiałów. Dominującym elementem wnętrza pojazdu jest tablet, który zamienił przyciski i jasno pokazuje rozwój motoryzacji, który idzie w parze z rozwojem technologii. Volvo XC60 jest popularnym samochodem na polskich drogach, również kierowcy z Mikołowa sięgają po ten model.

 

volvo s60 mikołów

 

Volvo S90 swoją premierę miało w roku 2016, a już zdążyło wypracować silną pozycję na rynku limuzyn. Auto jest bardzo smukłe i nie można odmówić mu nieco sportowego wyglądu. O komfort kierującego i pasażerów dbają regulowane fotele, różnorodne tryby jazdy, klimatyzacja 2-strefowa oraz system wentylacji auta w momencie jego otwarcia. Technologię zaprzęgliśmy do dbania o bezpieczeństwo, dzięki czemu kierowca ma do dyspozycji system monitorowania ciśnienia w oponach, tempomat, układ utrzymania pasa ruchu czy układ wspomagania hamowania.

 

Jeżeli chcą Państwo poznać wszystkie modele dostępne od ręki zapraszamy na stronę z obecnie dostępnymi autami.

 

Salon Volvo niedaleko Mikołowa

Pozycja lidera wśród Autoryzowanych Salonów Samochodowych wyznacza standardy, których przestrzeganie ciągle przyciąga nowych klientów. Wieloletnie doświadczenie i specjalistyczna wiedza to cechy, z których jesteśmy znani na światowym rynku motoryzacyjnym. Pracownicy Salonu Volvo w pobliżu Mikołowa dbają o to, by klienci indywidualni i przedsiębiorcy byli zadowoleni z oferty i jakości usług co ma przełożenie na osiągnięcia w postaci prestiżowych wyróżnień.

 

Volvo Retail Experience to zespół zasad, określających wygląd wnętrz Salonów Volvo. Ten szwedzki styl jest doskonale widoczny w Auto-Boss. Salon Samochodowy Auto-Boss to największy obiekt tego typu w całym województwie śląskim.

 

volvo v60 promocja

 

W Volvo doskonale zdajemy sobie sprawę z wymagań naszych klientów, dlatego ciągle dostosowujemy ofertę do ich wymagań. Jednym z przykładów jest bogaty model finansowania nowych oraz używanych aut z programu Volvo Selekt. Leasing w Volvo szybki łatwy sposób do finansowania zakupu auta. Zależy nam na zachowaniu najwyższych standardów, z tego też powodu decyzja o akceptacji leasingu może być dostępna już w ciągu godziny od złożenia wniosku.  Wysokość rat oraz termin ich spłaty dostosowywany jest do Państwa wymagań. Więcej o leasingu można znaleźć również na stronach S60, S90, XC60, XC90.

Pozwól nam poznać Twój pojazd i swoje oczekiwania. Motoryzacja to nasza pasja.

 

Serwis Volvo – ASO – Części do Volvo

Serwis Volvo niedaleko Mikołowa oferowany przez Auto-Boss świadczy usługi naprawcze, serwisowe oraz diagnostyczne w trosce o komfortową i bezpieczną jazdę naszych klientów. Z pomocą ASO Volvo w Chorzowie Państwa samochód odzyska funkcjonalność i sprawność, a to wszystko w stałej, atrakcyjnej cenie.  Wybór pomiędzy Autoryzowanym Serwisem Volvo a zwyczajnym warsztatem to nie jest żaden wybór. Serwis Volvo Auto-Boss spełnia światowe standardy jakości. Zatrudniamy mechaników spełniających surowe wymogi programu Volvo Competence Programme oraz oddajemy w ich ręce specjalistyczny sprzęt, dzięki, którem są w stanie naprawić każdy element auta. Zespół specjalistów, każdego roku bierze udział w szkoleniach zwiększających ich wiedzę na temat nowych technologii wykorzystywanych w naszych autach.

 

Serwis Volvo blisko Mikołów

 

Dodatkowo osobom ze Śląska w tym Mikołowa jesteśmy w stanie zaoferować korzystne ceny na wiele oryginalnych części z gwarancją. Wybór części zamiennych Volvo to gwarancja, że dany element wytrzyma długi okres i będzie doskonale pasował w miejsce, z którego został wyciągnięty.

 

Przestrzeń Auto-Boss to miejsce dla kierowców, którzy oczekują fachowej obsługi i najlepszej opieki motoryzacyjnej na Śląsku. Do zapoznania się z pełną ofertą oraz jazdy próbnej zachęcamy wszystkie osoby chcące dołączyć do rodziny Volvo. Nasi specjaliści czekają na Państwa, z chęcią przywitamy osoby z Tychów, Katowic, Gliwic, Sosnowca, Żor, Częstochowy, Orzesza, Rudy Śląskiej, Dąbrowy-Górniczej, Siemianowic czy Rybnika.

Skontaktujemy się z Tobą

Masz pytanie? Wypełnij poniższy formularz, skontaktujemy się z Tobą najszybciej jak to będzie możliwe.

Zobacz również