Salon i Serwis Volvo blisko Mikołowa

volvo Mikołów

Salon i Serwis Volvo Auto-Boss to miejsce, w którym główną część oferty stanowią nowe i używane samochody marki Volvo w pobliżu Mikołowa.  Drugą jest Serwis, z którego pomocą zadbasz zarówno o wygląd, jak i stan techniczny czy osiągi swojego samochodu. W zespole Salonu Volvo pracują wykwalifikowani handlowcy i mechanicy, dla których praca zgodnie ze standardami firmy jest najważniejsza.

Volvo dla Mikołowa

Mikołów leży w sercu Śląska, regionu, w którym działa Auto-Boss. Mikołów jako średniej wielkości miasto położone blisko Katowic i Tychów jest idealnym miejscem do życia w nieco spokojniejszych warunkach, a zarazem dającym duże możliwości. Chcąc dotrzeć do mieszkańców tego miasta zapraszamy na jazdy testowe oraz zapoznanie się z ofertą dla aut marki Volvo w tym modeli Volvo XC40Volvo S90 czy Volvo V90.

Modele Volvo dostępne od ręki w Salonie blisko Mikołowa

W ofercie naszego Salonu Volvo znajdą Państwo wiele ciekawych modeli aut dostępnych od ręki. Jednym z takich aut jest Volvo XC60, które obecnie produkowane jest w drugiej generacji. Jedną z charakterystycznych cech dla naszych aut są światła składające się w kształt litery „T”, który należy interpretować jak młot Thora. Wnętrze samochodu zostało wykonane z precyzją i przy wykorzystaniu dobrych materiałów. Dominującym elementem wnętrza pojazdu jest tablet, który zamienił przyciski i jasno pokazuje rozwój motoryzacji, który idzie w parze z rozwojem technologii. Volvo XC60 jest popularnym samochodem na polskich drogach, również kierowcy z Mikołowa sięgają po ten model.

volvo

Volvo S90 swoją premierę miało w roku 2016, a już zdążyło wypracować silną pozycję na rynku sedanów. Auto jest bardzo smukłe i nie można odmówić mu nieco sportowego wyglądu. O komfort kierującego i pasażerów dbają regulowane fotele, różnorodne tryby jazdy, klimatyzacja 2-strefowa oraz system wentylacji auta w momencie jego otwarcia. Technologię zaprzęgliśmy do dbania o bezpieczeństwo, dzięki czemu kierowca ma do dyspozycji system monitorowania ciśnienia w oponach, tempomat, układ utrzymania pasa ruchu czy układ wspomagania hamowania.

Warto przedstawić również samochód będący kombi a mowa konkretnie o modelu Volvo V90. Wybierz się na rodzinną podróż w samochodzie stworzonym z myślą o komforcie. Volvo V90 posiada doskonałe fotele, które dbają o sylwetkę za kierownicą. Projekt kabiny jest minimalistyczny, ale niczego w niej nie brakuje. Większość pokręteł i przycisków została zastąpiona dużym ekranem dotykowym znajdującym się w centralnej części deski rozdzielczej. Podróżując w Volvo V90 czujesz, że zarówno ty jak i twoja rodzina jesteście otoczeni maksymalnym poczuciem bezpieczeństwa jakie może dawać samochód. Wybierając Volvo V90 przekonasz się, że kombi może być dynamiczne a pokonywanie krętych odcinków drogi może być bardzo sprawne.

Jeżeli chcą Państwo poznać wszystkie modele dostępne od ręki zapraszamy na stronę z obecnie dostępnymi autami.

Salon Volvo niedaleko Mikołowa

Pozycja lidera wśród Autoryzowanych Salonów Samochodowych wyznacza standardy, których przestrzeganie ciągle przyciąga nowych klientów. Wieloletnie doświadczenie i specjalistyczna wiedza to cechy, z których jesteśmy znani na światowym rynku motoryzacyjnym. Pracownicy Salonu Volvo w pobliżu Mikołowa dbają o to, by klienci indywidualni i przedsiębiorcy byli zadowoleni z oferty i jakości usług co ma przełożenie na osiągnięcia w postaci prestiżowych wyróżnień.

Volvo Retail Experience to zespół zasad, określających wygląd wnętrz Salonów Volvo. Ten szwedzki styl jest doskonale widoczny w Auto-Boss. Salon Samochodowy Auto-Boss to największy obiekt tego typu w całym województwie śląskim.

volvo v60 promocja

W Volvo doskonale zdajemy sobie sprawę z wymagań naszych klientów, dlatego ciągle dostosowujemy ofertę do ich wymagań. Jednym z przykładów jest bogaty model finansowania nowych oraz używanych aut z programu Volvo SelektLeasing w Volvo szybki łatwy sposób do finansowania zakupu auta. Zależy nam na zachowaniu najwyższych standardów, z tego też powodu decyzja o akceptacji leasingu może być dostępna już w ciągu godziny od złożenia wniosku.  Wysokość rat oraz termin ich spłaty dostosowywany jest do Państwa wymagań. Więcej o leasingu można znaleźć również na stronach S60S90XC60XC90, V90. Polecamy również zaczerpnąć więcej informacji o nowym Volvo XC60.

Pozwól nam poznać Twój pojazd i swoje oczekiwania. Motoryzacja to nasza pasja.

Serwis Volvo – ASO – Części do Volvo

Serwis Volvo niedaleko Mikołowa oferowany przez Auto-Boss świadczy usługi naprawcze, serwisowe oraz diagnostyczne w trosce o komfortową i bezpieczną jazdę naszych klientów. Z pomocą ASO Volvo w Chorzowie Państwa samochód odzyska funkcjonalność i sprawność, a to wszystko w stałej, atrakcyjnej cenie.  Wybór pomiędzy Autoryzowanym Serwisem Volvo a zwyczajnym warsztatem to nie jest żaden wybór. Serwis Volvo Auto-Boss spełnia światowe standardy jakości. Zatrudniamy mechaników spełniających surowe wymogi programu Volvo Competence Programme oraz oddajemy w ich ręce specjalistyczny sprzęt, dzięki, którem są w stanie naprawić każdy element auta. Zespół specjalistów, każdego roku bierze udział w szkoleniach zwiększających ich wiedzę na temat nowych technologii wykorzystywanych w naszych autach.

serwis volvo

Dodatkowo osobom ze Śląska w tym Mikołowa jesteśmy w stanie zaoferować korzystne ceny na wiele oryginalnych części z gwarancją. Wybór części zamiennych Volvo to gwarancja, że dany element wytrzyma długi okres i będzie doskonale pasował w miejsce, z którego został wyciągnięty.

Mikołów wybiera Salon Volvo Auto-Boss

Przestrzeń Auto-Boss to miejsce dla kierowców, którzy oczekują fachowej obsługi i najlepszej opieki motoryzacyjnej na Śląsku. Do zapoznania się z pełną ofertą oraz jazdy próbnej zachęcamy wszystkie osoby chcące dołączyć do rodziny Volvo. Nasi specjaliści czekają na Państwa, z chęcią przywitamy osoby z TychówKatowicGliwicSosnowca, Żor, Świętochłowic, Radzionkowa, Częstochowy, Orzesza, Rudy Śląskiej, Dąbrowy-GórniczejSiemianowic czy Rybnika.

Nie znalazłeś wymarzonego auta? Napisz do nas lub zadzwoń (32) 349 49 00
Skontaktuj się z nami

Zapytaj o szczegóły

Odezwiemy się do Ciebie w ciągu 2 godzin

Więcej › w tym danych kontaktowych, danych historii zakupów produktów i usług Volvo oraz danych dotyczących korzystania z serwisów volvocars.com przez Volvo Car Poland sp. z o.o. w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo. Jeżeli wyrazi Pan/Pani zgodę, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane przez administratora - Volvo Car Poland sp. z o.o., Warszawa (02-884), ul. Puławska 558/560 (VCP), na podstawie art. 6 ust. 1 pkt a) ogólnego rozporządzenia o ochronie danych osobowych (RODO), w celu marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo. Informujemy, że: podanie danych jest dobrowolne, może Pan/Pani w każdej chwili wycofać zgodę (w tym przy użyciu danych kontaktowych administratora lub inspektora ochrony danych), wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem, z inspektorem ochrony danych VCP może się Pan/Pani skontaktować przy użyciu adresu mailowego: globdpo@volvocars.com, odbiorcami Pana/Pani danych osobowych będą podmioty świadczące usługi na rzecz VCP, w tym: dostawcy usług marketingowych i IT, autoryzowani dealerzy Volvo, podmioty z grupy kapitałowej Volvo oraz partnerzy oferujący produkty Volvo Car Financial Services (np. kredyty, leasingi i ubezpieczenia), dane osobowe będą przechowywane nie dłużej niż przez 30 lat, przysługuje Panu/Pani prawo dostępu do treści danych osobowych oraz prawo ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania i przeniesienia (wniosek o realizację tych uprawnień można złożyć pod adresem: https://www.volvocars.com/pl/forms/subject-rights-request-form), a także prawo do wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, Pana/Pani dane osobowe będą przetwarzane również w formie profilowania online i profilowania społecznościowego, które będzie polegało na zbieraniu i agregowaniu Pana/Pani danych w celu stworzenia profilu klienta i przedstawiania materiałów reklamowych i ofert lepiej dostosowanych do Pana/Pani potrzeb. Więcej informacji o przetwarzaniu danych osobowych w sieci Volvo zamieściliśmy na stronie: https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa), lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez kontakt głosowy na podany przeze mnie numer telefonu, w tym przy użyciu automatycznych systemów wywołujących. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹
Więcej › Wyrażam zgodę na prowadzenie przez Volvo Car Poland sp. z o.o. (ul. Puławska 558/560, 02-884 Warszawa) lub na jej zlecenie marketingu bezpośredniego produktów i usług marki Volvo, takich jak samochody, części i akcesoria, usługi Volvo Car Financial Services oraz inne usługi dostępne w sieci Volvo, poprzez przesyłanie informacji handlowych za pomocą środków komunikacji elektronicznej, w szczególności za pomocą poczty elektronicznej, a także za pomocą wiadomości SMS, na podany przeze mnie adres e-mail lub numer telefonu komórkowego. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdej chwili wycofana (w tym przy użyciu danych kontaktowych wskazanych powyżej lub w wiadomości e-mail wysłanej na adres inspektora ochrony danych: globdpo@volvocars.com). Wycofanie zgody nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej wycofaniem. Pozostałe informacje dotyczące przetwarzania danych w celach marketingowych znajdziesz w powyższej klauzuli zgody na przetwarzanie danych osobowych w celach marketingowych lub na stronie https://www.volvocars.com/pl/footer/polityka-prywatnosci. Mniej ‹

* Dane konieczne do podania w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, przy czym spośród danych: numer telefonu i adres e-mail wystarczy podanie tylko jednej z tych danych wraz z zaznaczeniem odpowiedniej zgody poniżej (druga zgoda jest zgodą na kontakt telefoniczny, zaś trzecia zgoda jest zgodą na kontakt mailowy). Pierwsza z poniższych zgód jest konieczna do zaznaczenia w celu umożliwienia kontaktu i przedstawienia oferty, niezależnie od tego, czy podany zostanie numer telefonu czy adres e-mail.

Dealer Auto-Boss otrzymał twoją wiadomość

Wszystko poszło zgodnie z planem. Nasz pracownik skontaktuje się z Tobą w ciągu 24 godzin
|
Auto-Boss

Używamy plików cookie, aby maksymalnie ułatwić Państwu korzystanie z naszej witryny internetowej, w tym także w celu dostosowania jej zawartości i reklam do Państwa preferencji, oferowania funkcji mediów społecznościowych oraz w celu analizy ruchu. Pliki cookie obejmują pliki związane z kierowaniem treści oraz pliki do zaawansowanej analityki. Więcej informacji podano w sekcji Informacje na stronie z opisem plików cookie. Klikając Akceptuj, wyrażają Państwo zgodę na używanie przez nas plików cookie. Aby zmienić rodzaj wykorzystywanych przez nas plików cookie, prosimy kliknąć „Ustawienia plików cookie”.

ZAAKCEPTUJ WSZYSTKIE
DOSTOSUJ
USTAWIENIA PLIKÓW COOKIE
ZAWSZE
AKTYWNE

Te pliki cookie są niezbędne do działania naszej witryny internetowej i nie można ich wyłączyć w naszych systemach. Zazwyczaj są one ustawiane tylko w odpowiedzi na działania podejmowane przez użytkownika w celu zgłoszenia żądania wykonania określonej usługi, takie jak ustawienie preferencji w zakresie prywatności, zalogowanie się lub wypełnienie formularza. Użytkownik może określić w ustawieniach swojej przeglądarki, czy chce blokować tego typu pliki cookie lub być o nich ostrzegany, ale niektóre części witryny nie będą wówczas działać.

POMIAR WYDAJNOŚCI

Te pliki cookie pozwalają nam na zliczanie wizyt i źródeł ruchu w naszej witrynie, dzięki czemu możemy mierzyć i usprawniać jej działanie. Dzięki nim możemy dowiedzieć się, które strony są najbardziej, a które najmniej popularne, a także zrozumieć, jak odwiedzający poruszają się po naszej witrynie. Wszystkie dane gromadzone przez te pliki cookie są agregowane, w związku z czym pozostają anonimowe. Jeśli użytkownik nie wyrazi zgody na stosowanie tych plików cookie, nie będziemy wiedzieć, kiedy odwiedził naszą witrynę ani nie będziemy w stanie monitorować jej działania.

PERSONALIZACJA REKLAM

Pliki ‘cookies’ (tzw. ciasteczka) są wykorzystywane w reklamach Volvo na stronach internetowych stron trzecich, w tym w mediach społecznościowych, i służą nam do mierzenia efektywności kampanii reklamowych. Pozwalają nam dopasowywać treści reklamowe do indywidualnego odbiorcy i ułatwiają kontakt z nami, także poprzez inne kanały komunikacji (e-mail, aplikacja Volvo Cars, media społecznościowe itd.). W przypadku odrzucenia zgody na ich działanie, reklamy (także nasze) będą wciąż pojawiały się podczas przeglądania stron internetowych, a informacje marketingowe będą nadal przesyłane zgodnie z wyrażoną zgodą, jednak treści reklamowe nie będą dobrane indywidualnie i przez to mniej dopasowane do odbiorcy.